003.jpg

Сьогодні в міській галереї відбулось офіційне відкриття виставки «Наші перемоги – рідному місту» про спортивний шлях команди МСК «Сумчанка».

Департамент соцзахисту населення нагадує, що у січні 2020 року, одиноким матерям потрібно підтвердити права на отримання державної соцдопомоги на дітей на наступний термін.

У вівторок, 21 січня, у Сумах очікуються значні пориви вітру. 

22 січня з нагоди відзначення 101-ї річниці проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки сумська громада вшанує пам'ять українців, які в різні часи виборювали право на незалежність і цілісність своєї держави.

Протягом 2020 року у Сумах реалізують п’ять проєктів за кошти фінансової підтримки з міського бюджету, направлених на патріотичне виховання молоді, вшанування ветеранів війни, реабілітацію учасників АТО та їх соціалізацію.

Близько 300 освітян обласного центру дізнались деталі та особливості участі у пілотному проєкті МОН України «Сертифікація вчителів» під час виїзного брифінгу «Сертифікація: говоримо про важливе».

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення з посиланням на обласний центр з гідрометеорології повідомляє, що у вихідні – 18 та 19 січня, Суми очікує мінлива хмарність.

У Центральній міській бібліотеці ім. Т. Г. Шевченка презентували IV випуск альманаху «Грані слова».

Впродовж 2019 року постійна комісія з питань захисту прав дитини під головуванням заступника міського голови Альони ДМІТРЄВСКОЇ розглянула 572 справи.

У зв’язку з відзначенням Свята Водохреща, 19 січня, у центрі міста обмежать рух транспорту.