006.jpg

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО проінспектував хід виконання робіт із заміни тротуарного покриття на вул. Троїцька та вул. Р. Атаманюка.

Представники структурних підрозділів міської ради і творчої інтелігенції Сум на чолі з міським головою Олександром ЛИСЕНКОМ провели виїзну установчу нараду щодо створення Мистецького центру на базі історичної будівлі КНП «Дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди».

У Сумах на вихідних вакцинуватимуть від СOVID-19 у двох стаціонарних пунктах щеплення при Центрах первинної медико-санітарної допомоги.

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО відзвітував перед громадою про результати і досягнення в роботі виконавчих органів міської ради за 2020 рік.

Цього року сумські школярі матимуть змогу відпочити в державних дитячих центрах, заміських закладах та пришкільних таборах.

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО разом зі своїми заступниками та працівниками структурних підрозділів міської ради, представниками обласної влади, військовими, волонтерами, громадськими діячами та активними сумчанами долучився до заходів із відзначення 25-ї річниці від Дня прийняття Конституції України.

У Сумах 26, 27, 28 червня працюватиме Центр масової вакцинації від СOVID-19.

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО проінспектував хід виконання ремонтних робіт у КНП «Дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди».

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО побував на будівництві дитячого садка у 12-му мікрорайоні, який зводять у рамках проєкту «Велике будівництво» за співфінансування держави та громади.