006.jpg

Запрошуємо до Робочої групи з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Сумської міської територіальної громади.

На виконання пункту 42 Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.09.2021 № 926 та рішення Сумської міської ради від 29.03.2023 № 3650-МР «Про розроблення містобудівної документації «Комплексний план просторового розвитку території Сумської міської територіальної громади» розпочато процедуру проведення громадських обговорень з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Сумської міської територіальної громади (далі – Комплексний план).

Процедурою передбачено створення Робочої групи з формування завдання на розроблення Комплексного плану (далі – Робоча група).

Робоча група формується з представників Сумської міської територіальної громади: Сумської міської ради, виконавчих органів Сумської міської ради та старостинських округів громади, органів державної влади, державних та комунальних підприємств, установ та організацій, органів самоорганізації населення, громадських організацій, інших заінтересованих сторін у складі не менш як 15 осіб і не більш як 21 особа, з непарною кількістю членів.

Вимоги до персонального складу Робочої групи з формування завдання на розроблення Комплексного плану викладені в додатку 2 до рішення Сумської міської ради від 29.03.2023 № 3650-МР, а саме:

  • частка членів, що представляють Сумську міську раду, Виконавчий комітет Сумської міської ради та структурні підрозділи Сумської міської ради, не повинна перевищувати половину складу Робочої групи плюс одна особа;
  • повинно бути забезпечено участь у Робочій групі принаймні одного представника від кожного з населених пунктів, розташованих на території Сумської міської територіальної громади, який не є співробітником виконавчих органів Сумської міської ради;
  • допускається представлення одним членом робочої групи інтересів кількох суміжних населених пунктів Сумської міської територіальної громади.

Строк приймання заявок на участь у Робочій групі складає не менше як 10 робочих днів з дня оприлюдення цього повідомлення на сайті Сумської міської ради.

Заяви на включення до Робочої групи з формування завдання на розроблення Комплексного плану приймаються за адресою: 40030, Сумська область, м. Суми, майдан Незалежності, 2, або електронною поштою: e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Виконавчий комітет Сумської міської ради за доданою формою.

Бланк заяви на участь