Надрукувати
Перегляди: 196

ТОВ «Сумитеплоенерго» розпочало проведення гідравлічних випробувань теплових мереж міста підвищеним тиском.

Такі гідровипробування проводять щороку відповідно до Правил технічної експлуатації теплових установок та мереж, затверджених Мінпаливенерго України.

Їх мета – запобігання поривів та уникнення аварійних ситуацій на магістральних теплових мережах та теплових мережах від ЦТП і котельних в опалювальний період.

Розпорядженням міського голови затверджено графік їх поетапного проведення.

1. З 10 травня по 19 серпня на теплових мережах центральної частини міста, що забезпечується тепловою енергією від ТЕЦ, проводитимуться поетапні випробування підвищеним тиском магістральних (16 кгс/см2) та розподільчих (12 кгс/см2) теплових мереж. У зв’язку з поетапним випробуванням гаряче водопостачання буде припинено:

2. З 10 травня по 1 липня на теплових мережах північної частини міста, що забезпечується тепловою енергією від котельні Північного промвузла, проводитимуться поетапні випробування підвищеним тиском (16 кгс/см2) магістральних та розподільчих (12 кгс/см2) теплових мереж. У зв’язку з поетапним випробуванням гаряче водопостачання буде припинено:

3. З 3 травня по 12 серпня на внутрішньоквартальних тепломережах від ЦТП Зарічної та Ковпаківської теплових дільниць ТОВ «Сумитеплоенерго» підвищеним тиском (12 кгс/см2) без припинення гарячого водопостачання.

4. З 26 квітня по 1 серпня на тепломережах та технологічному обладнанні котелень ТОВ «Сумитеплоенерго» підвищеним тиском (12 кгс/см2). У зв’язку з проведенням гідравлічних випробувань гаряче водопостачання буде припинено:

Для виконання у повному обсязі випробування тепломереж, а також запобігання пошкодженню внутрішніх систем опалення, опалювальних приладів, бойлерів споживачів тепла в житловому секторі, установах та закладах, департамент інфраструктури міста разом з управителями багатоквартирних будинків, виконавцями послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, а також управління охорони здоров’я, освіти і науки, керівники закладів охорони здоров’я, навчальних (у т. ч. дошкільних) закладів мають виконати передбачені заходи, встановити чергування персоналу на теплопунктах.

ТОВ «Сумитеплоенерго», ТОВ «Котельня північного промислового вузла» відповідно до чинного законодавства мають попередити усіх споживачів теплової енергії щодо припинення гарячого водопостачання у визначені терміни у зв’язку з випробування теплових мереж підвищеним тиском.