004.jpg

1. Організатор громадського обговорення: Департамент забезпечення ресурсних платежів Сумської міської ради.

2. Об’єкт права власності, якому пропонується змінити назву (перейменувати): вулиця Депутатська в місті Суми Сумського району Сумської області.

3. Пропозиції щодо зміни назви (перейменування) об’єкта права власності: пропонується змінити назву вулиці Депутатська в місті Суми Сумського району Сумської області на вулицю 15 окремого стрілецького батальйону.

4. Суб’єкт, що вносить пропозицію щодо зміни назви (перейменування) об’єкта права власності: Сумський міський голова відповідно до звернення Військової частини А7099.

5. Строк проведення заходів з громадського обговорення: громадське обговорення у формі електронної консультації проводиться з дня оприлюднення зазначеного інформаційного повідомлення і до 14 квітня 2023 року.

6. Адреса електронної пошти, строк і форма для подання пропозицій (зауважень): пропозиції (зауваження) подаються на адресу електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 14 квітня 2023 року включно.

Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає; юридичні особи подають пропозиції у письмовій формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження; анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

7. Місцезнаходження та адреса електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення: м. Суми, вул. Садова, 33, Департамент забезпечення ресурсних платежів Сумської міської ради (700 404, 700 413), Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

8. Прізвище та ім’я особи, що проводить заходи громадського обговорення: заступник директора департаменту - начальник управління архітектури та містобудування – головний архітектор департаменту забезпечення ресурсних платежів Сумської міської ради Кривцов Андрій Володимирович.

9. Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення: до 28 квітня 2023 року, на офіційному сайті Сумської міської ради (розділ Городянину/громадські обговорення).