Надрукувати
Перегляди: 1790

Відповідно до вимог чинного законодавства, у березні 2020 року Сумська міська рада повинна затвердити списки присяжних Зарічного районного суду м. Суми та Ковпаківського районного суду м. Суми.

Просимо залучитися усіх бажаючих містян стати присяжним.

Термін подання заяв (згода бути присяжним) - до 20 січня 2020 року (змінено - до 20 грудня 2019 р.).

Звератися за адресою: м. Суми, м-н Незалежності, 2, каб. 79.

Відповідальні посадові особи: начальник правового управління ЧАЙЧЕНКО Олег Володимирович (т.700-630, м.т. 066-131-06-50), завідувач сектору обліково-інформаційної роботи правового управління ПЯВКА Юлія Миколаївна (т. 700-629). 

УВАГА!

У зв’язку із листами Територіального управління Державної судової адміністрації України в Сумській області, Сумській міській раді необхідно затвердити у січні 2020 року списки присяжних у кількості 50 осіб, які будуть залучатися для розгляду і вирішення справ у Зарічному районному суді м. Суми та у кількості 30 осіб у Ковпаківському районному суді м. Суми повідомляємо, що скорочується термін подання заяв до 20 грудня 2019 року.

Розпорядженням міського голови від 02.12.2019 року № 427-Р створено робочу групу з питань формування списків присяжних.

Необхідно надати:

Робочою групою будуть розглянуті заяви бажаючих (необхідна кількість присяжних зазначається у поданні територіального управління Державної судової адміністрації України в Сумській області) і сформовані списки присяжних, які будуть затверджені рішенням Сумської міської ради.

Інформація про осіб, які виявили бажання стати присяжними, буде розміщуватися на Інформаційному порталі Сумської міської ради. Всі зацікавлені особи можуть подавати свою інформацію, яка їм відома про осіб, які виявили бажання стати присяжними на е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.