007.jpg

м. Суми, вул. Марка Вовчка, 31

(0542) 33-00-32, 33-10-66, e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Директор – ДАНИЛЕНКО Світлана Анатоліївна

Сумська дитяча музична школа № 2 була заснована у 1973 році.

Колектив школи та її учні не тільки єдина згуртована команда закоханих у музику людей – це сузір’я неймовірно талановитих особистостей, котрі постійно знаходяться у творчому пошуку.

У Сумській області широко відомі роботи викладачів: аранжування Олександра Стичука, Ганни Єпіфорової та Світлани Скороход, авторські твори Леоніда Островського, поетичні збірки Вадима Бабенка і Вікторії Васалатій, історичні нариси Олени Носик та Наталії Підопригори.

Своєрідна «родзинка» школи - конкурс юних композиторів, що проходить завдяки заступнику директора по навчальній роботі Карпенко Любові Віталіївни, яка є видатною творчою особистістю, талановитим музикантом, композитором, автором багатьох відомих музичних творів та методичних розробок, а знедавна ще й Гімну ракетних військ і артилерії Збройних Сил України.

Життя закладу насичене й різнопланове – концерти, мистецькі проекти, музичні подорожі, творчі вечори, презентації, історико-музичні екскурси у стінах рідної школи та на великій сцені Сумської обласної філармонії.Викладачі школи - активні учасники різноманітних конкурсів та фестивалів, які власними перемогами спонукають своїх вихованців до вершин музичного мистецтва.

Учні школи є переможцями багатьох міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів та фестивалів.

Школа - культурно-мистецький центр мікрорайону Хіммістечка. В закладі займається 330 учнів, працює 51 викладач.

Навчання проводиться за спеціальностями:

  • фортепіано,
  • баян - акордеон,
  • скрипка, віолончель,
  • народні інструменти,
  • духові інструменти,
  • вокал.

У школі діє багато учнівських колективів: хори молодших, середніх, старших класів та вокально-хорового відділу, ансамблі сценічного руху, домристів, бандуристів, скрипалів, гітаристів, вокальні, камерні та фольклорні, оркестр народних інструментів.

За підсумками державної атестації початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів міста Суми Сумська дитяча музична школа № 2 – атестована з відзнакою.

Двері школи завжди відкриті для талановитих та старанних дітей.

Прийом документів проводиться з травня по вересень.

Відповідно до чинного законодавства діти із багатодітних сімей, діти із малозабезпечених сімей, діти-інваліди, діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, повністю звільняються від оплати за навчання.

Плата за навчання:

на фортепіано, гітарі – 170 грн.

на вокальному та хоровому відділенні – 170 грн.

на акордеоні, баяні – 120 грн.

на струнних, духових, ударних, народних інструментах – 110 грн.

Чекаємо на Вас, любі юні таланти,  за адресою:

м. Суми, вул. М. Вовчка, 31.

 (0542) 33-00-32, 33-10-66