006.jpg

1. Організатор громадського обговорення: управління архітектури та містобудування Сумської міської ради.

2. Об’єкти права власності, яким пропонується присвоїти назви (найменування):

3. Пропозиції та обґрунтування щодо присвоєння назв (найменувань) об’єктам права власності: пропонується присвоїти назви (найменувати) мости та шляхопроводи у місті Суми:

№ з/п

Найменування

Мости 

1

Баранівський

2

Барса

3

Білопільський

4

Воскресенський

5

Пантелеймонівський

6

Прокоф’євський

7

Троїцький

8

Тягловий

9

Шевченківський

10

Харківський

Пішохідні мости 

1

Парковий

2

Псільський

3

Ринок

4

Холодногірський

Шляхопроводи 

1

Курський

2

Лучанський

3

Прокоф’євський

4

Харківський

5

Чернігівський

4. Суб’єкт, що вносить пропозицію щодо присвоєння назв (найменувань) об’єктам права власності: Сумський міський голова.

5. Строк, місце, час проведення заходів з громадського обговорення: 29 березня 2019 року о 14-00 годині засідання за круглим столом за адресою: м. Суми, майдан Незалежності, 2, кабінет 59.

6. Поштова адреса та адреса електронної пошти, строк і форма для подання пропозицій (зауважень): пропозиції (зауваження) надсилаються у письмовій чи електронній формі із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає; юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження. Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.
Адреса електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
Поштова адреса: вул. Воскресенська, 8А, м. Суми, 40000.
Строк для подання пропозицій (зауважень): до 16 квітня 2019 року включно.

7. Місцезнаходження та номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення: м. Суми, вул. Воскресенська, 8А; номер телефону 700-102.

8. Прізвище та ім’я особи, що проводить заходи громадського обговорення: начальник управління архітектури та містобудування Сумської міської ради – головний архітектор Кривцов Андрій Володимирович.

9. Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення: до 30 квітня 2019 року, на офіційному веб-сайті Сумської міської ради.