003.jpg

Під головуванням заступника міського голови Станіслава ПОЛЯКОВА провели перше в цьому році засідання міської комісії з питань упровадження державної мови в Сумах.

16 квітня о 13.15 на Інформаційному порталі Сумської міської ради smr.gov.ua розпочалась онлайн-трансляція постійної комісії Сумської міської ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, освіти, науки, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту.

О 15.10 трансляцію завершено.

У департаменті соціального захисту населення підбили підсумки роботи зі зверненнями громадян за I квартал 2021 року.

Депутати міської ради, що входять до фракції «Опозиційна платформа – «За життя», прозвітували під час брифінгу про зроблене на округах і загалом по місту в попередньому скликанні та про пріоритети в роботі на цю каденцію.

Під час щопонеділкової апаратної наради міський голова Олександр ЛИСЕНКО зосередив увагу на необхідності підготовки проєктів розвитку, які реалізовуватимуться в громаді.

12 квітня о 8.00 на Інформаційному порталі Сумської міської ради smr.gov.ua розпочалася онлайн-трансляція апаратної наради при міському голові м. Суми.

 О 09.35 трансляцію завершено.

10 квітня о 15.00 на Інформаційному порталі Сумської міської ради smr.gov.ua розпочалась онлайн-трансляція позачергового засідання виконавчого комітету Сумської міської ради.

О 15.50 трансляцію завершено.

Виконавчий комітет на позачерговому засіданні вніс зміни до рішення від 2 квітня «Про додаткові невідкладні обмежувальні заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 на території Сумської міської територіальної громади на період дії «червоного рівня» епідемічної небезпеки».

09 квітня о 15.50 на Інформаційному порталі Сумської міської ради smr.gov.ua розпочалась онлайн-трансляція позачергового засідання виконавчого комітету Сумської міської ради.

 

О 16.20 трансляцію завершено.