002.jpg

Три громадські об’єднання у 2020 році вперше отримають фінансову підтримку з бюджету Сумської міської ОТГ на реалізацію проєктів, розроблених інститутами громадянського суспільства у сфері розвитку громадянського суспільства.

Таке рішення ухвалила на своєму засіданні 30 січня конкурсна комісія.

Переможцями визначені громадські організації, чиї проєкти посіли три перші місця у рейтингу, беручи до уваги виділений обсяг фінансування на 2020 рік у сумі 100 тисяч гривень.

Це такі, як:

  • ГО «Центр освіти впродовж життя» на проект «Школа лідерів змін» - 47 185 грн. (76% від загальної вартості проєкту)
  • ГО «Бюро Арт» на проект «Громадянська освіта молоді через залучення до творчої діяльності через створення об'єктів вуличного мистецтва» - 37 352 грн. (73,6% від загальної вартості проєкту)
  • ГО «Арт Хвиля» на проект «Серія тренінгів «Харизматична особистість - лідерство через натхненість» - 15 000 грн. (83,3% від загальної вартості проєкту).

Затвердити перелік проектів-переможців та обсяги їх бюджетного фінансування планується на засіданні виконавчого комітету у лютому.

Нагадаємо, конкурс проєктів ІГС у сфері розвитку громадянського суспільства проводиться вперше відповідно до міської програми сприяння розвитку громадянського суспільства на 2019-2021 роки.