005.jpg
Сайт працює в тестовому режимі

Вітання міського голови до Дня медичного працівника

Щиросердно вітаю всіх сумчан, причетних до найгуманнішої у світі професії, з Днем медичного працівника!

Дата публікації: 2017-06-16
Детальніше...

У Сумах втретє стартували «Дні сталої енергії»

В обласному центрі розпочались заходи популяризації енергоефективності, скорочення витрат енергії та зменшення викидів.

Місто Суми приєдналось до провідної європейської ініціативи «Угода мерів» 29 вересня 2015 року. В рамках виконання Угоди відбувається традиційне загальноміське святкування «Дні сталої енергії». Втретє містяни, молодь, діти, працівники соціальної сфери долучаються до різноманітних квестів, конкурсу малюнків, велопробігів та флеш-мобів.

Сумський міський голова Олександр ЛИСЕНКО урочисто відкрив свято та дав старт велопробігу під назвою «Зупини зміни клімату».

«Це свято – чудова нагода познайомити широкий загал із кращими місцевими, національними та закордонними напрацюваннями у цій сфері, відкрити для себе нові ідеї», - зазначив міський голова.

Свято триватиме три дні. З детальною інформацією можна ознайомитись за посиланням або переглянути не завантажуючи.

Олександр ЛИСЕНКО: «Міжнародна співпраця – шлях до майбутнього»

Сумський міський голова Олександр ЛИСЕНКО, перший заступник міського голови Володимир ВОЙТЕНКО та директор департаменту фінансів, економіки та інвестицій Світлана ЛИПОВА відвідали місто-побратим Целлє (Німеччина).

У рамках святкування 725-річчя міста Целлє були запрошені гості з міст-побратимів. На урочисті заходи прибули представники з шести країн, а саме з України, Фінляндії, Франції, Ізраїлю, Польщі та Росії.

Сумський міський голова Олександр Лисенко привітав новообраного Обербургомістра Целлє доктора Йорга НІГГЕ та висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю та реалізацію спільних проектів.

«Співпраця між європейськими містами-побратимами це перший крок до нашого європейського майбутнього. Вже сьогодні ми маємо не один десяток спільних проектів з іноземними партнерами, які дадуть можливість значно покращити рівень життя сумчан», - зазначив Олександр Лисенко.

Сумська делегація гідно представила громаду та привітала місто-побратим з річницею заснування.

На Суми насуваються зливи

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення з посиланням на обласний центр з гідрометеорології повідомляє про те, що в суботу, 24 червня, в Сумах та на півдні області йтиме сильний дощ.

Дата публікації: 2017-06-23
Детальніше...

Комунальники – сумчанам (оперативний звіт за 22.06.2017)

Пропонуємо до уваги мешканців багатоквартирних будинків звіт про роботу підприємств з обслуговування житла.

Дата публікації: 2017-06-23
Детальніше...

Наступного тижня у Сумах перекриють дорогу у середмісті

Наступного тижня в Сумах на шість днів перекриють дорогу на перехресті вулиці Г. Кондратьєва та провулку Академічний.

Дата публікації: 2017-06-23
Детальніше...

У Сумах визначилися із суб'єктами оціночної діяльності

13 червня у департаменті забезпечення ресурсних платежів підбили конкурсу по відбору суб'єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єктів нерухомості.

Дата публікації: 2017-06-23
Детальніше...

У Сумах розпочався цикл виїзних акцій до дитячих літніх таборів

20 червня дітям, які оздоровлюються в таборі «Універ», розповіли про цікавий світ професій.

Дата публікації: 2017-06-23
Детальніше...

Розриття: аварійні та планові

Управління «Інспекція з благоустрою міста Суми» впродовж минулого тижня оформило 19 дозволів на проведення земляних робіт.

Дата публікації: 2017-06-23
Детальніше...

Заступник міського голови зустрілася із «квартальними»

22 червня відбулася робоча зустріч заступника міського голови Ольги ВОЛОШИНОЇ із головами квартальних комітетів.

Дата публікації: 2017-06-23
Детальніше...

Німецький експерт високо оцінив організацію роботи з реінтеграції бездомних осіб у Сумах

У вівторок, 20 червня, у департаменті фінансів, економіки та інвестицій відбулася підсумкова зустріч заступника міського голови Альони ДМІТРЄВСКОЙ з експертом Служби Старших Експертів (SES) Герхардом ХАННА.

Дата публікації: 2017-06-23
Детальніше...

Вільна боротьба принесла сумчанам комплект нагород

На початку червня сумчани повернулися із Житомира, де відбувся чемпіонат України з вільної боротьби серед чоловіків та жінок.

Дата публікації: 2017-06-23
Детальніше...

30 червня – установчі збори для формування нового складу громадської ради при виконавчому комітеті Сумської міської ради

30 червня відбудуться установчі збори для формування нового складу громадської ради при виконавчому комітеті Сумської міської ради.

Місце проведення – каб. № 59 (майдан Незалежності, 2, 4-й поверх).

Початок – 13:00.

26 червня – «круглий стіл» щодо переформатування Ради учасників бойових дій та членів сімей загиблих воїнів при міському голові

26 червня відбудеться засідання в форматі «круглого столу» з питання обговорення пропозицій щодо роботи Ради учасників бойових дій та членів сімей загиблих воїнів при міському голові.

27-28 червня – XVI Міжнародний фестиваль духової музики «Сурми України»

 27-28 червня в Сумах відбуватиметься XVI Міжнародний фестиваль духової музики «Сурми України».

25 червня – виступ народного колективу з Індії

25 червня з нагоди 25-річчя дипломатичних відносин України та Індії відбудеться концерт індійського народного культурного колективу «Лок Ранг».

29 червня – свято для дітей учасників АТО

Працівники відділення соціально-психологічних та педагогічних послуг Центру надання соціальних, медичних та психологічних послуг учасникам бойових дій, учасникам Антитерористичної операції та членам їхніх сімей організовують для дітей віком 6-10 років, батьки яких є учасниками бойових дій, учасниками АТО, дискотеку з аніматорами.

Які комунальні послуги потребують поліпшення їх якості?

вивіз ТПВ - 2.3%
прибирання прибудинкової території - 13.7%
водопостачання - 3.8%
ремонт будинків - 32.1%
ремонт внутрішньобудинокових мереж - 23.7%
обслуговування ліфтів - 10.7%
теплопостачання - 6.9%
електропостачання - 0.8%
газопостачання - 3.1%

Кількість голосів: 131
Голосування за це опитування вже закінчилося Дата: 28 лютого 2017 року

Оголошення про розгляд судового позову

Виконавчий комітет Сумської міської ради повідомляє, що в провадженні Зарічного районного суду м. Суми знаходиться справа № 591/2813/17 за позовною заявою Соколова Олександра Олеговича до Виконавчого комітету Сумської міської ради, третя особа: приватне підприємство «Согор» про визнання протиправним та скасувати рішення виконавчого комітету Сумської міської ради № 288 «Про тимчасовий тариф на послуги з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що працюють у звичайному режимі ПП «Согор» від 12.2017 року в частині встановлення тимчасового тарифу на послуги з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що працюють у звичайному режимі №4 «Аеропорт-Хіммістечко», №5 «Роменська-Хіммістечко», №11 «Тепличний-Тепличний», №12 «Тімірязівка-Тімірязівка», №20 «Аеропорт-Ковпака», №25 «Добровольна-Інтернаціоналістів», №26 «Центр-40-ва підстанція» та №60 «В.Піщане-Інтернаціоналістів» у наступному розмірі: вартість одного пасажироперевезення – 4 гривні, справа призначена до розгляду 31.07.2017 року на 13 год. 00 хв. в приміщенні Зарічного районного суду м. Суми, за адресою: м. Суми, вул. Академічна 13, каб. № 407, суддя Грищенко О.В.

Оголошення про судовий позов

Виконавчий комітет Сумської міської ради повідомляє, що у провадженні Зарічного районного суду м. Суми знаходиться справа №591/2965/17 за позовною заявою Соколова Олександра Олеговича до Виконавчого комітету Сумської міської ради, третя особа: фізична особа-підприємець Олійник Андрій Григорович про визнання протиправним та скасування рішення Виконавчого комітету Сумської міської ради № 256 від 16.05.2017 року «Про тарифи на послуги з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що працюють у звичайному режимі ФОП Олійник А.Г.», справа призначена до розгляду 29 червня 2017 року о 10 год. 00 хв. в приміщенні Зарічного районного суду м. Суми, за адресою: м. Суми, вул. Академічна 13, зал судового засідання №2 (каб. 302), суддя – Шелєхова Г.В.

У Сумах оголошено конкурс на заміщення вакантної посади директора школи № 3

Управління освіти і науки оголосило конкурс на заміщення вакантної посади директора КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3, що знаходиться за адресою: м. Суми, вул. 20 років Перемоги, 9, тел.: 701-970.

Вимоги до кандидата: громадянство України; вільне володіння державною мовою; вища педагогічна освіта на рівні спеціаліста або магістра; стаж педагогічної роботи не менше п’яти років; володіння на високому рівні інформаційно-комунікаційними технологіями; високі моральні якості та стан здоров’я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки.

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі: мотиваційний лист; перспективний план розвитку навчального закладу з його подальшою презентацією; особистий листок по обліку кадрів, фото 3х4; копію диплома про освіту; копії документів, що підтверджують педзвання та кваліфікаційну категорію; копію паспорта; копію трудової книжки; заяву про згоду на обробку персональних даних; медичні довідки про проходження профілактичного наркологічного огляду та про проходження психіатричного огляду.

Етапи проведення конкурсного відбору:
I - подання претендентом документів, що підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам;
II - подання претендентом мотиваційного листа і перспективного плану розвитку навчального закладу з його подальшою презентацією;
III - вивчення конкурсною комісією поданих документів, мотиваційного листа і перспективного плану розвитку навчального закладу;
IV - проведення конкурсного відбору.

Дата і місце проведення конкурсного відбору:
24 липня 2017 року, за адресою: м. Суми, вул. 20 років Перемоги, 9.

Строк подачі документів: з 23 червня по 23 липня 2017 року включно.

Умови оплати праці здійснюються відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 30 серпня 2002 р. № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», наказу Міністерства освіти і науки України від 26.09.2005 № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ», наказу Міністерства освіти і науки України від № 102 від 15.04.93 «Про затвердження Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти» (зі змінами).

Пакет документів для участі в конкурсі подавати за адресою: м. Суми, вул. Харківська,35, 4 поверх, каб. 405, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору можна отримати у спеціаліста І категорії управління освіти і науки Сумської міської ради Радченко Ірини Миколаївни за тел.: 32-80-66, спеціаліста І категорії – юрисконсульта Стеценко Світлани Миколаївни за тел.: 327-263.

Розгляд справи за адміністративним позовом

Зарічним районним судом м. Суми у відкритому судовому засіданні 12.06.2017 року було розглянуто справу № 591/2327/17 за адміністративним позовом Ротта Олександра Олександровича до Сумської міської ради про визнання протиправним та скасування рішення Сумської міської ради від 29 березня 2017 року № 1850-МР «Про викладання державною мовою базових дисциплін у загальноосвітніх навчальних закладах м. Суми».

Ухвалою Зарічного районного суду від 12 червня 2017 року справа № 591/2327/17 за адміністративним позовом Ротта Олександра Олександровича, справа № 591/4660/17 за адміністративним позовом Котляра Владислава Станіславовича до Сумської міської ради про визнання протиправним та скасування рішення Сумської міської ради від 29 березня 2017 року № 1850-МР «Про викладання державною мовою базових дисциплін у загальноосвітніх навчальних закладах м. Суми» та справа № 591/2552/17 за адміністративним позовом Сафронової Юлії Євгенівни до Сумської міської ради та управління освіти і науки Сумської міської ради про визнання протиправним та скасування рішення та наказу об’єднано в одне провадження.

Об’єднаній адміністративній справі присвоєно № 591/2327/17.

Судове засідання по справі відбудеться 14 липня 2017 року о 13-00 в приміщенні Зарічного районного суду (м. Суми, вул. Академічна, 13), суддя Кривцова Г.В.

Оголошення про розгляд судової справи

Виконавчий комітет Сумської міської ради повідомляє, що у провадженні Зарічного районного суду м. Суми знаходиться справа № 591/2862/17 за позовною заявою Чеботарьова Олександра Петровича до Виконавчого комітету Сумської міської ради, третя особа: фізична особа-підприємець Олійник Андрій Григорович про визнання протиправним та скасування рішення Виконавчого комітету Сумської міської ради № 256 від 16.05.2017 року «Про тарифи на послуги з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що працюють у звичайному режимі ФОП Олійник А.Г.».

Справа призначена до розгляду 19 червня 2017 року о 14.30, в приміщенні Зарічного районного суду м. Суми, за адресою: м. Суми, вул. Академічна 13, зал судового засідання №11, суддя Прокудіна Н.Г.

Про тимчасовий тариф на послуги з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що працюють у звичайному режимі, ПП «Согор»

Повідомляємо, що у понеділок, 12 червня, виконавчий комітет ухвалив рішення «Про тимчасовий тариф на послуги з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що працюють у звичайному режимі, ПП «Согор».
Зауважимо, що ухвалою Зарічного районного суду м. Суми від 6 червня 2017 року в порядку забезпечення позову було зупинено дію рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 16 травня 2017 року № 260 «Про тарифи на послуги з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що працюють у звичайному режимі ПП «Согор».
Внаслідок цього в місті постійно відбувалися зриви пасажирських перевезень на маршрутах, що обслуговуються зазначеним перевізником.
Така ситуація негативно впливала на безпеку та якість пасажирських перевезень, та, відповідно, могла призвести до транспортного колапсу в результаті припинення перевезення пасажирів у місті на дев’яти маршрутах.
Таким чином, з метою упорядкування відносин у сфері міських пасажирських перевезень, в першу чергу в частині тарифного питання, недопущення погіршення надання послуг з перевезення мешканцям міста Суми, уникнення ситуації транспортного колапсу, враховуючи листи ПП «Согор», виконавчий комітет встановив тимчасові тарифи на транспортні послуги для зазначеного перевізника у наступному розмірі:

  • вартість одного пасажироперевезення – 4 грн.;
  • вартість одного пасажироперевезення для пенсіонерів за віком (за умови пред’явлення пенсійного посвідчення) – 3 грн.;
  • вартість одного пасажироперевезення для учнів 1-4 класів протягом календарного року (за умови пред’явлення учнівського квітка) – 2 грн.

Рішення набрало чинності з моменту прийняття.
Звертаємося до мешканців міста враховувати цю інформацію під час користування міським пасажирським транспортом.

До уваги споживачів КП «Міськводоканал»

КП «Міськводоканал» із 12 червня 2017 року проводить безкоштовну повірку лічильників холодної води.

Згідно з Законом України «Про метрологію та метрологічну діяльність» періодична повірка, обслуговування та ремонт (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж) засобів вимірювальної техніки (лічильників холодної води), що є власністю фізичних осіб, здійснюються за рахунок суб’єкту господарювання, що надає послуги з водопостачання в м. Суми, – КП «Міськводоканал».

Згідно зі  ст. 17 даного Закону, який набрав чинності з 1 січня 2016 року, джерелом фінансування повірки, обслуговування та ремонту (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж) засобів вимірювальної техніки є тарифи на водопостачання. Починаючи з 29 січня 2016 року – дати зміни тарифу для багатоповерхових будинків – та з 15 квітня 2017 року – дати зміни тарифу для приватного сектору– повірка приладів обліку включена до тарифу.

Починаючи з 12 червня 2017 року КП «Міськводоканал» розпочинає роботу з планової повірки лічильників холодної води силами і засобами КП.

За бажанням абонентів КП «Міськводоканал» має можливість проводити планову повірку приладів обліку холодної води без демонтажу (не знімаючи лічильник) та із зняттям лічильника.

Про необхідність проходження періодичної повірки приладів обліку та узгодження дати виходу оператора, який має при собі договір з КП «Міськводоканал» для проведення робіт з повірки лічильників, споживач буде повідомлений телефоном. Споживачу необхідно в узгоджений термін надати доступ представнику КП «Міськводоканал» до місця встановлення засобів вимірювальної техніки.

За результатами проведеної повірки засобів обліку холодної води споживач отримує Свідоцтво про повірку робочого засобу вимірювальної техніки або Довідку про непридатність засобу вимірювальної техніки за адресою: м.Суми, вул.Білопільський шлях, 9, 1-й поверх, каб. №12 (тел. 700-693,050-307-57-61) через 30 календарних днів з дня складання акту, який видається оператором при здійсненні повірки.

Попереджаємо!

Якщо споживач здійснює повірку лічильників холодної води в сторонній організації, то повернення коштів, затрачених на повірку, КП «Міськводоканал» не проводить.

Довідки за телефонами: 700-156, 700-157, 700-158.