006.jpg

АТ «Сумиобленерго» просить споживачів знизити споживання електроенергії в години пік увечері та зранку.

Сьогодні в енергосистемі України зафіксували дефіцит електроенергії. Диспетчерський центр НЕК «Укренерго» прогнозує, що у вечірні години він може збільшитися. Енергетики пов’язують це зі зростанням споживання електроенергії через зниження температури повітря; підвищеною аварійністю блоків електростанцій; недостатністю обсягів імпорту електроенергії з ЄС.

Споживачів просять раціонально користуватися електроенергією, особливо у вечірні години доби з 16:00 до 23:00, а також вранці з 7:00 до 10:00. Це так звані пікові години навантаження. В ці періоди необхідно дотримуватися таких правил: вимикати з розетки електроприлади, які не використовуються; використовувати потужні електроприлади по черзі, якщо можна, вмикати їх вранці або в нічні години; знизити використання електрики в місцях загального користування.

«На території Сумської області АТ «Сумиобленерго» здатне забезпечувати розподіл електроенергії й на сьогодні не було вказівки від НЕК «Укренерго» про введення тих чи інших графіків знеструмлень або ж обмеження потужності. Щоб ситуація й надалі залишалася контрольованою, будь ласка, ощадно користуйтеся електроенергією!» – закликають сумські енергетики.