0010.jpg

У вівторок, 7 липня, у зв'язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт КП «Міськводоканал» призупинить подачу води до будинків на вул. Роменська та с. Сад.

Філія «Сумський міський район електричних мереж» АТ «Сумиобленерго» повідомляє про планові відключення електричної енергії 13 – 15 липня.

Комісія з координації роботи міського пасажирського транспорту, створена розпорядженням міського голови Олександра ЛИСЕНКА з метою координації діяльності міського пасажирського транспорту, надання повних та якісних послуг населенню Сумської міської ОТГ у сфері пасажирських перевезень, провела перше засідання.

КП «Міськводоканал» нагадує споживачам, що з 5 по 15 липня необхідно передати показники квартирних лічильників холодної води.

Фінансовий і соціальний стан Сумської міської ОТГ (29 червня – 6 липня 2020 року).

Працівники КП «Міськводоканал» проводять планові обстеження оглядових колодязів на міських мережах і виконують їх поточний ремонт та накриття.

Пропонуємо до уваги мешканців багатоквартирних будинків звіт про роботу підприємств з обслуговування житла.

Пропонуємо до уваги мешканців багатоквартирних будинків звіт про роботу підприємств з обслуговування житла.

Відділ «Служба 15-80» повідомляє про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які вимагають відключення води.

У зв'язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт КП «Міськводоканал» призупинило подачу води до деяких будинків на вул. М. Кощія.