0012.jpg

У Молодіжному центрі «Романтика» міський голова Олександр ЛИСЕНКО вручив учасникам стажування в Сумській міській раді сертифікатами.

Привітали стажерів-випускників також заступник міського голови Станіслав ПОЛЯКОВ, начальник відділу організаційно-кадрової роботи Андрій АНТОНЕНКО, начальник відділу у справах молоді та спорту Єлизавета ОБРАВІТ.

«Мені приємно вітати сьогодні тут молодих людей, яких я вже можу назвати колегами. Кожен із вас отримав той багаж знань, який вам знадобиться у будь-якій роботі. Це важливі вміння та навички – і мені приємно, що їх ви змогли здобути саме в нашому органі місцевого самоврядування. Дуже важливо долучати молодь до процесів, пов’язаних із розвитком нашої громади, – у вас є цікаві ідеї, креативні задуми, непересічні ініціативи. Я бажаю всім вам успіхів та знайти своє місце в структурі міської ради», – сказав очільник Сумської громади.

Всі учасники стажування, які отримали сертифікати, а це 23 особи, розпорядженням міського голови будуть зараховані до кадрового резерву Сумської міської ради.

Нагадаємо, таке стажування проводиться вже 10 років поспіль. За цей час близько 970 учасників отримали такі ж сертифікати. Багато випускників цього проєкту вже працюють в міській раді в департаментах, управліннях чи відділах.