Надрукувати
Перегляди: 2839

З метою забезпечення реалізації конституційних прав громадян, покращення якості списків виборців, які будуть використовуватися в день проведення виборів, запрошуємо громадян перевірити правильність персональних даних, внесених до Державного реєстру виборців.

Не залишайте перевірку на останній день. У першу чергу це стосується виборців, які не виявили дані про себе або членів своєї родини та мали проблеми, пов’язані з неправильностями у списках під час попередніх виборчих кампаній, а також виборців: 

Також перевірити дані про себе та членів своєї родини можливо через сервіс «Особистий кабінет виборця», що розміщений на порталі Державного реєстру виборців у мережі інтернет (www.drv.gov.ua).

Для цього в розділі «перевірити дані у реєстрі» необхідно заповнити всі поля у формі запиту повними та достовірними даними про виборця українською мовою. Відповідь на запит буде надіслано на вашу електронну пошту. Кількість запитів обмежена. Протягом доби можна надіслати лише один запит.

Зверніть увагу! У випадку, якщо не підтверджено наявність у Державному реєстрі виборців запису з указаними у запиті персональними даними (запис відсутній або дані потребують уточнення), Вам необхідно особисто звернутися з паспортом до відділів ведення Державного реєстру виборців Зарічного або Ковпаківського районів м.Суми за адресою: м. Суми, майдан Незалежності, 2 (5-й поверх, каб. 71, 89), телефон: 63-27-19, 63-29-39, час прийому: понеділок-четвер - з 8:00 до 17:15, п’ятниця - з 8:00 до 16:00, перерва - з 12:00 до 13:00.