0012.jpg

У четвер, 13 червня, в рамках чергового засідання робочої групи з питань впровадження е-квитка провели робочу зустріч в режимі онлайн з представниками компанії «IQ ticket»

Працівники КП «Міськводоканал» додатково до звичайних, підземних, пожежних гідрантів почали встановлювати ще й наземні гідротехнічні пристрої.

Інформація про актуальну ситуацію.

АТ «Сумиобленерго» повідомляє про застосування у п'ятницю, 14 червня, графіків погодинних відключень електроенергії (ГПВ).

Фахівці Сумського обласного центру контролю та профілактики хвороб дослідили воду, а рятувальники – дно в улюблених місцях відпочинку сумчан.

Інформація про актуальну ситуацію.

Відділ «Служба 15-80» повідомляє про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які вимагають відключення води в будинках.

АТ «Сумиобленерго» повідомляє про застосування у четвер, 13 червня, графіків погодинних відключень електроенергії (ГПВ).

У зв’язку з терміновими ремонтними роботами з середи, 12 червня, ТОВ «Сумитеплоенерго» призупинило гаряче водопостачання споживачів на вул. Герасима Кондратьєва та вул. Лебединська.

КП «Міськводоканал» розпочало роботи з очищення та дезінфекції резервуарів Пришибської водонасосної станції.