004.jpg

Спостереження за вмістом пилу, діоксиду сірки, оксиду вуглецю, діоксиду та оксиду азоту, аміаку, формальдегіду проводились щоденно на 3-х стаціонарних постах.

В серпні відібрано і проаналізовано 1408 проби атмосферного повітря. Середньомісячні концентрації по місту в цей період перевищували санітарні норми в атмосферному повітрі по пилу та діоксиду азоту в 2,0 рази. Інші інгредієнти, що визначались, нижче санітарних норм.

В серпні на ПСЗ №5 (вул. Металургів) середньомісячний вміст по пилу перевищував рівень ГДК в 2,4 рази, діоксиду азоту в 2,5 рази. Також середньомісячна концентрація перевищувала ГДК по пилу в 1,7 рази та діоксиду азоту в 1,6 рази на ПСЗ №3 (вул. Сумсько-Київських дивізій), а на ПСЗ №4 (вул. Харківська) по пилу в 1.9 рази та діоксиду азоту 1,8 рази.

За зазначений період зафіксовано 3 випадки перевищення максимально разової концентрації по пилу на ПСЗ №5 (вул. Металургів):

- 12 серпня о 07 год. в 1,2 рази при північно-східному напрямку вітру зі швидкістю 5 м/с;

- 27 серпня о 07 год. в 1,2 рази при східному напрямку вітру зі швидкістю 4 м/с;

- 30 серпня о 07 год. в 1,2 рази при західному напрямку вітру зі швидкістю 3 м/с.

На ПСЗ №3 (вул. Сумсько-Київських дивізій) та на ПСЗ №4 (вул. Харківська) в серпні перевищення максимально разової концентрації з жодної домішки не зафіксовано. У порівнянні з липнем забруднення атмосферного повітря міста по діоксиду азоту, діоксиду сірки, аміаку збільшилося, формальдегіду зменшилося, а по пилу, оксиду вуглецю та оксиду азоту зосталося майже на попередньому рівні.

 

 

За матеріалами Сумського обласного
центру з гідрометеорології