007.jpg

100 000 грн на розвиток власної справи, поїздку в Париж і підтримку французької ділової спільноти отримає переможниця премії від Франко-української торгово-промислової палати.

В конкурсі можуть взяти участь жінки, що продовжують вести підприємницьку діяльність попри війну.

Війна негативно вплинула на 95% українських підприємиць, саме тому, вони як ніколи потребують підтримки. Через військові дії бізнеси зазнали великих втрат, від фізичного знищення підприємств до корінної зміни ринку споживачів. Деякі вимушені зупиняти свою діяльність, деякі намагаються перенести виробництва й офіси в інші регіони України та розпочати все з «нуля».

Участь в конкурсі безкоштовна. Для цього необхідно до 15 березня заповнити заявку на сайті: https://womanccifu.com та надати пакет документів: презентацію, коротке відео про проєкт і офіційний реєстраційний документ.

Кожна заявка оцінюється за критеріями: оригінальність і мета бізнесу, стратегічне бачення, якість презентації. Учасниці, які наберуть найбільшу кількість балів пройдуть у наступний тур, де відбуваються співбесіди з журі.

«У 2022 році спостерігається негативна тенденція з жіночим підприємництвом — якщо у 2021 р. жінки очолювали понад 33% українських компаній, то у 2022 їхня частка зменшилася на 4%, – розповідає Мод ЖОЗЕФ, директорка Франко-української торгово-промислової палати. «За нашою статистикою — 60% бізнесів, що подали заявки на участь в конкурсі «Створено жінками» 1 лютого 2022 року, зупинили свою діяльність станом на травень 2022. Саме тому наша мета – надати підприємицям не лише фінансову підтримку, але й поділитися досвідом успішних жіночих бізнесів, показати можливі напрямки розвитку, надихнути тих, хто лише наважується на власну справу».

Головний приз премії — 100 000 грн на розвиток справи та поїздка в Париж. А також спеціальні призи для фіналісток від учасників Франко-української торгово-промислової палати. Торік конкурсантки додатково отримали 50 000 грн та 25 000 грн від спонсорів – членів палати. Загалом, за 5 років було виплачено майже півмільйона гривень.

За останні 5 років участь у конкурсі «Створено жінками» взяли 347 підприємиць. Фіналістками стали 26 жінок, переможницями – 12, ще 4 отримали спеціальні відзнаки. Сфери їхньої діяльності охоплювали медичну галузь, виробництво харчів, іграшок, косметичних засобів, освітні та транспортні послуги тощо.