002.jpg

25 листопада об 11.00 на Інформаційному порталі Сумської міської ради smr.gov.ua розпочалась онлайн-трансляція постійної комісії Сумської міської ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, освіти, науки, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту.

О 12.25 трансляцію завершено.

До складу Сумської міської ради ввели нового депутата.

24 листопада о 9:00 розпочалась онлайн-трансляція засідання XII сесії Сумської міської ради VІІІ скликання.

О 13.20 трансляцію завершено.

З 15 по 21 листопада на вебпорталі «Єдина система місцевих петицій» з’явилися нові електронні звернення.

22 листопада о 8.00 на Інформаційному порталі Сумської міської ради smr.gov.ua розпочалася онлайн-трансляція апаратної наради при міському голові м. Суми.

 О 9.40 трансляцію завершено.

Сумська міська територіальна виборча комісія на засіданні в четвер, 18 листопада, визначилася з тим, хто замінить Дмитра ЛАНТУШЕНКА в міському депкорпусі VIII скликання.

19 листопада о 10.00 на Інформаційному порталі Сумської міської ради smr.gov.ua розпочалась онлайн-трансляція засідання виконавчого комітету Сумської міської ради.

 О 12.40 трансляцію завершено.

Вісім ініціатив подані для участі у конкурсі з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства (ІГС) у сфері розвитку громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з бюджету Сумської міської територіальної громади на 2022 рік.

З 8 по 14 листопада на вебпорталі «Єдина система місцевих петицій» з’явилися нові електронні звернення.

16 листопада о 14.00 на Інформаційному порталі Сумської міської ради smr.gov.ua розпочалась онлайн-трансляція постійної комісії Сумської міської ради з питань архітектури, містобудування, регулювання земельних відносин, природокористування та екології.

 

О 16.40 трансляцію завершено.