005.jpg

Олександр Лисенко: Суми бажають Україні добрих ранків. ВІДЕО

На світанку в Сумах встановили національний рекорд з наймасовішого одночасного дзеленчання будильників.

Дата публікації: 2018-08-09
Детальніше...

Олександр Лисенко: За останні роки Суми та Волен значно зміцнили двостороннє партнерство

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО та його заступник Альона ДМІТРЄВСКАЯ провели робочу зустріч із президентом благодійного об’єднання «Help Point Sumy» Маріанне ПІФФАРЕТТІ та директором Сумського обласного благодійного фонду «Хельвеція» Миколою РЕЗНІКОМ.

Дата публікації: 2018-08-08
Детальніше...

Володимир Войтенко: Благоустрій території навколо Воскресенського собору – зразок співпраці влади, бізнесу і церкви. ДОДАНО ВІДЕО

У Сумах розпочались роботи з благоустрою території навколо першої кам'яної споруди міста – Свято-Воскресенського кафедрального собору.

Дата публікації: 2018-08-02
Детальніше...

Цієї неділі у Сумах тимчасово обмежать рух транспорту

У суботу, 19 серпня, у звязку із проведенням спортивно-масового заходу «Суми - Нова - Пошта - напівмарафон» центральною частиною обмежать рух транспорту.

Дата публікації: 2018-08-17
Детальніше...

Комунальники – сумчанам (оперативний звіт за 15.08.2018)

Пропонуємо до уваги мешканців багатоквартирних будинків звіт про роботу підприємств з обслуговування житла.

Дата публікації: 2018-08-16
Детальніше...

Погода в Сумах: прогноз на завтра

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення з посиланням на обласний центр з гідрометеорології повідомляє, що у п’ятницю, 17 серпня, очікується спека.

Дата публікації: 2018-08-16
Детальніше...

У Сумах активно реалізують проект «Безпечна школа». ВІДЕО

Про встановлення систем відеоспостереження у навчальних закладах, які реалізують у Сумах в рамках проекту «Безпечна школа», розповіли посадовці під час виїзного брифінгу в школі № 30.

Дата публікації: 2018-08-16
Детальніше...

Суми провели в останню путь Олександра Буйвало

Сьогодні у Сумах прощались із ще одним земляком-Героєм Олександром Буйвало.

Дата публікації: 2018-08-16
Детальніше...

У Сумах відкрилась виставка «Зі сторінки на полотно»

У відділі літератури з мистецтва центральної міської бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка відкрилася виставка книжкової графіки «Зі сторінки на полотно» Лариси АПОЛЛОНОВОЇ.

Дата публікації: 2018-08-16
Детальніше...

Водоканал повідомляє про відключення води

У зв'язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт з усунення пориву водопроводу діаметром 200 мм по вул. Веретинівській, 1/16 низка будинків тимчасово залишилась без води.

Дата публікації: 2018-08-16
Детальніше...

У Сумах один із тролейбусних маршрутів тимчасово не працюватиме

У Сумах рух тролейбусного маршруту № 3 тимчасово припинять.

Дата публікації: 2018-08-16
Детальніше...

З початку поточного року соціальною допомогою скористались 326 малозабезпечених сумських родин

Загалом на обліку у департаменті соціального захисту населення станом на 1 липня обліковувалась 991 багатодітна родина.

Дата публікації: 2018-08-15
Детальніше...

Детінізувати обіг готівки допоможе інноваційна система е-Receipt

У сумських підприємців є можливість взяти участь в експериментальному пілотному проекті електронної системи Е-Receipt (або «Електронний чек»).

Дата публікації: 2018-08-15
Детальніше...

Олександр Лисенко: Суми – єдине місто України, де учасники АТО отримали від міської ради матеріальну допомогу на придбання житла. ДОДАНО ВІДЕО

Вже восени 60 учасників АТО зможуть отримати виділені міською радою кошти на придбання житла.

Дата публікації: 2018-08-15
Детальніше...

Комунальники – сумчанам (оперативний звіт за 14.08.2018)

Пропонуємо до уваги мешканців багатоквартирних будинків звіт про роботу підприємств з обслуговування житла.

Дата публікації: 2018-08-15
Детальніше...

17 серпня – брифінг щодо підсумків консультативного опитування мешканців мікрорайону «Еспланада» щодо подальшої його забудови

17 серпня відбудеться брифінг щодо підсумків консультативного опитування мешканців мікрорайону «Еспланада» щодо подальшої його забудови.

21 серпня - засідання архітектурно-містобудівної ради

21 серпня відбудеться засідання архітектурно-містобудівної ради при управлінні архітектури та містобудування Сумської міської ради.

19 серпня – відкриття оновленого водограю у дитячому парку «Казка»

19 серпня –відбудеться відкриття оновленого водограю у дитячому парку «Казка».

Культурно-мистецькі заходи (13 – 19 серпня)

ПЛАН
культурно-мистецьких заходів на 13 – 19 серпня

№ з/п

Назва (тематика) заходу

 

Місце проведення

Дата та час проведення

 

1.

Підготовка закладів культури, підпорядкованих відділу, до роботи в осінньо-зимовий період

Відділ культури та туризму

Протягом тижня

Інформаційно-масові заходи Сумської міської

централізованої бібліотечної системи

2.

Літературний мікс «Читання як пригода»

Бібліотека-філія № 14

14 серпня

10:00

12:00

3.

Читання на природі «Дозвілля з користю»

Бібліотека-філія № 7

16 серпня

14:00

4.

Година розваг «Літня спека і кафе «Бібліотека»

Бібліотека-філія № 17

15 серпня

13:00

14:00

  У всіх бібліотеках міської централізованої бібліотечної системи проводяться літні читання. Бібліотекарі в місцях масового відпочинку відкрили літні книжкові майданчики, бібліогалявини: в парках, у дворах, на дитячих майданчиках, на пляжі біля річки, озера, щоб привернути увагу громади до інформаційних ресурсів бібліотеки, залучити до бібліотеки нових користувачів.

Крім того, в центральній міській бібліотеці ім. Т. Г. Шевченка тривають засідання клубу інтелектуального кіно «КіноДиск» (один раз на два тижні по неділях).

 

Яким форматом книги Ви переважно користуєтесь?

Шановні виборці!

З метою забезпечення реалізації конституційних прав громадян, покращення якості списків виборців, які будуть використовуватися в день проведення виборів, запрошуємо громадян перевірити правильність персональних даних, внесених до Державного реєстру виборців. 

До уваги підприємців! Освітня подія серії Export Talks у м. Київ

Офіс з просування експорту при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України запрошує українських підприємців 5 вересня 2018 року з 16:00 - 18:00 (м. Київ) дізнатися більше про особливості ексорту до Туреччини під час освітньої події серії Export Talks.

Робоча мова заходу: українська, російська та англійська. Переклад не передбачено.

Реєстрація обов'язкова та відкрита до 27 серпня 2018 року за посиланням  http://bit.do/eutfP

Виплата компенсації постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи за липень 2018 року

14 серпня 2018 року було перераховано в повному обсязі щомісячну компенсацію за пільгове забезпечення продуктами харчування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи І та ІІ категоріям за липень 2018 року.

Кошти можна отримати в установах банків вже 15 серпня 2018 року.

Перерахування державної соціальної допомоги сім’ям з дітьми

08 серпня 2018 року була перерахована державна соціальна допомога сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю, тимчасова державна допомога дітям та допомога на догляд за особами з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу за серпень 2018 року.

Кошти можна отримати в установах банку вже 09 серпня 2018 року.

Про зміну дати проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку в місті Суми

Відповідно до рішень виконавчого комітету Сумської міської ради від 20.03.2018 № 126 «Про організацію проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку в місті Суми» та від 27.06.2018 № 343 «Про затвердження конкурсної документації та інші організаційні питання проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку в місті Суми» виконавчим комітетом Сумської міської ради оголошено конкурс з призначення управителя багатоквартирного будинку в місті Суми згідно з переліком будинків, в яких не створено об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, співвласники яких не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком, та затверджено конкурсну документацію для проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку в місті Суми.

Правління Фонду соціального страхування України змінило порядок здійснення виплат сім’ям померлих на виробництві

У новій редакції затверджено Порядок призначення, перерахування та проведення страхових виплат, які Фонд соціального страхування України здійснює потерпілим на виробництві та членам їх сімей. Зміни було прийнято правлінням ФССУ 19 липня, постанова набуває чинності 01.10.2018.

Про підсумки другого і третього етапів конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених міськими громадськими об’єднаннями ветеранів, для виконання (реалізації) яких буде надаватися фінансова підтримка з міського бюджету в 2019 році

Департаментом соціального захисту населення Сумської міської ради було проведено конкурс з визначення програм (проектів, заходів), розроблених міськими громадськими об’єднаннями ветеранів, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з міського бюджету в 2019 році.

27 липня 2018 року проведено відкритий захист конкурсних пропозиції, в рамках другого етапу конкурсу, за адресою: м. Суми, вул. Харківська, буд. 35, каб. 304, який здійснювався керівниками міських громадських об’єднань ветеранів – учасниками конкурсу, або їх уповноваженими представниками.

Всі проекти учасників орієнтовані на мешканців міста Суми (учнів, студентів, ветеранів війни та праці, учасників антитерористичної операції, здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях та членів їх сімей).

Після проведеної, в рамках третього етапу, індивідуальної оцінки сформовано рейтинг конкурсних пропозицій, у якому перше місце посів проект «Поруч по життю» громадської організації «Сумська спілка учасників бойових дій (АТО)», друге – проект «Інтерактивний «Музей історії АТО» вищезгаданої громадської організації, третє – проект «Пам’ятаємо, збережемо, не забудемо» громадської організації «Ковпаківська районна організація ветеранів м. Суми», четверте – проект «Жива пам’ять поколінь» Сумської міської організації ветеранів України.

Рейтинг