003.jpg

Очільник громади Олександр ЛИСЕНКО інформує про актуальну ситуацію на території Сумської міської ТГ.

Опалення:

  • через аварії без тепла наразі жителі будинків за адресами: просп. М. Лушпи, 14, вул. Засумська, 14, вул. Героїв Чорнобиля, 3, 8, вул. 20 років Перемоги, 2. Не подається теплоносій до трьох будинків, де через відсутність управителів не були вирішені організаційні питання з теплопостачальними підприємствами.

Водопостачання: 

 • для усунення пориву зупинений Токарівський водозабір. Через це тимчасово без водопостачання будинки Василівки, а також вул. Замостянська, вул. Харківська, вул. СКД, вул. К. Зеленко, вул. Прокоф’єва, вул. Героїв Крут, вул. Заливна, вул. І. Сірка, вул. Інтернаціоналістів, просп. М. Лушпи та на прилеглих до них. Після завершення ремонтних робіт водопостачання буде відновлено.

Транспорт:

 • тролейбуси без автономного ходу курсуватимуть з 5:30 до 9:00. Тролейбуси з автономним ходом – до 19:30 – 20:00 (за умови відсутності відключення електроенергії). 
  Комунальні автобуси – відповідно до графіків до 21:00. Загалом працюватимуть 28 тролейбусів і 14 автобусів.

Безпека:

 • ймовірність нових масованих ракетних ударів з боку рф зберігається, тож, не нехтуйте сигналами тривоги.

Пункти Незламності:

 Гуманітарна допомога:

 • департамент соціального захисту населення (вул. Харківська, 35):

- продуктові набори ВПО (вперше та повторно тим, які вперше отримували в червні-серпні) та домогосподарствам, житло (майно) яких постраждало від авіаударів; 
- цукерки дітям пільгових категорій (дітям із багатодітних сімей; дітям з інвалідністю; сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування; дітям зі статусом ВПО; дітям захисників України; дітям, які виховуються одинокими матерями; дітям з малозабезпечених сімей, що обліковуються в департаменті соціального захисту населення та отримують відповідні соціальні допомоги; родинам з дітьми до 3 років).

 • Центр учасників бойових дій (вул. Г. Кондратьєва, 165/71):

- продуктові набори членам сімей загиблих (померлих) захисників та захисниць України та цукерки дітям загиблих (померлих) захисників та захисниць України, дітям захисників та захисниць України, які не відвідують заклади дошкільної освіти, віком від 2 до 7 років.

  •  Перший Сумський гуманітарний штаб (вул. Воскресенська, 16):

крупи родинам з дітьми визначеного віку (за попередньою реєстрацією).