004.jpg

Управління архітектури та містобудування Сумської міської ради розпочинає процедуру громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у розробленому проекті містобудівної документації.

1) Замовник містобудівної документації – управління архітектури та містобудування Сумської міської ради.
2) Розробник містобудівної документації – фізична особа-підприємець Прокоф’єва К.В.
3) Метою розроблення даної містобудівної документації є уточнення містобудівних умов та обмежень згідно з планом зонування, визначення потреби у підприємствахповсякденного обслуговування – магазин.
4) Техніко-економічні показники по проекту приведені у відповідному розділі Пояснювальної записки.
5) З проектом детального плану території, пояснювальною запискою, розділом «Охорона навколишнього природного середовища» у складі проекту містобудівної документації, який є одночасно звітом про стратегічну екологічну оцінку можливо ознайомитись в управлінні архітектури та містобудування Сумської міської ради (м. Суми, вул. Воскресенська, 8а) з 05 червня 2019 року по 04 липня 2019 року (прилюдне експонування).
6) Відповідальні за організацію розгляду пропозицій: заступник начальника управління Бондаренко Ольга Олегівна, начальник відділу генерального плану та архітектурного планування Фролов Олександр Миколайович.
7) Подання пропозицій з 05 червня 2019 року по 04 липня 2019 року на адресу управління архітектри та містобудування. Завершення розгляду пропозицій 08 липня 2019 року.
8) Громадські слухання відбудуться 03 липня 2019 року о 16-30 за адресою: м. Суми, вул. Воскресенська, 8а, к. 2.

Пропозиції до проекту "Детальний план території (реконструкція) визначеної ділянки садибної житлової забудови на перетині вулиці В’ячеслава Чорновола і вулиці Люблінська у м. Суми " мають право надавати:

а) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
б) юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, для якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
в) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розробляється документація, та на суміжній з нею;
г) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;
д) народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.
(пункт 7 Постанови Кабінету міністрів України від 25.05.2011 № 555 "Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні").

Титульна сторінка пояснювальної записки

Пояснювальна записка

Детальний план території на перетині вул. В. Чорновола і вул. Люблінська у м. Суми