003.jpg

Пропонуємо до уваги мешканців багатоквартирних будинків звіт про роботу підприємств із обслуговування житла.

Для проведення аварійно-ремонтних робіт на лінії діаметром 500 мм на території Ново-Оболонського водозабору, КП «Міськводоканал» призупинить роботу станції о 22:00 і до завершення аварійно-ремонтних робіт.

Філія «Сумський міський район електричних мереж» АТ «Сумиобленерго» повідомляє про планові відключення електричної енергії 5, 6 листопада.

Відділ охорони здоров’я інформує про проведені минулого тижня у лікувально-профілактичних закладах міста роботи, спрямовані на ремонти та придбання обладнання.

Пропонуємо до уваги мешканців багатоквартирних будинків звіт про роботу підприємств із обслуговування житла.

Відділ «Служба 15-80» повідомляє про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які вимагають відключення води.

Комісія з питань демонтажу незаконно встановлених/розміщених елементів благоустрою, тимчасових (металевих) гаражів, тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення прибрала незаконно встановлені тимчасові споруди.

Під час апаратної наради представники теплопостачальних підприємств міста доповіли про хід опалювального сезону.

Фінансовий і соціальний стан Сумської міської ТГ (19–26 жовтня 2020 року).

У зв'язку з виконанням аварійно-ремонтних робіт, КП «Міськводоканал» призупинило подачу води до будинків у центральній частині міста та на вул. Білопільський шлях.