0012.jpg

Протягом наступних трьох років в місті мають бути відремонтовані всі тротуари, – Олександр Лисенко. ВІДЕО

Поряд з капітальним ремонтом сумських автошляхів в місті активно ведуться роботи з благоустрою тротуарів.

Дата публікації: 2020-08-07
Детальніше...

Олександр Лисенко: Театральна площа залишиться зоною відпочинку для сумчан і гостей міста! ВІДЕО

У Сумах триває реконструкція Театральної площі, яка передбачає відновлення роботи фонтанів, замощення та озеленення території.

Дата публікації: 2020-08-05
Детальніше...

У Сумах згадали загиблих «крилатих піхотинців» і подякували живим

У Сумах відбулись заходи з нагоди Дня вшанування пам'яті загиблих військовослужбовців Десантно-штурмових військ Збройних Cил України.

Дата публікації: 2020-08-02
Детальніше...

З вівторка частина тролейбусів та автобусів поїдуть за звичними маршрутами

У вівторок, 11 серпня, частина комунального громадського транспорту повернеться на звичні маршрути.

Дата публікації: 2020-08-10
Детальніше...

Миколаївці переймали досвід фахівців Сумського Центру учасників бойових дій

До КУ «Центр учасників бойових дій» з метою обміну досвідом завітали співробітники Миколаївського міського центру підтримки ВПО та ветеранів АТО.

Дата публікації: 2020-08-10
Детальніше...

У Сумах четверо громадян проходитимуть альтернативну (невійськову) службу через релігійні переконання

Міська комісія у справах альтернативної (невійськової) служби під час чергового призову направила на проходження альтернативної (невійськової) служби чотирьох осіб, віровчення яких не допускає користування зброєю.

Дата публікації: 2020-08-10
Детальніше...

У Сумах на початку наступного тижня громадський транспорт частково поїде за зміненими маршрутами. ОНОВЛЕНО

У зв'язку з почерговим перекриттям ділянок дороги на вул. Харківська для виконання ремонту дорожнього покриття,  громадський транспорт їздитиме за зміненими маршрутами.

Дата публікації: 2020-08-10
Детальніше...

Погода в Сумах: прогноз на завтра

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення з посиланням на обласний центр з гідрометеорології повідомляє, що у вівторок, 11 серпня, в Сумах дещо знизиться температура повітря та накрапатиме дощ

Дата публікації: 2020-08-10
Детальніше...

Планові відключення світла: що чекає на сумчан

Філія «Сумський міський район електричних мереж» АТ «Сумиобленерго» повідомляє про планові відключення електричної енергії 17 серпня.

Дата публікації: 2020-08-10
Детальніше...

Відповідальність починається з тебе: у Сумах молоді розповіли про безпечні стосунки

Фахівці «Клініки, дружньої до молоді» КНП «Дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди» провели зустріч з сумською молоддю на тему безпечних стосунків «Відповідальність починається з тебе».

Дата публікації: 2020-08-10
Детальніше...

Цифри тижня

Фінансовий і соціальний стан Сумської міської ОТГ (3 – 10 серпня 2020 року).

Дата публікації: 2020-08-10
Детальніше...

Комунальники – сумчанам (оперативний звіт 07 – 09.08.2020 р.)

Пропонуємо до уваги мешканців багатоквартирних будинків звіт про роботу підприємств з обслуговування житла.

Дата публікації: 2020-08-10
Детальніше...

У Сумах за останній день додалось 17 випадків захворювання на COVID-19

Сумські посадовці під час щопонеділкової апаратної наради при міському голові Олександрові ЛИСЕНКУ обговорили питання підвищення на території Сумської міської ОТГ захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19 та можливі заходи реагування на ситуацію.

Дата публікації: 2020-08-10
Детальніше...

У Сумах продовжують контролюювати дотримання карантинних вимог

Заступник міського голови Максим ГАЛИЦЬКИЙ під час щопонеділкової апаратної наради доповів про роботу мобільних груп з контролю за дотриманням вимог чинного законодавства України щодо запровадження карантинних заходів на працюючих об’єктах, розташованих на території населених пунктів Сумської міської ОТГ.

Дата публікації: 2020-08-10
Детальніше...

Харківську поступово відкриватимуть для транспорту

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО під час щопонеділкової апаратної наради повідомив про завершення ремонту дорожнього полотна на вул. Харківська.

Дата публікації: 2020-08-10
Детальніше...

Відбудеться особистий прийом у форматі «ПРЯМОЇ ТЕЛЕФОННОЇ ЛІНІЇ»

12 СЕРПНЯ 2020 року у департаменті соціального захисту населення Сумської міської ради для мешканців Сумської міської ОТГ буде працювати «ПРЯМА ТЕЛЕФОННА ЛІНІЯ» з питань соціального захисту.

Особистий прийом буде проводитися з 10-00 до 12-00 за номером телефону 066-844-52-96.

Консультування та роз’яснення проводитиме заступник директора департаменту – начальник управління грошових виплат, компенсацій та надання пільг ЛАВРИНОВИЧ Наталя Миколаївна.

Виплата деяких видів допомог, компенсацій, грошового забезпечення та оплата послуг окремим категоріям населення

07 серпня 2020 року були перераховані кошти громадянам для виплати державної допомоги у зв`язку з вагітністю і пологами, допомога при усиновленні дитини, допомога при народженні дитини, допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування, допомога на дітей одиноким матерям, тимчасова державна допомога дітям, допомога малозабезпеченим сім`ям, відшкодування послуги з догляду за дитиною до трьох років "муніципальна няня", допомога особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю, допомога особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю, допомога на догляд, щомісячна грошова допомога особі ,яка проживає разом з особою з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу, яка за висновком лікарської комісії потребує постійного стороннього догляду, тимчасова державна соціальна допомога непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, щомісячна компенсаційна виплата непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю I групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку, допомога на дітей, хворих на тяжкі перинатальні ураження нервової системи, тяжкі вроджені вади розвитку, рідкісні орфанні захворювання, онкологічні, онкогематологічні захворювання, дитячий церебральний параліч, тяжкі психічні розлади, цукровий діабет І типу, гострі або хронічні захворювання нирок ІV ступеня, допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім`ях, допомога на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім`ях за серпень 2020 року (основне нарахування).  

Кошти можна отримати в установах банків вже 08 серпня 2020 року.

Виплата допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування, та належать до I та II групи платників єдиного податку, за рахунок коштів, які виділені із фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19

06 серпня 2020 року були перераховані кошти для виплати допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування, та належать до першої та другої групи платників єдиного податку, за рахунок коштів, які виділені із фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-Co-2 та її наслідками.

Кошти можна отримати в установах банків вже 07 серпня 2020 року.

Департамент соціального захисту населення повідомляє про наявність вакансій у комунальних установах соціального спрямування

Комунальна установа «Центр учасників бойових дій» Сумської міської ради:

Завідувач відділення соціальної адаптації – педагог соціальний

Вимоги: Вища освіта відповідного напрямку. Стаж роботи у відповідній сфері діяльності на керівних посадах нижчого рівня – не менше 3 років або на посадах в інших відповідних сферах діяльності – не менше ніж 5 років.

Завдання та функції: надання соціальних послуг, відповідно до Положення про Центр, розподіл обов’язків між працівниками, контроль за їх роботою. Визначення індивідуальних потреб отримувачів соціальних послуг відповідно до державних стандартів. Забезпечення проведення моніторингу, оцінки якості соціальних послуг та їх відповідність потребам отримувачів соціальних послуг. Щомісячне планування та забезпечення проведення різноманітних заходів. Розгляд в установленому порядку звернень, заяв, скарг, пропозицій з питань що належать до його компетенції.

Перевірте правильність персональних даних, внесених до Державного реєстру виборців!

З метою забезпечення реалізації конституційних прав громадян, покращення якості списків виборців, які будуть використовуватися в день проведення виборів, запрошуємо громадян перевірити правильність персональних даних, внесених до Державного реєстру виборців.

Не залишайте перевірку на останній день. У першу чергу це стосується виборців, які не виявили дані про себе або членів своєї родини та мали проблеми, пов’язані з неправильностями у списках під час попередніх виборчих кампаній, а також виборців:

• яким після останніх виборів виповнилося 18 років (будуть голосувати вперше);

• які після останніх виборів змінили прізвище, ім’я, по батькові;

• які змінили місце проживання;

• які під час останніх виборів у списках виборців виявили неточності або були відсутні в списках.

Також перевірити дані про себе та членів своєї родини можливо через сервіс «Особистий кабінет виборця», розміщений на порталі Державного реєстру виборців www.drv.gov.ua

Для цього в розділі «Перевірити дані у реєстрі» необхідно заповнити всі поля у формі запиту повними та достовірними даними про виборця українською мовою. Відповідь на запит буде надіслано на вашу електронну пошту.

Кількість запитів обмежена. Протягом доби можна надіслати лише один запит.

Зверніть увагу! У випадку, якщо не підтверджено наявність у Державному реєстрі виборців запису з указаними у запиті персональними даними (запис відсутній або дані потребують уточнення), Вам необхідно особисто звернутися з паспортом до відділів ведення Державного реєстру виборців Зарічного або Ковпаківського районів м.Суми за адресою: майдан Незалежності, 2 (5-й поверх, каб. 71, 89), телефони: 22-00-55, 22-00-50, 60-01-64.

Час прийому: понеділок-четвер – з 8:00 до 17:15, п’ятниця – з 8:00 до 16:00, перерва – з 12:00 до 13:00.

Конкурс «Молодіжна еліта»

З метою виявлення молодих людей, які мають визначні досягнення та здобутки у громадському, культурному, науковому, професійному житті міста, внесли значний особистий вклад у його соціально-економічний та культурний розвиток, відділ у справах молоді та спорту Сумської міської ради оголошує конкурс «Молодіжна еліта».

Етапи проведення конкурсу:

I етап – збір документів з 31 липня до 14 серпня 2020 року;

II етап – робота комітету, опрацювання поданих матеріалів та визначення переможців з 17 до 21 серпня 2020 року;

III етап – нагородження переможців з 24 до 31 серпня 2020 року.

Претендентами на участь у Конкурсі можуть бути:

- молоді люди віком від 14 до 35 років, які постійно проживають на території Сумської міської об’єднаної територіальної громади.

Конкурс проводиться у 5 номінаціях:

1. Сила духу

Претендентом може бути особа, яка не зважаючи на фізичні обмеження – є взірцем для суспільства, прикладом для наслідування, має здобутки у певній сфері життєдіяльності або особа, яка протягом року здійснила героїчний вчинок.

2. Наукова діяльність

Претендентом може бути молодий науковець, наукові роботи (чи відкриття) якого мали вагоме значення у відповідній галузі.

3. Волонтерська діяльність

Претендентом може бути особа, яка здійснює добровільну не прибуткову, соціально спрямовану діяльність, надає волонтерську допомогу (безоплатні роботи та послуги), має досягнення у даному виді діяльності.

4. Екологічна діяльність

Претендентом може бути особа, яка займає активну позицію по відношенню до охорони навколишнього середовища, є активним розробником екологічних проєктів, організатором чи учасником екологічних акцій та заходів, має досягнення у даному виді діяльності.

5. Культурно-мистецька діяльність

Претендентом може бути особа, яка займається будь-яким видом культурно-мистецької діяльності, розвитком, збереженням та популяризацією історичної та культурної спадщини.

Перелік документів, необхідних для подання конкурсних пропозицій:

1) пропозиція на претендента для організацій (інститути громадянського суспільства, навчальні заклади середньої та професійно-технічної освіти, заклади вищої освіти І-IV рівнів акредитації, підприємства та організації різних форм власності (не більш як на одну особу в кожній номінації) – зразок додається.

2) реєстраційна картка учасника Конкурсу для фізичних осіб (фізичні особи, що претендують на участь, шляхом самовисування) – зразок додається.

3) матеріали-презентації досягнень кандидата (відео-, фотопрезентації, наукові та навчально-методичні публікації, публікації в ЗМІ, на вебпорталах, тощо, що підтверджують діяльність кандидата) за підсумками попереднього або поточного року;

4) характеристика кандидата із зазначенням його досягнень (інформації про реалізовані громадські проєкти та отриманий соціальний ефект) за підписом керівника;

5) рекомендаційний лист від інститутів громадянського суспільства, установ, підприємств та організацій незалежно від форми власності (що на постійній основі працюють з молоддю), закладів освіти;

6) копія паспорта кандидата та копію реєстраційного номера облікової картки платника податку (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податку і мають відмітку у паспорті) та довідку, що підтверджує постійне місце проживання на території Сумської міської об’єднаної територіальної громади;

7) згода кандидата на обробку персональних даних – зразок додається.

До розгляду Комітету не приймаються матеріали, що:

- подані на кандидата більше ніж в 1 номінації;

- недотримання вимог оформлення документів;

- мають невідповідність у номінації, за якою подається кандидат його досягненням, що зазначені у поданих конкурсних матеріалах;

- надані з порушенням строків подання документів.

Переможці конкурсу, в кожній номінації, отримають грошову винагороду – 8000 тис грн.

Прийом конкурсних пропозицій здійснюється у період з 31 липня по 14 серпня 2020 року щоденно, крім суботи та неділі, з 13-00 до 16-00 години, за адресою: м. Суми, вул. Харківська, 35, каб. 204.

Телефон для довідок: 700-517.

Пропозиція на претендента для участі у конкурсі

Реєстраційна картка

Згода на обробку персональних даних