005.jpg

Зважаючи на актуальність питання роз’яснюємо, що для розрахунку житлової субсидії, допомоги на дітей одиноким матерям та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, у разі звернення за їх призначенням протягом лютого – квітня 2022 року, середньомісячний сукупний дохід враховується за IIІ-IV квартал 2021 року, а це період з липня по грудень 2021 року.

Якщо сім’я складається із пенсіонерів, які не мають інших доходів крім пенсії, при визначенні права на житлову субсидію враховується пенсія: при зверненні у лютому – за грудень 2021 року, у березні – за січень 2022 року, а у квітні – за лютий 2022 року.

Проблемним на сьогодні є той факт, що Державна податкова служба на даний час не володіє даними про доходи громадян за IV квартал 2021 року, а це, в свою чергу, унеможливлює департамент соціального захисту населення визначити розміри субсидії та допомоги. Такі дані про доходи громадян надійдуть до департаменту у березні 2022 року, після чого будуть проведені розрахунки житлової субсидії, допомоги на дітей одиноким матерям та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, про що заявники будуть повідомлені додатково.