003.jpg
Сайт працює в тестовому режимі

До уваги керівників підприємств м. Суми!

Повідомляємо, що за результатами зустрічі Президента України П.О. Порошенка з Міністром економіки Азербайджанської Республіки Ш.А. Мустафаєвим, було досягнуто домовленості щодо відкриття Торгового дому України на території Азербайджанської Республіки з можливим поширенням діяльності на територію Ісламської Республіки Іран.

Шановні підприємці та керівники малих і середніх підприємств!

Департамент забезпечення ресурсних платежів Сумської міської ради оголошує про проведення конкурсу на отримання фінансової підтримки суб'єктами малого і середнього підприємництва з міського бюджету м. Суми шляхом відшкодування частини відсотків за кредитами, наданими суб’єктам господарювання (далі - Конкурс).
У Конкурсі мають право брати участь суб’єкти малого і середнього підприємництва, які зареєстровані як суб’єкти господарювання в м. Суми та здійснюють діяльність на території м. Суми.

Офіс з просування експорту при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України за підтримки Embassy of Ukraine in the Federal Republic of Nigeria готує торгову місію українських виробників до Нігерії та Гани, попередньо заплановану на лютий 2018 року. Місію очолить Торговий представник України – Заступник Міністра економічного розвитку та торгівлі Наталія Микольська.

26-27 жовтня 2017 року в Україні відбудеться VII Міжнародний форум "Дні Польського Бізнесу". Перший день форуму пройде 26 жовтня у Києві (готель "Київ", "Тріумфальна зала", вул. М. Грушевського, 26/1), другий день форуму - 27 жовтня в Одесі (Будинок прийомів Одеської обласної ради, провулок Санаторний,2).

22 вересня 2017 року у м. Кременчук заплановано проведення українсько-литовської бізнес – зустрічі  за підтримки Посольства Литовської Республіки в Україні спільно з ГО «Асоціація сприяння міжнародному бізнесу та розвитку»  (АСМБР),  КП «Кременчуцький центр міжнародних зв’язків та економічного розвитку міста «Кременчук Інвест» та Кременчуцького відділення Полтавської торгово-промислової палати.

European-Ukrainian Youth Policy Centre за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини в рамках ініціативи Democracy Study Centre реалізує проект сприяння розвитку малого бізнесу в Україні Small BIZAwards. Дедлайн – 15 вересня 2017 р.
Small BIZ Awards 2017 – конкурс підприємницьких досягнень, створений з метою популяризації кращих бізнес-практик в Україні виключно у сферах, необхідних для сталого розвитку.
Переможці в номінаціях будуть нагороджені почесними відзнаками, а також отримають можливість здобути консультаційну підтримку та практичну допомогу щодо просування власної справи від експертів та партнерів проекту.

В рамках програми «Planning grants» передбачено фінансову підтримку діяльності направленої на зміцнення партнерства, вивчення можливостей та провадження технологій або бізнес-моделей для нових ринків.

Дедлайн - 29 вересня 2017 р.

Грант для планування може допомогти вам зміцнити свої партнерства та вивчати нові можливості для вашого ринку, технології або бізнес-моделі.

Opendatabot — сервіс моніторінгу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

YouControl – онлайн-досьє на кожну компанію України.

Taxer – онлайн-бухгалтерія для малого бізнесу.

Згідно інформації, розміщеної на офіційному сайті Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, 5 вересня 2017 року за участю представника Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області в Івано-Франківському окружному адміністративному суді відбулося судове засідання у справі про застосування адміністративно-господарської санкції у вигляді штрафу розміром 25600 грн до субʼєкта господарської діяльності фізичної особи-підприємця за порушення вимог ст. 25 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» - нездійснення державної реєстрації потужності з виробництва та/або обігу харчових продуктів, на які не вимагається отримання експлуатаційного дозволу.

Шановні підприємці!

Звертаємо вашу увагу на те, що 26 липня 2017 року Сумською міською радою прийнято рішення № 2383-МР "Про затвердження Порядку надання фінансової підтримки суб'єктам малого і середнього підприємництва з міського бюджету м. Суми".

Ознайомитись з рішенням можна за посиланням https://smr.gov.ua/uk/dokumenti/rishennya-miskoji-radi/6916-26-chervnia-xxi-sesiia-sumskoi-miskoi-rady-vii-sklykannia-2.html

Інформація про проведення конкурсу та прийом документів буде оприлюднена додатково.