002.jpg

Повідомлення 

про оприлюднення проєкта регуляторного акта - проєкта рішення Сумської міської ради «Про особливості передачі в оренду майна комунальної власності Сумської міської територіальної громади»

Відповідно до частини п’ятої статті 26 Закону України «Про оренду державного та комунального майна» та постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання оренди державного та комунального майна» від 03 червня 2020 року № 483 Департаментом забезпечення ресурсних платежів Сумської міської ради розроблено проєкт регуляторного акта – проєкт рішення Сумської міської ради «Про особливості передачі в оренду майна комунальної власності Сумської міської територіальної громади».

Прийняття вказаного проєкта регуляторного акта дасть змогу орендодавцю та балансоутримувачам орендованого майна комунальної власності Сумської міської територіальної громади здійснювати постійний документальний контроль за виконанням умов договорів оренди та контроль за використанням переданого в оренду комунального майна, а також проводити періодичний комплексний контроль за виконанням умов договорів оренди та використанням майна з оглядом об’єкта оренди.

З повним текстом проєкту рішення та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитись на офіційному сайті Сумської міської ради – http://smr.gov.ua.

Зауваження та пропозиції приймаються розробником проєкту регуляторного акта – Департаментом забезпечення ресурсних платежів Сумської міської ради протягом двох місяців з дня оприлюднення:

  • на поштову адресу: 40009, м. Суми, вул. Садова, 33,
  • на електрону адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Департамент забезпечення ресурсних платежів Сумської міської ради тел. 700-404, 700-413.

Проєкт рішення

Аналіз регуляторного впливу