004.jpg

Станом на 8:30 водозабори міста працюють у звичайному режимі, крім Пришибського водозабору, роботу якого фахівці КП відновлюють через проблеми в енергосистемі внаслідок атаки дронів.

Рада волонтерів Сумської територіальної громади, що діє при МВА, передала на потреби 46-ої окремої десантно-штурмової бригади автомобіль.

З 15:30 в авто оперативного штабу працюватиме працівник департаменту соціального захисту населення, який реєструватиме постраждалих внаслідок ракетного удару 29 липня на отримання грошової допомоги від французької гуманітарної організації ACTED

Начальник управління охорони здоров'я Олена ЧУМАЧЕНКО під час апаратної наради при очільнику громади Олександрові ЛИСЕНКУ доповіла про роботу галузі.

КП «Електроавтотранс» повідомляє про те, що, за зверненнями пасажирів, внесено зміни до розкладів руху деяких маршрутів.

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення з посиланням на обласний центр з гідрометеорології повідомляє, що в середу, 12 серпня, в Сумах буде прохолодно.