001.jpg

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО взяв участь в урочистостях, присвячених Дню працівників освіти.

У Сумах на реалізацію заходів для боротьби з COVID-19 спрямували з бюджету Сумської міської територіальної громади 56 мільйонів гривень.

На виконання розпорядження міського голови Олександра ЛИСЕНКА у Сумах тимчасово змінено організацію робочого процесу працівників апарату та виконавчих органів міської ради під час дії протиепідемічних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

30 вересня, у День Святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, в Україні відзначають День усиновлення.

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення з посиланням на обласний центр з гідрометеорології повідомляє, що у четвер, 1 жовтня, в Сумах очікується поривчастий вітер.

Напередодні Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана міський голова Олександр ЛИСЕНКО зустрівся з ветеранським активом міста.

«Університеті третього віку», що діє на базі міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Берегиня», розпочинає 1 жовтня новий начальний рік.

Адміністрація КНП «Центральна міська клінічна лікарня» інформує сумчан, що відзавтра, 1 жовтня, у поліклінічному відділенні №1 змінено години прийому вузькими спеціалістами, роботу маніпуляційного кабінету та кабінету ЕКГ.

За результатами інспекційного відвідування агентства нерухомості, проведеного за зверненням мешканця Сум, виявлено порушення роботодавцем вимог трудового законодавства щодо здійснення повного розрахунку з працівником при звільнені. 

У Сумах на місцевому рівні надають низку соціальних гарантій містянам поважного віку.