001.jpg
Сайт працює в тестовому режимі

Олександр Лисенко: Медицина для найменших має отримувати максимум уваги з боку влади. ДОДАНО ВІДЕО

У Сумах продовжують створювати належні умови для отримання дітьми медичної допомоги.

Дата публікації: 2017-07-19
Детальніше...

Олександр Лисенко: Ми дотримали своєї обіцянки і створили в Сумах унікальний та багатофункціональний Центр допомоги учасникам АТО. ДОДАНО ВІДЕО

У Сумах за участі Президента України Петра ПОРОШЕНКА офіційно відкрили комунальну установу «Центр надання соціальних, медичних та психологічних послуг учасникам бойових дій, учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей».

Дата публікації: 2017-07-12
Детальніше...

Олександр Лисенко: Суми відкриті для інвесторів та інвестицій

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО презентував інвестиційний потенціал міста директорам підприємств GualaPack Group.

Дата публікації: 2017-07-11
Детальніше...

У Сумах збережеться нестійкий характер погоди

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення з посиланням на обласний центр з гідрометеорології повідомляє про те, що в суботу, 22 липня, в Сумах та області очікуються грози, вдень місцями град, шквали.

Дата публікації: 2017-07-21
Детальніше...

Сумчани активно діють, аби міський автопарк поповнився новими тролейбусами

У середу, 19 липня, представники департаменту фінансів, економіки та інвестицій, виконавчого комітету та КП «Електроавтотранс» зустрілися із представниками Міністерства інфраструктури України, Європейського інвестиційного банку та консультантами компанії Systra S.A.

Дата публікації: 2017-07-21
Детальніше...

Заступники міського голови зустрілися із сумчанами

У четвер, 20 липня, заступники міського голови Ольга ВОЛОШИНА та Олександр ЖУРБА провели особисті прийоми громадян.

Дата публікації: 2017-07-21
Детальніше...

Комунальники – сумчанам (оперативний звіт за 20.07.2017)

Пропонуємо до уваги мешканців багатоквартирних будинків звіт про роботу підприємств з обслуговування житла.

Дата публікації: 2017-07-21
Детальніше...

У Сумах міська та обласна влада спільно працюють над питанням погашення заборгованості із заробітної плати

У четвер, 20 липня, відбулося спільне засідання обласної тимчасової комісії та міської комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, реалізації державної політики зайнятості населення, створення робочих місць та легалізації.

Дата публікації: 2017-07-21
Детальніше...

У Сумах очікуються складні погодні умови

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення з посиланням на обласний центр з гідрометеорології повідомляє про те, що у п’ятницю, 21 липня, в Сумах та області очікуються грози, місцями град, шквали.

Дата публікації: 2017-07-21
Детальніше...

Конкурс на директора школи № 3 перенесено

Конкурсний відбір на заміщення вакантної посади директора спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 перенесено.

Дата публікації: 2017-07-21
Детальніше...

У Сумах шукають «Золоту перлину» серед підприємців

У Сумах оголосили конкурс для підприємців та керівників малих і середніх підприємств, аби визначити серед них кращих.

Дата публікації: 2017-07-20
Детальніше...

Комунальники – сумчанам (оперативний звіт за 19.07.2017)

Пропонуємо до уваги мешканців багатоквартирних будинків звіт про роботу підприємств з обслуговування житла.

Дата публікації: 2017-07-20
Детальніше...

26 липня – засідання громадської ради при виконавчому комітеті Сумської міської ради

26 липня відбудеться засідання громадської ради при виконавчому комітеті Сумської міської ради.

Що б Ви хотіли бачити у приміщеннях будівлі «Романтика»?

Вищий господарський суд України відхилив касаційну скаргу ТОВ СУБП "УКРТЕХНОСИНТЕЗ"

04.07.2017 року Вищим господарським судом України відхилена касаційна скарга спільного Українсько - Білоруського підприємства «Укртехносинтез» (у формі товариства з обмеженою відповідальністю) по справі № 920/1559/15 за позовом Сумської міської ради до спільного Українсько - Білоруського підприємства «Укртехносинтез» про припинення шляхом розірвання договору оренди земельної ділянки за адресою: м. Суми, вулиця 1-ша Набережна р. Стрілка,3/1, площею 0,12 га, кадастровий номер 5910136300:02:006:0024 та залишено без змін рішення Господарського суду Сумської області від 16 листопада 2015 року та постанову Харківського апеляційного господарського суду від 23 березня 2017 року, якими розірвано вищезазначений договір оренди  земельної ділянки.

Оголошення про розгляд справи у суді

Виконавчий комітет Сумської міської ради повідомляє, що в провадженні Зарічного районного суду м. Суми знаходиться справа № 591/2963/17 за позовною заявою Соколова Олександра Олеговича до Виконавчого комітету Сумської міської ради, третя особа - Товариство з обмеженою відповідальністю «Престиж Лайн» про визнання протиправним та скасування рішення № 259 «Про тарифи на послуги з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що працюють у звичайному режимі ТОВ «Престиж Лайн» від 16 травня 2017 року.


Справа призначена до розгляду на 21 серпня 2017 року о 13 год. 20 хв. в приміщенні Зарічного районного суду м. Суми, за адресою: м. Суми, вул. Академічна 13, зал судового засідання № 11, суддя Прокудіна Н.Г.

 

Оголошення про розгляд судової справи

Виконавчий комітет Сумської міської ради повідомляє, що в провадженні Зарічного районного суду м. Суми знаходиться справа № 591/2964/17 за позовною заявою Соколова Олександра Олеговича до Виконавчого комітету Сумської міської ради, третя особа – Товариство з обмеженою відповідальністю «Сумипастранс» про визнання протиправним та скасування рішення № 255 «Про тарифи на послуги з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що працюють у звичайному режимі ТОВ «Сумипастранс» від 16 травня 2017 року.

Справа призначена до розгляду  на 16 серпня 2017 року о 13 год. 15 хв., в приміщенні Зарічного районного суду м. Суми, за адресою: м. Суми, вул. Академічна 13, зал судового засідання № 11, суддя Прокудіна Н.Г.

Оголошення про прийом проектів від городян у рамках громадського (партиципаторного) бюджету м. Суми

З метою підвищення рівня відкритості міської влади, впровадження інноваційних механізмів залучення громадськості до розподілу частини коштів міського бюджету, Сумська міська рада оголошує про прийом проектів від мешканців міста Суми у рамках громадського (партиципаторного) бюджету.

Прийом проектів здійснюється відповідно до Положення про громадський (партиципаторний) бюджет м. Суми, ухваленого рішенням Сумської міської ради №2209-МР від 14.06.2017р. (нова редакція).

Оголошення про розгляд матеріалів адміністративного позову

Зарічний районний суд м. Суми повідомляє, що на 13-00 год. 31.07.2017 року призначено до розгляду матеріали адміністративного позову Соколова Олександра Олеговича до виконавчого комітету Сумської міської ради, третя особа: Приватне підприємство «Согор» про визнання протиправним та скасування рішення виконавчого комітету Сумської міської ради № 260 «Про тарифи на послуги з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що працюють у звичайному режимі ПП «Согор» від 16 травня 2017 року.

Учасникам процесу необхідно мати документ, що посвідчує особу, належним чином оформлені повноваження.

Адреса суду: м. Суми, вул. Академічна, 13, каб. №407, 4-й поверх.

Харківський апеляційний адміністративний суд задовольнив апеляційну скаргу виконавчого комітету

Інформуємо, що Харківським апеляційним адміністративним судом 26.06.2017 року задоволено апеляційну скаргу виконавчого комітету і скасовано ухвалу Зарічного районного суду м. Суми від 06 червня 2017 року щодо вжиття заходів забезпечення позову шляхом зупинення дії рішення виконавчого комітету від 16.05.2017 № 260 по справі за позовом Соколова Олександра Олеговича до виконавчого комітету Сумської міської ради.