006.jpg

У центральній міській бібліотеці ім. Т. Г. Шевченка привітали та нагородили працівників книгозбірень з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.

Учениця ДМШ № 1 Вєроніка БІЛЕЦЬКА виборола низку перемог у міжнародних конкурсах мистецтв

У Сумській дитячій музичній школі № 2 провели музично-поетичний захід «День пам’яті», в якому взяли участь викладачі та гості музичної школи.

Талановитих сумчан запрошують взяти участь у патріотично-мистецькому проєкті «Народжені вільними!»

Учениця Сумської дитячої художньої школи імені М. Г. Лисенка здобула першість у міжнародному та всеукраїнському конкурсах мистецтв.

Учні фортепіанного відділу дитячої музичної школи № 1 вибороли нові перемоги у міжнародних і всеукраїнських фестивалях-конкурсах, що відбулися дистанційно в різних містах Україні та за її межами.

Учениця Сумської дитячої художньої школи ім. М. Г. Лисенка Ірина БРАГА перемогла у підсумковому етапі XXI Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!»

У бібліотеці-філії № 17 аматорський театр людей з інвалідністю «Ми Є» представив перфоманс «Подивись мені в очі».

Бібліотекарі юнацького абонемента центральної бібліотеки ім. Т.Г. Шевченка відзначали Міжнародний день друзів разом з юними сумчанами.

Відділ мистецтв центральної міської бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка продовжує популяризувати творчість наших талановитих юних сумчан.