0010.jpg

Предстоятель Православної Церкви України, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній з офіційним візитом прибув до Сум.

Наступного тижня, 25 жовтня, в Сумах стартує Європейський тиждень сталої енергії, в рамках якого в місті підвищуватимуть у жителів культуру енергозбереження та свідомого споживання ресурсів.

Управління охорони здоров'я інформує щодо ситуації із захворюваністю на COVID-19 у Сумській міській територіальній громаді.

У неділю, 24 жовтня, в МЦ «Романтика» працюватиме Центр масової вакцинації від COVID-19.

КУ «Агенція промоції «Суми» буде закритою для відвідування із 23 жовтня.

Рух транспорту по вулиці Привокзальна повністю відновлюється від суботи, 23 жовтня.

Фахівці Центру професійного розвитку педагогічних працівників провели заняття лабораторії ІК-інструментів «Як створити сучасну презентацію по-новому?» у рамках проєкту «Територія цифрової компетентності».

Заступник міського голови Тамара ІЩЕНКО зустрілася з керівництвом управління «Центр надання адміністративних послуг у м. Суми» для обговорення умов роботи виконавчого органу в «червоній» зоні.

З 00 години 00 хвилин 23 жовтня на Сумщині діє черговий рівень епіднебезпеки, встановлений рішенням Державної комісії ТЕБ та НС.

У зв'язку із запровадженням «червоного» рівня епідемічної небезпеки, з 23 жовтня КП «Міськводоканал» змінює режим роботи.