006.jpg

Члени виконкому підтримали рішення щодо порядку виплати матеріальної допомоги населенню для відшкодування витрат за самостійне відновлення житла, пошкодженого внаслідок війни.

Влада сумської громади вчергове виділила кошти для поточного ремонту пошкодженого внаслідок війни житла.

На засіданні виконавчого комітету ухвалені рішення щодо підтримки захисників та захисниць і передачі субвенції до Держбюджету для допомоги військовим формуванням.

Очільник Сумської міської територіальної громади Олександр ЛИСЕНКО в режимі онлайн взяв участь в панельній дискусії під час IX Всеукраїнського форуму місцевого самоврядування, який відбувся у Львові.

У Сумах відбувся Молитовний сніданок, під час якого очільник сумської громади Олександр ЛИСЕНКО, представники структурних підрозділів міськради, депутати та члени різних релігійних общин молилися за мир та якнайшвидшу Перемогу для нашої країни.

З понеділка, протягом п’яти днів, у Сумах видаватимуть продуктові набори від держави родинам із дітьми до 3-х років, місце проживання яких зареєстровано в межах Сумської міської територіальної громади

Медики констатують стрімке підвищення захворюваності на коронавірусну інфекцію в Сумській міській територіальній громаді.

Очільник громади Олександр ЛИСЕНКО повідомив про те, що військові надали погодження на ввімкнення вуличного освітлення в Сумах відсьогодні.

У Сумах до Дня фізичної культури і спорту у МЦ «Романтика» нагородили спортсменів, тренерів та інших представників спортивної галузі, які своїми досягненнями прославляють не тільки міську громаду, а й країну.

У зв’язку з погіршенням ситуації із захворюваністю на COVID-19 в Сумській міській ТГ медики закликають сумчан дотримуватися протиепідемічних правил та вакцинуватися.