29 січня на юніорському чемпіонаті світу з біатлону, що триває у румунському Чейле-Градістей, вихованка ОДЮСШ «Регіональний центр зимових видів спорту» м. Суми Анна КРИВОНОС здобула бронзову нагороду.

У спринтерській гонці серед дівчат сумчанка фінішувала третьою з відставанням від переможця +32,4 секунди.

Біатлоністка припустилась тільки одного промаху на двох вогневих рубежах (0+1). Перше та друге місця посіли представниці Норвегії.

Вибороти бажану медаль спортсменці було непросто, адже під час проходження останнього кола Анна впала та втратила декілька дорогоцінних секунд. У підсумку це не дозволило лижниці здобути «срібло», до якого не вистачило лише 3,9 секунди.

Це вже не перший успіх юної спортсменки. Минулого року вона перемогла у індивідуальній гонці на юніорському чемпіонаті.

Нагадаємо, ця медаль є вже другою на чемпіонаті у сумських біатлоністок і всієї збірної України. Вчора уродженка Сум Анастасія МЕРКУШИНА завоювала «срібло» в індивідуальній гонці.

Наступним видом програми у дівчат буде гонка-переслідування. Анна Кривонос, завдяки сьогоднішньому результату, розпочне гонку третьою.

З огляду на такі результати, Україна має всі шанси бути серед головних претендентів на завоювання медалей у естафеті.