0012.jpg

У Сумах проведуть конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єктів нерухомості, повідомили у Департаменті забезпечення ресурсних платежів

КП «Міськводоканал» передало КНП «Центральна міська клінічна лікарня» водоочисну установку, отриману від французьких партнерів.

Відділ «Служба 15-80» повідомляє про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які вимагають відключення води.

КП «Електроавтотранс» на прохання пасажирів запроваджує додатковий вечірній рейс на маршруті № 59, який здійснюватиметься за частково зміненою схемою.

Відділ транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг запрошує суб’єктів господарювання для роботи в період дії воєнного стану на міських автобусних маршрутах загального користування, що тимчасово не обслуговуються.

Виконавчий комітет визначив режим роботи міського пасажирського автомобільного транспорту на період дії воєнного стану.

Департамент забезпечення ресурсних платежів оголосив проведення конкурсу на надання фінансової підтримки суб’єктам малого і середнього підприємництва з бюджету Сумської МТГ.

Відділ «Служба 15-80» повідомляє про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які вимагають відключення води.

Фінансовий і соціальний стан Сумської міської ТГ (19 – 26 вересня 2022 року).

Начальник відділу транспорту, зв'язку та телекомунікаційних послуг Сергій ЯКОВЕНКО під час апаратної наради розповів про, про те, як працює міська транспортна система