007.jpg

У Сумах поховали уродженця міста командира 128-ї гірсько-штурмової бригади Євгена Коростельова, померлого від отриманих у зоні ООС поранень.

Сумська міська рада та ДУ «Фонд енергоефективності» підписали Меморандум про співпрацю, який передбачає об’єднання зусиль у напрямку енергомодернізації будинків, де створено ОСББ.

У Сумах для відновлення екосистеми Псла у річку випустили понад тонну малька коропа.

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО напередодні 70-ої річниці від дня запуску виробництва АТ «Сумський завод «Насосенергомаш», привітав трудовий колектив заводу із ювілеєм підприємства та нагородив трударів Почесними грамотами.

У Сумах вшанували пам’ять Героя України Сергія Табали з нагоди 5-ої річниці від дня його загибелі.

Напередодні Дня автомобіліста і дорожника, що традиційно відзначають в Україні в останню неділю жовтня, міський голова Олександр ЛИСЕНКО привітав водіїв, шляховиків, ремонтних робітників та керівників автотранспортних підприємств Сум з професійним святом і відзначив кращих представників галузі.

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО проінспектував хід робіт із капітального ремонту житлового фонду.

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО взяв участь у відкритті пам'ятника Ярославу Мудрому.

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО зустрівся з першим заступником Міністра у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Антоном КОЛУМБЕТОМ.

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО відвідав КНП «Центральна міська клінічна лікарня», де завершується ремонт гінекологічного відділення.