002.jpg

Чотири години точиться бій. Гармати старшого сержанта Єременка прийняла на себе основний удар ворожих машин. Німецька піхота обходить артилеристів з флангів. В розпалі бою поранено командира взводу. Іван приймає командування на себе і організовує кругову оборону. Контратаку противника відбито. Але німці концентрують нові сили і знову переходять в наступ. Дві наші гармати приймають бій з "тиграми" та "фердинандами".

Два танки підбито та снаряд влучив і в нашу гармату. В живих залишились командир та кілька бійців, але вони не збираються покидати поля бою.

В рукопашному сутичці Єременко особисто поклав чотирьох солдат і офіцера. Скоро приспіли радянські підрозділи і відкинули ворога.

Указом Президії Верховної Ради СРСР від 10 квітня 1945 року командиру батальйону 388-го Сандомирського полку за героїзм, виявлений під час форсування Одера і утримання плацдарму присвоєно звання Героя Радянського Союзу

Указом Президії Верховної Ради СРСР від 24 березня 1945 року старшому сержанту Івану Єременко за героїзм та мужність присвоєно звання Героя Радянського Союзу.