0012.jpg

Під час сесії міської ради депутати ухвалили рішення щодо проведення інвентаризації ділянки по вул. Ковпака, де можливе розташування модульного містечка для переселенців.

На ділянці площею 2,5 га таке житло планує побудувати обласний осередок Товариства Червоного Хреста України.

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО сказав, що це рішення уже не вперше розглядається депутатами. Але вже є потреба в такому житлі, адже кількість внутрішньо переміщених осіб у громаді продовжує зростати.

Очільник Сумської обласної організації Товариства Червоного Хреста Ігор ШАПОВАЛ сказав, що така ділянка необхідна для побудови містечка для тих, хто потребує тимчасового житла. Наразі вже є 2 млн доларів першого внеску для впровадження цього проєкту.

Він зазначив, що в Чернігові така робота уже розпочата. Територія містечка згодом буде передана громаді – у будиночках зможуть жити люди, які постраждали внаслідок різного роду надзвичайних ситуацій.

Також планується впровадження ще одного проєкту – будівництво «бази» для Товариства, де воно могло б зосередили всі свої технічні можливості, облаштувати склад для гуманітарної допомоги, стоянку автотранспорту (швидкі, мікроавтобуси, вантажний автомобіль тощо).

Дане рішення підтримали 22 депутати, надавши згоду на те, щоб у громаді реалізувати такі проєкти.