006.jpg

Відділ торгівлі, підприємництва, промисловості та захисту прав споживачів Департаменту інспекційної роботи запрошує представників бізнесу та фізичних осіб, які мають намір розпочати підприємницьку діяльність взяти участь в конкурсі стартапів (бізнес-ідей).

Метою конкурсу є відбір стартапів, інноваційних підприємницьких ідей для реалізації на території Сумської МТГ, які фінансуватимуться за рахунок коштів бюджету сумської громади і спрямовані на розвиток суб’єктів малого і середнього підприємництва, їх інвестиційної та інноваційної активності, просування вироблених ними товарів (робіт, послуг), результатів інтелектуальної діяльності на внутрішні і зовнішні ринки.

Учасниками конкурсу є фізичні особи, громадяни України віком від 18 років, зареєстровані на території Сумської МТГ, які мають намір розпочати підприємницьку діяльність; фізичні особи-підприємці та юридичні особи, які планують здійснювати реалізацію стартапу чи бізнес-ідеї на території Сумської МТГ, зареєстровані на території Сумської МТГ та у відповідності до Порядку подали проєкт стартапу.

Перелік документів для участі у конкурсі за посиланням 

Документи приймаються до 14 листопада 2023 року включно за адресою вул. Британська, 21 кабінет 207.

Роз’яснення можна отримати за телефоном 700-654 або електронною поштою This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Умови проведення конкурсу визначені Порядком, затвердженим рішенням Сумської міської ради від 09 серпня 2023 року № 3995-МР