0010.jpg

З огляду на зростання з початку поточного року кількості випадків кору, щеплення набуло особливої актуальності.

Для повного захисту дітям потрібні дві дози вакцини від кору, краснухи та паротиту (КПК) в рік (перше щеплення) та в шість років (друге щеплення).

Якщо дитина з якоїсь причини пропустила перше чи друге щеплення, їх потрібно наздогнати якнайшвидше.

Практично кожна людина, хоч раз у своєму житті, відчувала на собі прояви харчового отруєння. Особливо часто таке негативне явище виникає в дітей. Тому важливо знати, що робити й чого боятися в разі неприємності. І, звичайно, – як уникнути отруєння в майбутньому.

З метою збереження та охорони популяції раків в Україні діє літньо-осіння заборона на вилов цих річкових мешканців.

Рішенням Ради оборони Сумської області від 5 липня 2023 року на підставі пропозицій командування військових формувань визначено Перелік обмежувальних заходів у межах території контрольованого прикордонного району (у 20-ти кілометровій зоні від державного кордону України)

Поліція інформує
Шахраї можуть видавати себе за покупців та продавців на торговельних онлайн-майданчиках.

Екоцид територій України, який виник через підрив росіянами Каховської ГЕС, має катастрофічні наслідки для усіх регіонів України щодо розповсюдження небезпечних інфекційних хвороб кишкової групи, холери, ботулізму та інше.

ДСНС надає рекомендації, як діяти у випадку радіаційної аварії.

Державна служба України з питань праці роз'яснює.

Кодекс законів про працю дозволяє працювати з 16 років. Водночас існує декілька винятків.

Поліція роз’яснює, як не стати жертвою шахраїв.

Відповідно до статті 101 Конституції України парламентський контроль за додержанням конституційних прав і свобод людини і громадянина здійснює Уповноважений Верховної Ради України з прав людини.