001.jpg

Народився 7 квітня 1986 року в місті Суми, з яким пов'язане все його життя.

З 1993 до 2001 року навчався у Сумській загальноосвітній школі І-III ступенів № 17. Після закінчення 9 класу у 2001 році перевівся до Сумської загальноосвітньої школи І-III ступенів № 23, де і здобув повну середню освіту. В шкільні роки, як і багато хлопців, Сергій займався спортом, а саме – боротьбою.

У 2003 році вступив до Лубенського лісотехнічного коледжу, після закінчення якого отримав спеціальність «технологія деревообробки» та здобув кваліфікацію «технік-технолог».

Народився 18 березня 1987 року у місті Суми.

В 2002 році закінчив Сумську спеціалізовану школу І-III ступенів № 17. У дитинстві захопився спортом. Культуризм став хобі на все життя: завжди підтримував себе у гарній фізичній формі, регулярно відвідував спортзал.

З 2002 по 2005 роки навчався у Сумському професійному ліцеї будівництва та автотранспорту, отримав спеціальність «кухар-кондитер».

Народився 17 листопада 1981 року в м. Суми в сім’ї інженерів. Батьки – Анна Григорівна та Микола Дмитрович – працювали на АТ «Сумський завод «Насосенергомаш». Крім Руслана, у сім’ї зростало ще двоє дітей – Вікторія та Роман.

З 1989 до 1999 року навчався у Сумській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 22. Змалечку Руслан демонстрував неабияку зацікавленість до творів мистецтва, відвідував різноманітні гуртки та спортивні секції, мав талант до малювання, гарно навчався.

У 1999 році вступив до Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д. С. Бортнянського.

Народився 23 березня 1983 року в м. Калінінград у сім’ї військовослужбовця та інженера-конструктора.

У 1985 році сім’я переїхала до м. Рубіжне Луганської області, куди перевели служити батька. Там Дмитро навчався у загальноосвітній школі № 4. В позаурочний час здобував навички гри на акордеоні у музичній школі. З малечку хлопчик був активним, цілеспрямованим, життєрадісним, виявляв свої лідерські риси характеру. Тому ще одним захопленням був спорт: займався плаванням, футболом, боксом і боротьбою.

У 1996 році родина переїхала до м. Суми. Дмитро здобув повну загальну середню освіту у вечірній (змінній) загальноосвітній школі І-III ступенів №1.

Народився 17 травня 1980 року в м. Фергана (Узбекистан) в родині інженера-енергетика та військовослужбовця, який пройшов через радянсько-афганську війну.

До 4 класу Максим навчався в місцевій школі. У вільний від навчання час займався бальними танцями, плаванням. Вихованням хлопчика займались мати, бабуся та дідусь. Бабуся та дідусь також були військовослужбовцями. Разом з дідусем займалися бджільництвом, рибалили. Неймовірну красу тієї місцевості: гори, річки, рослинність, Максим згадував все життя.

У серпні 1989 року разом з мамою вимушені були переїхати до м. Суми у зв’язку з міжетнічним конфліктом, що виник між узбеками і турками-месхетинцями у Ферганській області.

Народився 20 червня 2001 року у м. Суми.

Навчався у Сумській загальноосвітній школі І-III ступенів № 26. З дитинства відрізнявся високими моральними цінностями, підвищеним рівнем справедливості. Вчителі відмічали, що Богдан був доброзичливим, завжди з усіма - ввічливим, готовим у будь-яку хвилину прийти на допомогу. Хлопчик мав гарну фізичну форму, любив спорт та, попри це, ніколи перший не вступав у суперечки та бійки. Ще одним шкільним захопленням було читання віршів та гуморесок. На різноманітних конкурсах, які проводились в школі, завжди посідав перші місця.

Народився 11 листопада 1976 року в місті Суми в родині інженера та вчителя.

З 1983 до 1991 року навчався в Сумській середній школі № 12, а з 1991 до 1993 року – в Сумській середній школі № 1.

З раннього дитинства захоплювався різними видами спорту, але зупинився на плаванні та легкій атлетиці. З 1987 до 1993 року навчався в Сумській обласній дитячо-юнацькій спортивній школі на відділенні легкої атлетики та виконав І розряд Єдиної всесоюзної спортивної кваліфікації. Юрію Віталійовичу присвоєно звання громадського інструктора-діяча і судді зі спорту III категорії з легкої атлетики. Все своє життя він займався спортом, прививав любов до здорового способу життя дітям і сам був у гарній фізичній формі.

У червні 1993 року вступив до Воєнного інституту артилерії при Сумському державному університеті. В 1997 році закінчив інститут та отримав диплом за кваліфікацією спеціаліста-офіцера військового управління тактичного рівня, а також здобув кваліфікацію бакалавра з інженерної механіки.

Народився 19 березня 1995 року у м. Суми у родині економіста Ворони Олександра Васильовича, уродженця м. Суми та бухгалтера-економіста Ворони Ірини Родіонівни, уродженки м. Сміла Черкаської області.

З 03.09.2001 року до 28.05.2010 року навчався у Сумській спеціалізованій школі І-III ступенів №9 (профільний предмет - математика).

З 01.09.2010 року до 03.06.2013 року здобував освіту за спеціальністю «Економіка підприємства» у Машинобудівному фаховому коледжі Сумського державного університету.

Більшу частину вільного від навчання часу приділяв спорту - займався плаванням, волейболом, боротьбою (кікбоксинг). Брав участь у змаганнях, де отримував нагороди.

Народився 28 грудня 1995 року в с. Яблучне Великописарівського району Сумської області. У 2006 році родина переїхала до міста Суми.

У 2012 році закінчив Сумську загальноосвітню школу І-III ступенів №22. У дитинстві Максим дуже захоплювався футболом, брав участь у молодіжних чемпіонатах Сумської області та України. Провів 49 ігор в дитячо-юнацькій футбольній лізі. Вихованець дитячо-юнацької спортивної школи «Фрунзенець».

Народився 19 квітня 1986 року в м. Благовєщенськ Амурської області (рф) в сім’ї військовослужбовця.

З 1993 до 2004 року навчався в Сумській загальноосвітній школі І-III ступенів № 4. В шкільні роки займався карате, захоплювався комп’ютерами. З самого дитинства Станіслав був доброзичливим, чуйним хлопчиком, дуже контактним. Мав багато друзів, завжди був готовий прийти на допомогу.

У 2005-2006 роках проходив строкову службу у військовій частині А7321 Збройних Сил України.