004.jpg

У Сумах відкриється унікальна виставка, присвячена Дню міста Суми – «Міста дружби».

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО привітав сумчан, шанувальників театрального мистецтва, з вагомою подією в культурному житті міста – завершенням 87-го театрального сезону та початком наступного.

В міській галереї презентують виставку робіт «Карикатуровірус».

Міська галерея запрошує на виставку творів членів Сумського обласного осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України «Традиція у часі».

У Сумах оголосили конкурс проєктів для участі у фестивалі «Ніч міста» – «Фізична відстань не має значення».

Учень ДМШ № 4 Максим ГАЛУШКА в липні виборов дві перемоги у мистецьких змаганнях всеукраїнського та міжнародного рівнів.

Учні ДМШ № 4 успішно виступили в Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Літнє рандеву в Одесі», що пройшов дистанційно.

Учень ДМШ № 4 Олександр ПРИХОДЬКО взяв участь у Міжнародному дистанційному фестивалі-конкурсі «Сяйво талантів», що належить до проєкту «Квітуча Україна».

Книгозбірні Сумської міської централізованої бібліотечної системи з середи, 10 червня, частково відновлюють обслуговування користувачів.

Міжнародний фестиваль духової музики «Сурми України», який скасували у червні через карантин, може відбутись у вересні, на День міста.