005.jpg

Надавачі послуг з поводження з побутовими відходами розрахували планові тарифи на свої послуги з врахуванням змін, які відбулися щодо території обслуговування, удорожчання витратних матеріалів тощо.

На сьогоднішній день ТОВ «А-МУССОН» надає послуги за тимчасовими тарифами, які були визначені рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради від 03.06.2020 № 296 «Про введення в дію рішення конкурсної комісії щодо визначення суб’єктів господарювання - виконавців комунальної послуги з вивезення побутових відходів, що утворюються на території Сумської міської об’єднаної територіальної громади (лоти №№ 1 - 4)». З метою забезпечення належного санітарного стану міста та удосконалення системи поводження з відходами, ТОВ «А-МУССОН» розрахувало планові тарифи на послуги з поводження з побутовими відходами.

Зміна тарифу відбулася у зв’язку змінами які відбулись в наслідок зміни об’ємів та території обслуговування. Також на зміну розміру тарифів вплинув факт зростання вартості палива на 33 відсотка з 21,36 грн/л до 28,36 грн/л ДП, збільшення розміру заробітної плати, інфляція на рівні 6 відсотків річних, яка призвела к здороженню запасних частин та вартості ремонтних робіт. Періодичність надання послуг ТОВ «А-МУССОН» встановлена для мешканців багатоповерхових будинків – щоденно, для мешканців приватного сектору – 1 раз на тиждень. Відшкодування затвердженим тарифом фактичної собівартості по підприємству складає 98,34%. Тариф розраховано з урахуванням 2,62% рентабельності. Плановий тариф на послугу з поводження з побутовими відходами розрахований відповідно до діючого законодавства України з дотриманням вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 26.07.2006 № 1010 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів». Згідно з Порядком інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 року № 130, підприємства приймають зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб протягом 7 календарних днів з дня розміщення цього повідомлення на вебсайті Сумської міської ради за адресами: ТОВ «А-МУССОН»: 40004, м. Суми, вул. Леваневського, 10/1, оф. 27, тел. (0542) 775-771, ел. адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тарифи "А-МУССОН"

На сьогоднішній день ТОВ «СЕРВІСРЕСУРС» надає послуги за тимчасовими тарифами, які були визначені рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради від 03.06.2020 № 296 «Про введення в дію рішення конкурсної комісії щодо визначення суб’єктів господарювання - виконавців комунальної послуги з вивезення побутових відходів, що утворюються на території Сумської міської об’єднаної територіальної громади (лоти № 1 - 4)». З метою забезпечення належного санітарного стану міста та удосконалення системи поводження з відходами, ТОВ «СЕРВІСРЕСУРС» розрахувало планові тарифи на послуги з поводження з побутовими відходами. Зміна тарифу відбулася у зв’язку з:

• підвищенням мінімальної заробітної плати на 27% (з 4723 грн. у 2020 році до 6000 грн. у 2021 році),

• збільшенням вартості дизельного палива на 2%,

• збільшенням вартості мастильних матеріалів на 14 %,

• зростанням цін на шини в 1,35 рази, зростання вартості запчастин та матеріалів у 2,08 рази.

Пропоновані зміни збільшать розмір середнього планового тарифу по підприємству на 10 %

Періодичність надання послуг встановлена для мешканців багатоповерхових будинків – щоденно, для мешканців приватного сектору – 1 раз на тиждень. Відшкодування затвердженим тарифом фактичної собівартості по підприємству складає 88%. Тариф розраховано з урахуванням 2,5% прибутку. Плановий тариф на послугу з поводження з побутовими відходами розрахований відповідно до діючого законодавства України з дотриманням вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 26.07.2006 № 1010 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів».

Згідно Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 року № 130, підприємства приймають зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб протягом 7 календарних днів з дня розміщення цього повідомлення на вебсайті Сумської міської ради за адресами: -ТОВ «СЕРВІСРЕСУРС»: 40007, м. Суми, вул. Березовий гай, 3, тел. 095 612 61 32, ел. адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Тарифи ТОВ "СЕРВІСРЕСУРС"