0012.jpg

Житлова субсидія призначається одному із членів домогосподарства, які зареєстровані або фактично проживають в житловому приміщенні. Тож, внутрішньо переміщені особи, які проживають у орендованій квартирі (житловому будинку) на території Сумської міської територіальної громади, можуть визначити своє право на отримання від держави компенсації за житлово-комунальні послуги у вигляді житлової субсидії.

Звернутись за субсидією можна без договору найму (оренди) житла, подавши лише:

  • заяву про призначення та надання житлової субсидії у грошовій формі за формою, встановленою Мінсоцполітики;
  • декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії, за формою, встановленою Мінсоцполітики.

Документи приймаються при особистому зверненні, через скриньку департаменту по вулиці Харківська, 35, поштовим відправленням (40035, м. Суми, вул. Харківська, буд. 35). Також можна скористатись електронною послугою через портал «Дія» (послуга доступна за посиланням https://diia.gov.ua/services/zvernennya-na-priznachennya-zhitlovih-subsidij-v-elektronnij-formi).

При виникненні питань консультації можна отримати у телефонному режимі за телефонами 788-888, 050-407-81-99, 050-407-80-02.