004.jpg

Узагальнена інформація щодо подачі місцевих ініціатив до Сумської міської ради (2006 - 2014 рр., 2015 р. - )

 Інфографіка (для перегляду відкрийте у новій вкладці або збережіть)MIsceva iniciativa Sumi

 

Додаток до рішення Сумської міської ради «Про Порядок внесення місцевих ініціатив на розгляд Сумської міської ради» від 03 березня 2015 року № 4035-МР зі змінами

 

1. Загальні положення

1.1. Порядок внесення місцевих ініціатив на розгляд Сумської міської ради (далі – Порядок) розроблено відповідно до Конституції України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Статуту територіальної громади міста Суми та визначає правові засади, організацію, внесення на розгляд та прийняття рішень у порядку місцевої ініціативи з метою забезпечення прав членів територіальної громади міста Суми вирішувати питання місцевого значення.

1.2. Місцева ініціатива – офіційна письмова пропозиція членів територіальної громади міста Суми з питань, які належать до відання місцевого самоврядування, внесена з дотриманням вимог, передбачених цим Порядком, до Сумської міської ради (далі – рада) для розгляду та прийняття відповідного рішення в межах її компетенції.

Місцева ініціатива є формою безпосередньої участі членів територіальної громади міста Суми у місцевому самоврядуванні.

Місцева ініціатива може бути винесена на громадські слухання.

1.3. Право на внесення місцевої ініціативи у місті Суми належить громадянам України, які є дієздатними, досягли 18 років та зареєстровані в установленому порядку на території міста Суми.