002.jpg

Індустріальний парк "Суми" включено до Реєстру індустріальних (промислових) парків наказом Мінекономрозвитку від 04.12.2018 № 1828.

Земельна ділянка площею 17,5 га, на якій створено індустріальний парк "Суми", розташована у районі заводу "Центроліт".

Ініціатором створення індустріального парку є Сумська міська рада.

Промоційний відеоролик «Інвестуйте в Суми» створено на замовлення Сумської міської ради з метою презентації економічного та інвестиційного потенціалу міста.

Відеоматеріал демонструє конкурентні переваги міста, провідні підприємства та їх продукцію, інвестиційні пропозиції для зацікавлення нових інвесторів вкладати кошти в економіку м. Суми.

Виготовлення BlackFox Production http://black4x.com

Сумська міська рада пропонує до уваги потенційних інвесторів оновлений у 2018 році Інвестиційний паспорт міста Суми.

Щоб розпочати підприємницьку діяльність в Україні необхідно здійснити процедуру державної реєстрації та стати суб’єктом підприємницької діяльності. Після державної реєстрації суб’єкта господарювання, необхідно стати на облік у місцевих відділеннях Державної податкової служби,  Державної служби статистики та Державних соціальних фондів. Суб’єкти підприємницької діяльності можуть реєструватись у формі фізичної або юридичної особи. Суб’єкт підприємницької діяльності вважається створеним з моменту його державної реєстрації.

Особливості режиму іноземного інвестування на території України регламентуються Законом України «Про режим іноземного інвестування».

З метою сприяння залученню вітчизняних та іноземних інвестицій в економіку міста Суми, поліпшенню умов для діяльності суб’єктів інвестиційної діяльності та спрощення процесу їх взаємодії з органами місцевого самоврядування згідно з рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради від 15.11.2011 року № 694 «Про організацію роботи з залучення інвестицій в економіку міста Суми» у місті запроваджено порядок подання, розгляду та відстеження інвестиційних проектів у місті Суми за принципом «Єдиного інвестиційного вікна».