003.jpg
Сайт працює в тестовому режимі

Шановні підприємці та керівники малих і середніх підприємств!
Департамент забезпечення ресурсних платежів Сумської міської ради оголошує про проведення щорічного рейтингу «Золота Перлина» (далі - Конкурс), який спрямований на визначення кращих суб’єктів малого і середнього підприємництва до Дня підприємця у м. Суми.

Запрошуємо на Export Talks: Індія
Експортною стратегією України Індію визначено одним із пріоритетних та перспективних ринків для українських товарів. Вже у вересні представники українського бізнесу матимуть змогу налагодити корисні зв’язки з індійською діловою спільнотою в рамках української торгової місії до Індії.
Підприємцям, які зацікавлені у виході на нові ринки, пропонують дізнатися більше про особливості експорту до Індії під час освітньої події серії Export Talks.
Головні теми зустрічі:
• Ринок Індії: поточний стан, тенденції та споживацькі настрої.
• Експорт до Індії «з нуля». Власний досвід та практичні поради.
• Особливості бізнес-культури, які вам слід знати.
Реєстрація обов’язкова. Участь у заході безкоштовна.
Реєструватися потрібно тут: goo.gl/TzK7dE
Дата: 18 липня, 17:30-19:00.
Місце: м. Київ, Счастье HUB, вул. Паньківська, 14.
Деталі за тел.: (093) 9316151

Доводимо до вашого відома, що представники Центру міжнародного приватного підприємництва (CIPE-Україна) спільно з Державною регуляторною службою України та Центром комерційного права 11 липня 2017 року в місті Києві провели презентацію «Покращення регуляторного середовища на місцях: можливості для бізнес-об’єднань та влади».

Представники бізнес-спільнот та органів місцевого самоврядування з Чернігова, Кропивницького, Дніпра, Івано-Франківська, Сум та Миколаєва поділилися практичними навичками та відзначили важливість взаємодії представників влади, бізнесу та громадськості у поліпшенні регуляторного середовища на місцях.

В ході заходу учасників було ознайомлено з досвідом застосування тесту малого підприємництва (М-тесту) та як за допомогою онлайн-інструменту порахувати стандартні витрати суб’єктів малого підприємництва на регулювання та виявити корупційні ризики.
Детальніше ознайомитися з онлайн-сервісом можна за посиланням: http://www.mtest.com.ua/.

Для компанії, що експортує свої товари чи послуги, сайт є чи не першою точкою контакту з потенційним клієнтом. І саме сайт сьогодні часто формує перше уявлення про ваш бізнес, виконуючи роль офісу, ресепшн, секретаря, кімнати для переговорів та продавця.

Шановні підприємці!

З метою встановлення розмірів ставок єдиного податку із врахуванням інтересів суб’єктів господарювання і підтримки малого та середнього підприємництва міста Суми, відповідно до прийнятих Верховною Радою України у грудні 2016 року змін до Податкового кодексу України, 25 січня 2017 року Сумською міською радою прийнято рішення № 1729-МР «Про встановлення фіксованих ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців на 2017 рік».

У 2017 році внесено зміни до Порядку виплати компенсації за 2014-2015 роки підприємствам, установам, організаціям, тощо у межах середнього заробітку працівників, призваних на строкову військову службу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04.03.2015 № 105 (далі - Порядок).

8-9 червня в місті-побратимі Люблін (Польща) відбудеться Друга Польсько-Східна Конференція PUIG Lub-Invest. Її організатори - Польсько-Українська Господарча палата спільно з Адміністраціями Президента м. Люблін Кшиштофа ЖУКА та Маршалека Люблінського воєводства Славоміра СОСНОВСЬКОГО.

У місті Львові розпочав діяльність єдиний в Україні завод з переробки люмінесцентних ламп, збудований на грантові кошти Європейського Союзу. До переліку дозволених ліцензією операцій включено збирання, зберігання, оброблення та утилізацію небезпечних відходів.
Більш детальну інформацію можна отримати за координатами: ДП «Боднарівка» ЛКП «Зелений Львів»: м. Львів, вул. Окружна, 56, тел. (032) 238-40-46, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Картузов Олександр Георгійович.

В чергове звертаємося до керівників підприємств м. Суми всіх форм власності на діяльність яких розповсюджується дія статті 25. Державна реєстрація потужностей, Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», від 01.01.2016 року № 771/97-вр, про необхідність проведення державної реєстрації таких потужностей.

Сумська міська рада оголошує конкурс на участь у щорічному рейтингу «Золота перлина» на визначення кращих суб’єктів малого та середнього підприємництва міста Суми, присвячений Дню підприємця, який відзначається в першу неділю вересня.
Конкурс «Золота перлина» проводиться за наступними номінаціями:
- «Краща фізична особа - підприємець у сфері виробництва»
- «Краща фізична особа - підприємець у сфері торгівлі»
- «Краща фізична особа - підприємець у сфері обслуговування»
- «Краще мале або середнє підприємство у виробничій сфері»
- «Краще мале або середнє підприємство у сфері торгівлі»
- «Краще мале або середнє підприємство у сфері обслуговування»
- «Кращий підприємець-благодійник»
- «Краща жінка – підприємець»