007.jpg

22 січня 1919 року у Києві урочисто проголосили історичний документ, який об’єднав Схід і Захід України у єдину державу. Тож саме цей день у нашій країні відзначають як День Соборності.

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО привітав сумську громаду із великим святом – Хрещенням Господнім.

У Сумах відбулась підсумкова конференція освітян міста. Обговорювали стан освітньої галузі, результати роботи минулого року та потреби і перспективи на поточний.

Сьогодні, на свято Маланки, діти, вихованці Сумського спеціального дошкільного навчального закладу № 20 «Посмішка», зі своїми наставниками привітали керівництво та працівників міської ради.

На Різдво у Сумах стартував гастрономічний фестиваль «Слобожанські смаки» за підтримки міського голови Олександра ЛИСЕНКА.

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО разом із профільними спеціалістами привітали медиків Сум із Новим роком та Різдвом Христовим.

За ініціативи міського голови Олександра ЛИСЕНКА у Сумах відбулися загальноміські громадські слухання щодо проєкту бюджету Сумської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік та проєкту Програми економічного і соціального розвитку Сумської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік та основних напрямів розвитку на 2021–2022 роки.

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО привітав сумських енергетиків напередодні професійного свята, яке щорічно відзначають 22 грудня.

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО спільно із сумською громадою урочисто відкрили головну красуню міста – новорічну ялинку Сум з нагоди Дня Святого Миколая та прийдешніх новорічних свят.