007.jpg

Управління Служби безпеки України в Сумській області повідомляє про систематичне проведення комплексних контрдиверсійних заходів на території області для запобігання та нейтралізації загроз розвідувально-підривної діяльності проти України.

Проведення таких заходів пов’язане з продовженням строку дії воєнного стану на території України та з урахуванням прикордонного розташування Сумської області.

Жителів Сумщини просять зберігати спокій, з розумінням ставитися до можливих незручностей та відповідально реагувати на законні вимоги учасників контрдиверсійних заходів.

За наявної інформації щодо підозрілих осіб, які перебувають у регіоні, особливо, якщо такі цікавляться розташуванням військових та стратегічно важливих об'єктів, підрозділів Сил оборони тощо, мешканців просять негайно телефонувати на цілодобову лінію довіри Управління Служби безпеки України в Сумській області, за номером: 0891-200-533 або повідомляти на електронну адресу: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..