0010.jpg

Олександр Лисенко: Неврологічне відділення лікарні № 4 зміниться докорінно. ВІДЕО

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО проінспектував реконструкцію неврологічного відділення КНП «Клінічна лікарня № 4», де наразі виконано понад 50% внутрішніх ремонтних робіт.

Дата публікації: 2020-07-13
Детальніше...

Олександр Лисенко: У Сумах влада і бізнес працюють у тандемі

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО привітав представників однієї з найбільших бізнес-спілок в Україні ГО «Спілка підприємців, орендарів та власників Сумської області» з 15-ою річницею заснування об'єднання.

Дата публікації: 2020-07-08
Детальніше...

Олександр Лисенко: Відтепер сумський ЦНАП надає послуги власникам і водіям авто. ВІДЕО

Управління «Центр надання адміністративних послуг у м. Суми» першим серед ЦНАПів області розпочало надавати найпопулярніші послуги сервісних центрів МВС.

Дата публікації: 2020-07-01
Детальніше...

Олександр Лисенко: Успіх сумських хокеїсток – найвища нагорода для міста. ВІДЕО

Керманич міста Олександр Лисенко привітав команду МСК «Сумчанка» із перемогою на Чемпіонаті України з хокею на траві серед жінок.

Дата публікації: 2020-07-13
Детальніше...

До генерального прибирання Сумської міської ОТГ залучили понад 5 тисяч людей і майже 70 одиниць техніки

Під час щопонеділкової апаратної наради при міському голові Олександрові ЛИСЕНКУ начальник управління «Інспекція з благоустрою міста Суми» Руслан ГОЛОПЬОРОВ підсумував результати місячника благоустрою та озеленення.

Дата публікації: 2020-07-13
Детальніше...

Погода в Сумах: прогноз на завтра

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення з посиланням на обласний центр з гідрометеорології повідомляє, що у вівторок, 14 липня, в Сумах очікуються значний дощ і поривчастий вітер.

Дата публікації: 2020-07-13
Детальніше...

Комунальники – сумчанам (оперативний звіт за 10–12.07.2020)

Пропонуємо до уваги мешканців багатоквартирних будинків звіт про роботу підприємств з обслуговування житла.

Дата публікації: 2020-07-13
Детальніше...

Для жителів Сумської міської ОТГ працюватиме «пряма телефонна лінія» з питань соцзахисту

У середу, 15 липня, у департаменті соціального захисту населення працюватиме «пряма телефонна лінія».

Дата публікації: 2020-07-13
Детальніше...

Сумський фотограф відкриє містянам загадковий та неординарний Непал

У вівторок, 14 липня, в Агенції промоції «Суми» презентують виставку фоторобіт Сергія КОЛЕСНИКОВА «Світ, який змінив мене».

Дата публікації: 2020-07-13
Детальніше...

У Сумах – плюс один підтверджений випадок COVID-19 за добу

Під час апаратної наради при міському голові Олександру ЛИСЕНКУ в. о. начальника відділу охорони здоров’я Олена ЧУМАЧЕНКО повідомила, що у Сумах та в області зросла кількість хворих на COVID-19.

Дата публікації: 2020-07-13
Детальніше...

Водоканал повідомляє про відключення води. ОНОВЛЕНО

У зв'язку з проведенням регламентних робіт КП «Міськводоканал» призупинило подачу води до будинків на вул. Холодногірська, вул. Іллінська, вул. Ковпака та вул. Р.  Атаманюка.

Дата публікації: 2020-07-13
Детальніше...

Онлайн-трансляція апаратної наради при міському голові 13 липня 2020 року

13 липня о 8.00 на Інформаційному порталі Сумської міської ради smr.gov.ua розпочалася онлайн-трансляція апаратної наради при міському голові м. Суми.

О 9.10 трансляцію завершено.

Дата публікації: 2020-07-13
Детальніше...

На часі: постійні депутатські комісії

Відбулось засідання постійної комісії з питань законності, взаємодії з правоохоронними органами, запобігання та протидії корупції, місцевого самоврядування, регламенту, депутатської діяльності та етики, з питань майна комунальної власності.

Дата публікації: 2020-07-10
Детальніше...

Сумчан просять ознайомитися з межами зон санітарної охорони джерел водопостачання

ТОВ «ЛЕНД.КОМ» розроблено проєкт землеустрою щодо встановлення меж зон санітарної охорони джерел та об’єктів централізованого питного водопостачання водозаборів Сум.

Дата публікації: 2020-07-10
Детальніше...

Ділянці на перетині вул. В. Чорновола та вул. Першотравнева знайшли орендаря

Відбулися земельні торги з продажу права оренди земельної ділянки, розміщеної по вул. В. Чорновола – вул. Першотравнева.

Дата публікації: 2020-07-10
Детальніше...

Шановні виборці! Центральною виборчою комісією прийнято постанови від 18.05.2020 № 88 та від 11.06.2020 № 103

Центральною виборчою комісією прийнято постанови від 18.05.2020 № 88 та від 11.06.2020 № 103, згідно з якими за мотивованим зверненням виборця відділ ведення Державного реєстру виборців (далі - Відділ) може:

- визначити іншу виборчу адресу виборця, ніж ту, за якою зареєстровано його місце проживання;

- визначити виборчу адресу виборцю, який не має зареєстрованого місця проживання.

Для цього необхідно подати заяву до Відділу в паперовій або електронній формі. Заява в паперовій формі може бути подана виборцем особисто або через уповноважену особу, повноваження якої оформлено відповідно до законодавства.

Заява в електронній формі може бути надіслана виборцем за підписом, прирівняним до власноручного підпису згідно із Законом України «Про електронні довірчі послуги» (кваліфікований електронний підпис), з використанням мережі Інтернет. Така заява повинна містити адресу електронної пошти, на яку виборцю може бути надіслано повідомлення про результати розгляду заяви.

До заяви виборець додає копію документа, що підтверджує його фактичне проживання за вказаною ним адресою, а саме:

- договір найму (оренди) житла за адресою, яку виборець просить визначити його новою виборчою адресою;

- виданий органом державної влади чи органом місцевого самоврядування документ, що засвідчує здійснення виборцем підприємницької діяльності за адресою житла, яку виборець просить визначити його новою виборчою адресою;

- документ, що підтверджує право власності на житло за адресою, яку виборець просить визначити його новою виборчою адресою ;

- довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи;

- документ, що засвідчує здійснення виборцем догляду за особою, яка за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду і місце проживання якої зареєстроване за адресою, яку виборець просить визначити його новою виборчою адресою;

- документ, що засвідчує перебування виборця у шлюбі або у родинних відносинах з особою, місце проживання якої зареєстроване за адресою, яку виборець просить визначити його новою виборчою адресою (наприклад, свідоцтво про шлюб, свідоцтво про народження, судове рішення про встановлення факту родинних відносин між фізичними особами тощо).

Заява може бути подана не пізніше ніж на пʼятий день з дня початку виборчого процесу – до 09.09.2020 включно.

Важливо: виборець може звернутися до Відділу з новою заявою не раніше ніж через 180 днів після дати внесення до Державного реєстру виборців останньої зміни виборчої адреси такого виборця.

Заяву в електронній формі можна заповнити на сайті Державного реєстру виборців в Інтернеті (www.drv.gov.ua) в сервісі «Кабінет виборців».

Заява в паперовій формі подається до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем фактичного проживання заявника. Для жителів м.Суми: майдан Незалежності, 2 (тел.: 60-01-64, 22-00-55).

Відділи ведення Державного реєстру виборців
Зарічного та Ковпаківського районів м. Суми

15 липня працюватиме «пряма телефонна лінія»

Керівний склад департаменту соціального захисту населення продовжує проводити особистий прийом в рамках «прямої телефонної лінії».
15 липня 2020 року з 10:00 до 12:00 консультування та роз’яснення під час «телефонного» особистого прийому буде надавати директор департаменту Масік Тетяна Олександрівна за номером (066)-844-52-96.

Про розробку проєкту землеустрою щодо встановлення меж зон санітарної охорони джерел та об’єктів централізованого питного водопостачання водозаборів м. Суми

Відповідно до Договору №101-01 від 29.01.2019 року про розроблення проекту землеустрою щодо встановлення меж зон санітарної охорони джерел та об’єктів централізованого питного водопостачання, укладеного Департаментом забезпечення ресурсних платежів Сумської міської ради з Товариством з обмеженою відповідальністю «ЛЕНД.КОМ», останнім розроблено проект землеустрою щодо встановлення меж зон санітарної охорони джерел та об’єктів централізованого питного водопостачання водозаборів м. Суми, яким встановлено межі трьох поясів особливого режиму: перший пояс (суворого режиму) на якому розміщено водозабори (свердловини); другий і третій пояси (обмежень і спостережень). Зазначені пояси передбачають наявність відповідних обмежень, встановлених Постановою Кабінету Міністрів України від 18.12.1998 №2024.

До уваги підприємців!

14.07.2020 в будівлі Сумської міської ради (майдан Незалежності, 2, каб. 59) відбудеться обговорення наступних проєктів регуляторних актів:

- 10:00 - проєкт регуляторного акту Виконавчого комітету Сумської міської ради "Про затвердження Положення про організацію сезонної, святкової виїзної торгівлі, надання послуг у сфері розваг та проведення ярмарків на території Сумської міської об'єднаної територіальної громади», розміщений на вебсайті Сумської міської ради 16.06.2020 (додається);

- 11:00 - проєкт регуляторного акту Сумської міської ради "Про внесення змін до рішення Сумської міської ради від 30.11.2016 № 1498-МР «Про правила розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Суми», розміщений на вебсайті Сумської міської ради 18.06.2020 (додається).

Виплата деяких видів допомог, компенсацій, грошового забезпечення та оплата послуг окремим категоріям населення

07 липня 2020 року були перераховані кошти громадянам для виплати державної допомоги у зв'язку з вагітністю і пологами, допомога при усиновленні дитини, допомога при народженні дитини, допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування, допомога на дітей одиноким матерям, тимчасова державна допомога дітям, допомога малозабезпеченим сім'ям, відшкодування послуги з догляду за дитиною до трьох років "муніципальна няня", допомога особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю, допомога особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю, допомога на догляд, щомісячна грошова допомога особі ,яка проживає разом з особою з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу, яка за висновком лікарської комісії потребує постійного стороннього догляду, тимчасова державна соціальна допомога непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, щомісячна компенсаційна виплата непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю I групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку, допомога на дітей, хворих на тяжкі перинатальні ураження нервової системи, тяжкі вроджені вади розвитку, рідкісні орфанні захворювання, онкологічні, онкогематологічні захворювання, дитячий церебральний параліч, тяжкі психічні розлади, цукровий діабет І типу, гострі або хронічні захворювання нирок ІV ступеня, допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім'ях, допомога на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за липень 2020 року (основне нарахування).

Кошти можна отримати в установах банків вже 08 липня 2020року.

Виплата допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування, та належать до першої та другої групи платників єдиного податку, за рахунок коштів, які виділені із фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19

06 липня 2020 року були перераховані кошти для виплати 1032 громадянам допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування, та належать до першої та другої групи платників єдиного податку, за рахунок коштів, які виділені із фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-Co-2 та її наслідками на загальну суму 2,8 млн. грн.

Кошти можна отримати в установах банків вже 07 липня 2020 року.