004.jpg

Перший заступник міського голови Володимир ВОЙТЕНКО провів розширену нараду з представниками правоохоронних органів та керівниками структурних підрозділів щодо вжиття спільних заходів, направлених на посилення контролю за випадками недотримання рішення міської ради щодо заборони продажу алкоголю в нічний час.

Володимир Войтенко спільно з представниками головних управлінь ДФС у Сумській області, Нацполіції, Держпродспоживслужби в Сумській області, Сумського відділу поліції ГУНП в Сумській області, управління патрульної поліції в місті Суми обговорили ряд подальших дій, які б сприяли дотриманню суб'єктами господарювання рішення міської ради щодо даного питання.

«Підприємці нашого міста повинні пам'ятати і розуміти, що порушення заборони торгівлі алкоголем тягне за собою жорсткі штрафні санкції і їм доведеться сплатити штраф, або ж навіть позбутися ліцензії на торгівлю алкогольними напоями», – сказав перший заступник міського голови.

Зважаючи на те, що дехто з підприємців ігнорує вимоги законодавства і продовжує торгувати алкогольними напоями у нічний час, Володимир Войтенко запропонував розпорядженням міського голови створити у місті робочу групу, яка б відстежувала випадки порушень та інформувала осіб, уповноважених складати протоколи про правопорушення.

Він звернувся до присутніх правоохоронців з проханням спільно розробити план дій, який допоможе виявляти та фіксувати такі випадки. «Контроль за дотриманням рішення про заборону продажу алкоголю в нічний час має бути посилено», – зауважив посадовець.

На завершення наради Володимир Войтенко вкотре наголосив на спільній відповідальності влади, правоохоронців, підприємців і громадськості за забезпечення правопорядку та дотриманням закону.

Нагадаємо, рішення міської ради щодо заборони продажу пива (крім безалкогольного) алкогольних, слабоалкогольних напої, вин столових суб'єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) на території міста Суми у період з 22:00 до 7:00 діє з 3 грудня.

Покарання, передбачене Кодексом про адміністративні правопорушення, – штраф від 30 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 510 до 1700 грн.) і до анулювання ліцензії.

За словами начальника ГУ ДФС у Сумській області Бориса ПЕРЕСАДЬКА, в області вже є випадки анулювання ліцензій.

«Проходять фактичні перевірки, і за результатами однієї з них 13 листопада до суб'єкта господарювання застосовано штрафні санкції в сумі 6 800 грн та анульовано ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями», - повідомив він.