006.jpg

Інформація про актуальну ситуацію.

АТ «Сумиобленерго» повідомляє про застосування у вівторок, 25 червня, графіків погодинних відключень електроенергії (ГПВ).

Інформація про актуальну ситуацію.

Представники Сумської міської ТГ обговорили з керівництвом Al for Good Foundation можливість реалізації спільного проєкту у сфері інформаційних технологій.

АТ «Сумиобленерго» повідомляє про застосування у четвер, 20 червня, графіків погодинних відключень електроенергії (ГПВ).

Заступник міського голови Римма БИКОВА у межах Міжнародної конференції з питань відновлення України (Ukraine Recovery Conference – URC 2024) проводила зустрічі, спрямовані на налагодження Сумською МТГ зв'язків на перспективу.

В. о. міського голови Артем КОБЗАР вручив почесні відзнаки за активну волонтерську діяльність та відновлення житла й інфраструктури на території сумської громади активним учасникам ГО «Добробат».

Під час апаратної наради при в. о. міського голови Артемові КОБЗАРЮ порушували питання впорядкування руху транспорту на Театральній площі.

НЕК «Укренерго» повідомляє про застосування у неділю, 9 червня, графіків погодинних відключень електроенергії (ГПВ).

Керівництво Сумської міської тергромади, міської військової адміністрації та представники міжнародних місій і благодійних фондів обговорили подальшу взаємодію у питаннях гуманітарної підтримки сумчан.