0010.jpg

1. Організатор громадського обговорення: управління архітектури та містобудування Сумської міської ради.

2. Об’єкти права власності, яким пропонується присвоїти назви (найменування): новоутворені вулиці в садибній житловій забудові в районі проспекту Козацький в м. Суми, які сформовані із земельних ділянок, що надані родичам та членам сімей загиблих у ході антитерористичної операції на сході України.

3. Історичні події, які пропонується відобразити присвоївши назви (найменування) об’єктам права власності та обґрунтування до цих пропозицій - пропонується присвоїти назви новоутвореним вулицям у садибній житловій забудові в районі проспекту Козацький в м. Суми, які сформовані із земельних ділянок, що надані родичам та членам сімей загиблих у ході антитерористичної операції на сході України, та найменувати їх як вулицю Переможців та вулицю Патріотів України. Ці назви асоціюються з військовими подіями на сході України та сприяють формуванню історичної свідомості нашого народу, також, в певній мірі, вони слугують згадкою про всіх загиблих воїнів-патріотів під час антитерористичної операції на сході нашої країни, виражають нашу подяку їм та захоплення їхньою мужністю, підвищують патріотичний настрій народу, виховують почуття любові до своєї держави та поваги до власного народу у молодого покоління українців.

4. Суб’єкт, який вніс пропозицію щодо розгляду питання присвоєння назв (найменувань) вулиці Переможців та вулиці Патріотів України: Благодійна організація «Громадський фонд «СУМИ»».

5. Строк, місце, час проведення заходів з громадського обговорення: 31 січня 2018 року о 16-00 год. засідання круглого столу за адресою: м. Суми, майдан Незалежності, 2, каб. № 59.

6. Поштова адреса та адреса електронної пошти, строк і форма для подання пропозицій (зауважень): пропозиції (зауваження) подаються на поштову адресу: м. Суми, вул. Воскресенська, 8А та на адреси електронної пошти: smr.gov.ua, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 24 січня 2018 року включно.

Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає; юридичні особи подають пропозиції у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження; анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

7. Місцезнаходження та адреса електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення: м. Суми, вул. Воскресенська, 8А, управління архітектури та містобудування Сумської міської ради (т. 700-102), Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

8. Прізвище та ім’я особи, що проводить заходи громадського обговорення: начальник управління архітектури та містобудування Сумської міської ради – головний архітектор Кривцов Андрій Володимирович.

9. Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення: до 14 лютого 2018 року, на офіційному сайті Сумської міської ради.

Зазначене інформаційне повідомлення щодо проведення громадського обговорення під час розгляду питання присвоєння назв (найменувань) вулиці Переможців та вулиці Патріотів України необхідно оприлюднити на офіційному веб – сайті Сумської міської ради.