0012.jpg

Житлова субсидія може призначатись громадянам, які не зареєстровані у житловому приміщенні, але проживають і сплачують рахунки за комунальні послуги.

У такому разі субсидія надається за наявності договору оренди, складеного письмово між власником житлового приміщення та наймачем.

Обов’язковою умовою є наявність у договорі інформації про склад осіб, які орендують житло, сплату ними житлово-комунальних послуг, відомостей про орендо¬давця і орендаря.

Для орендарів житлова субсидія призначається з місяця звернення до дати закінчення опалювального сезону, але не більш як до кінця місяця, в якому закінчується строк дії договору наймання (оренди) житла. На наступний строк житлова субсидія призначається за особистим зверненням орендаря.

Проте, на весь період дії воєнного стану та ще на один місяць після його скасування, житлові субсидії, які вже були призначені раніше на підставі договору оренди, подовжено автоматично.

Документи на призначення субсидії мешканці Сумської міської територіальної громади можуть надати особисто у громадській приймальні департаменту (вул. Харківська, буд. 35, каб. 135), звернутися до працівника департаменту у Центрі надання адміністративних послуг в м. Суми (вул. Горького, буд. 21) або надіслати поштою до департаменту (вул. Харківська, буд. 35, м. Суми, 40035).

Подати документи можна через Портал «Дія» з накладенням кваліфікованого електронного підпису – https://diia.gov.ua/services/zvernennya-na-priznachennya-zhitlovih-subsidij-v-elektronnij-formi

При виникненні питань щодо заповнення бланків документів слід скористатись зразками за посиланням: https://dszn.smr.gov.ua/zrazki-zayavi-ta-deklaratsiyi-dlya-zhitlovoyi-subsidiyi/

Консультації за телефонами: 788-888, 050-407-80-02, 050-407-81-99.