001.jpg

Автобуси КП «Електроавтотранс» відновили перевезення пасажирів у повному обсязі.

Відділ «Служба 15-80» повідомляє про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які вимагають відключення води.

КП «Електроавтотранс» повідомляє про те, що через напружену ситуацію з пальним найближчим часом комунальні автобуси здійснюватимуть перевезення лише в пікові години.

Одна з найгостріших тем – забезпечення пальним міста та дотримання законності роботи АЗС розглядалася під час апаратної наради при міському голові Олександрові ЛИСЕНКУ.

У Сумській міській територіальній громаді відновили роботу 544 магазини з реалізації продовольчих товарів. Виняток – 23 спеціалізованих магазини з продажу пива та алкогольних напоїв.

На питаннях регулювання руху як комунального транспорту, так і приватних перевізників міський голова Олександр ЛИСЕНКО акцентував особливу увагу під час апаратної наради, що відбулася 24 травня.

Відділ «Служба 15-80» повідомляє про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які вимагають відключення води.

КП «Електроавтотранс» повідомляє про те, що через дефіцит пального на автозаправних станціях міста можливі зміни в роботі комунальних автобусів.

З п'ятниці, 20 травня, комунальний громадський транспорт на годину подовжить свою роботу.

Підприємців сумської громади запрошують долучитися до ініціативи для підтримки бізнесу України Stand for Ukrainian Business.