001.jpg

У Сумах відбудеться Всеукраїнський патріотичний авто-квест «Єдине місто – єдина країна» на тему «WikiSumyЯ»

Як повідомляє Громадський фонд «Суми», акція стартує 9 липня 2016 року о 10-00 від парковки ТРЦ «Мануфактура». Організатори зазначають, основна мета заходу: перетворити звичайну вуличну гру на потужний соціальний проект, що покликаний, в першу чергу, консолідувати містян і акумулювати кошти благодійників на допомогу АТО. Крім того, зібрані гроші підуть і на підтримку демобілізованих бійців та допомогу в адаптації до мирного життя.

Участь у заході зможуть взяти команди від 4 осіб даному авто-квесті зможуть взяти команди від 4 осіб. Реєстрація здійснюється після сплати благодійного внеску (внесок з однієї машини – 300 гривень, для учасників АТО (бійців) – безкоштовно).

Протягом дня на місці фінішу авто-квесту, в міському парку культури та відпочинку імені І. М. Кожедуба, мешканці міста зможуть долучитися до плетіння сіток та поласувати польовою кашею, борщиками від Кулінарної сотні, а ще скуштувати шашлик.

Для сумчан і гостей міста над Пслом організатори також підготували концертну програму за участю сумських виконавців. На маленьких містян чекають майстер-класи і різноманітні розваги з аніматорами.

Квест вже успішно відбувся в Кременчузі, Горішніх Плавнях, Полтаві. Суми в свою чергу передадуть естафету іншому місту.

Реєстрація команд учасників на сайті Громадського фонду «Суми».