004.jpg

Дитяча музична школа № 4 була заснована в 1975 році. Вона розташована в самому мальовничому куточку нашого міста: ліворуч – несе свої прохолодні води річка Псел, праворуч – височить, граючи на сонці золотими куполами, Спасо-Преображенський кафедральний собор.

Понад 30-ти років заклад очолював Вакал Олександр Григорович – спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, керівник оркестру народних інструментів, засновник і керівник ансамблю народних інструментів викладачів школи, заслужений працівник культури України. Кращі традиції «вакаловської школи» викладання продовжуються і сьогодні. В закладі працює високопрофесійний педагогічний колектив, який складається, здебільшого, з його випускників. Імена багатьох викладачів відомі у місті та за його межами.

З 2011 року очолює колектив Сумської дитячої музичної школи № 4 Овчиннікова Любов Олександрівна.

Директор

Народилась 22 лютого 1975 року в місті Суми в родині професійних музикантів.

Громадянка України.

Освіта вища.

1982 - 1990 рр. - навчалася в Сумській середній загальноосвітній школі № 6. Паралельно отримувала музичну освіту у Сумській дитячій музичній школі №4.

1990 - 1994 рр.- навчалася в Сумському державному музичному училищі ім. Д.С. Бортнянського і отримала неповну вищу освіту за спеціальністю: «Фортепіано» та здобула кваліфікацію молодшого спеціаліста: концертмейстер, артист ансамблю, викладач. Диплом з відзнакою.

Після завершення навчання розпочала трудову діяльність викладачем по класу фортепіано Сумської дитячої музичної школи № 2 та вже через півроку назавжди пов’язала своє професійне життя з Сумською дитячою музичною школою № 4.

1997 - 2002 рр. - навчалася в Сумському державному педагогічному університеті ім. А. С Макаренка і отримала повну вищу освіту за спеціальністю: «Педагогіка і методика середньої освіти. Музика» та здобула кваліфікацію спеціаліста: вчитель музики, етики, естетики та художньої культури. Диплом з відзнакою.

2007-2008 рр. - навчалася у Комунальному закладі «Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Адміністративний менеджмент» та здобула кваліфікацію «Магістр з адміністративного менеджменту». Диплом з відзнакою.

2017-2021 рр. - навчалася в Сумському державному педагогічному університеті імені А. С. Макаренка. Галузь знань освіта/педагогіка, спеціальність освітні, педагогічні науки. Здобула ступінь доктора філософії. Має педагогічне звання «викладач-методист».

Одружена. Має двох синів.

Статут заклада

Гордістю школи є колишні учні: Олександр Олексієнко – композитор, кандидат мистецтвознавства, старший викладач національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського, Наталія Швець – аспірант, викладач національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського. Багато колишніх вихованців закладу працює в музичних школах області, ближнього та дальнього зарубіжжя, Сумському державному педагогічному університеті ім. А.С.Макаренка, Сумському вищому училищі мистецтв і культури ім. Д. Бортнянського. А сьогоднішні учні радують педагогів своїми перемогами на всеукраїнських та міжнародних конкурсах та фестивалях.

Концертна діяльність школи досить насичена й різнопланова – різноманітні тематичні заходи проходять у різних концертних залах міста та на сцені Сумської обласної філармонії.

Сумська дитяча музична школа №4 - ініціатор і організатор відкритого конкурсу юних піаністів ім. М.Л.Танфелєвої, де з раннього віку мають змогу заявити про себе юні таланти.

У закладі займається 340 учнів, працює 55 викладачів. В школі відкриті такі відділи:

  • фортепіанний відділ

  • відділ загального фортепіано, ансамблю та акомпанементу

  • оркестровий відділ

  • відділ музично-теоретичних дисциплін

  • відділ народних інструментів

  • вокально-хоровий відділ

  • естрадний відділ

Школа має філію в селі Стецьківка, заняття проводяться в приміщенні Стецьківської загальноосвітньої школи.

У школі діє багато учнівських колективів: хори молодших, середніх, старших класів та вокально-хорового відділу, оркестр народних інструментів, ансамблі малої форми на всіх відділах.

Двері школи завжди відкриті для талановитих та старанних дітей.

Прийом документів проводиться з травня по вересень.

Плата за навчання відповідно до Наказу