005.jpg

Служба освітнього омбудсмена підготувала відповіді на поширені запитання про укриття в закладах освіти. Вони будуть корисними для розуміння ситуації всім учасникам освітнього процесу, а також управлінцям.

Новий мобільний застосунок від ДСНС «MineFree», який дбає про безпеку громадян презентували для українців.

Національне інформаційне бюро спільно з Головним управлінням розвідки Міноборони України створили чат-бот @nib_uncp_bot у Telegram, у якому можна дізнатися інформацію про військовополонених.

Фахівцями Науково-дослідного інституту вивчення проблем злочинності імені академіка В. В. Сташиса (м. Харків) розроблено пам'ятку «Правила поведінки учасників дорожнього руху під час війни».

У ній містяться практичні поради та рекомендації щодо сфери дорожнього руху та експлуатації транспорту, здатні зберегти життя та знизити ризики знищення майна громадян.

Переглянути «Правила поведінки учасників дорожнього руху під час війни»

До уваги сумчан стисла інфографіка з відповідями на запитання:

  • що таке військовий облік?
  • хто та як може вручати повістки?
  • які мої дії при отриманні повістки? 

До ваги сумчан інформація про те, що таке військовий облік та які ви маєте права і обов'язки та що маєте робити, отримавши повістку по призову.

На початку – статистика від лікарів-рабіологів. Так, у Сумській міській територіальній громаді зафіксовано: за 2021 рік – 695 звернень про надання допомоги, з яких – 48% покусів домашніми тваринами, 49% – безпритульними; за перше півріччя 2022 року зафіксовано 296 звернень, з яких 31% – безпритульні, 68% – домашні.

Наразі родини людей, доля яких невідома, стукають, як то кажуть, в усі двері. Але далеко не всюди їм можуть реально допомогти.

Закликаємо всіх громадян вжити заходів зі світломаскування власних домівок.

Світломаскування рятує життя!

Змінено час комендантської години на території Сумщини, повідомляє Сумська обласна військова адміністрація.