Print
Hits: 105

Центр матері та дитини (далі – Центр) – соціальний заклад для тимчасового проживання жінок на сьомому – дев’ятому місяці вагітності та матерів з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах, що перешкоджають виконанню материнського обов’язку (далі – особи, які тимчасово проживають у Центрі) та сімей з дітьми, які прибули до міста Суми з тимчасово окупованої території та районів проведення операції об’єднаних сил.

Метою діяльності Центру є проведення соціальної роботи, спрямованої на профілактику соціального сирітства (покинуті батьками діти), з особами, які тимчасово проживають у Центрі.

Основним завданням Центру є надання особам, які тимчасово проживають у Центрі, соціальних послуг з притулку, соціальної інтеграції та реінтеграції.

Центр відповідно до покладених до нього завдань:

Центр провадить свою діяльність на принципах захисту прав людини, гуманності, законності, доступності послуг, конфіденційності, поваги до особистості, дотримання правил етики спілкування з особами з інвалідністю та представниками інших соціальних груп,нетерпимості до дискримінації, зокрема за ознаками віку, статі, інвалідності тощо.

Центр надає соціальні послуги безоплатно в обсягах, визначених державними стандартами.