Порядок дій для жителів громади, які зазнали наслідків від збройної агресії
1. Зателефонувати до 101, 102 та повідомити про факт події.
2. Зробити фотофіксацію пошкодження.
3. Після фіксації прибрати наслідки руйнації в приміщенні.
4. В разі відсутності газо-, електро-, водопостачання повідомити «Службу 15-80» за телефоном 067-539-06-33.
5. В разі необхідності ночівлі звернутись до працівників Сумської міської ради або за телефоном (0542) 700-001.
6. Звернутись до Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та заповнити відповідну заяву (про місце та час роботи буде повідомлено в офіційних джерелах Сумської міської ради).
7. При собі мати оригінали та копії паспорта, ідентифікаційного податкового номера ВЛАСНИКА пошкодженого майна, технічний паспорт об’єкта та документ на право власності.
8. Для отримання допомоги — будівельні матеріали та виконання першочергових робіт на пошкодженому об’єкті — ОСОБИСТО звернутись до благодійних організацій та комунальних підприємств (установ) Сумської міської ради, які перебувають безпосередньо на місці події.
9. Обов’язково відвідати зустріч з представниками Сумської міської ради та благодійних організацій щодо подальших дій (про місце та час зустрічі буде повідомлено в офіційних джерелах міськради).
10. Після подачі заяви до Штабу очікувати телефонного дзвінка представника Сумської міської ради та надати доступ до пошкодженого об'єкта для складання відповідного акта.
11. У разі відсутності розгорнутого Штабу або після завершення його роботи консультуватимуть з усіх питань та прийматимуть документи фахівці відділу з питань відновлення майна на території громади за адресою: майдан Незалежності, 2, каб. № 4.
Офіційні джерела Сумської міської ради
Інформаційний портал | Фейсбук | Телеграм |