001.jpg

У зв’язку зі значним зниженням температури повітря, ухвалено рішення не зачиняти пункти обігріву в бібліотеках на вихідні.

У зв'язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт, КП «Міськводоканал» призупинить водопостачання середмістя.

У суботу, 16 січня, сумський комунальний транспорт курсуватиме за розкладом робочого дня, повідомляють у КП «Електроавтотранс».

Філія «Сумський міський район електричних мереж» АТ «Сумиобленерго» повідомляє про планові відключення електричної енергії 27–28 січня.

Пропонуємо до уваги мешканців багатоквартирних будинків звіт про роботу підприємств із обслуговування житла.

Філія «Сумський міський район електричних мереж» АТ «Сумиобленерго» повідомляє про планові відключення електричної енергії 25–26 січня.

Пропонуємо до уваги мешканців багатоквартирних будинків звіт про роботу підприємств із обслуговування житла.

Відділ «Служба 15-80» повідомляє про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які вимагають відключення води.

У зв'язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт, КП «Міськводоканал» о 9:00 призупинить подачу води до одного будинку на вул. Охтирська.

У Сумах, за особистим дорученням міського голови Олександра ЛИСЕНКА на період різкого зниження температури зовнішнього повітря задля забезпечення надання допомоги населенню і з метою попередження випадків переохолодження та обмороження людей, розгорнуть пункти обігріву.