0012.jpg

Олександр Лисенко: Будуємо в 12-му мікрорайоні унікальний дитсадок. ДОДАНО ВІДЕО

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО разом із головою обласної державної адміністрації Романом ГРИЩЕНКОМ, заступником міського голови Вірою МОТРЕЧКО та начальником управління капітального будівництва та дорожнього господарства Віталієм ШИЛОВИМ проінспектував перебіг будівництва сучасного дитячого садка у 12-му мікрорайоні.

Дата публікації: 2020-05-25
Детальніше...

Олександр Лисенко: Ми почали розбудовувати медицину у Сумах ще до впровадження медичної реформи. ВІДЕО

У рамках робочого візиту міський голова Олександр ЛИСЕНКО проінспектував хід виконання ремонтних робіт у відділеннях КНП «Центральна міська клінічна лікарня» та готовність медзакладу до можливого ускладнення ситуації у зв’язку COVID-19.

Дата публікації: 2020-05-22
Детальніше...

Олександр Лисенко: Можемо впевнено говорити про те, що футбольний клуб «Суми» існуватиме. ВІДЕО

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО відвідав перше після карантину тренування ФК «Суми».

Дата публікації: 2020-05-22
Детальніше...

Сумські пільговики можуть отримати безоплатну стоматологічну допомогу

Відділ охорони здоров’я роз’яснює порядок надання стоматологічної допомоги пільговій категорії населення Сумської міської об’єднаної територіальної громади в 2020–2022 роках.

Дата публікації: 2020-05-28
Детальніше...

В обласному центрі вшанували пам’ять прикордонників усіх поколінь

У Сумах із нагоди Дня вшанування ветеранів та пенсіонерів прикордонної служби України у відреставрованій каплиці «Прикордонникам всіх поколінь» вшанували вартових кордонів.

Дата публікації: 2020-05-28
Детальніше...

Комунальники – сумчанам (оперативний звіт за 27.05.2020)

Пропонуємо до уваги мешканців багатоквартирних будинків звіт про роботу підприємств з обслуговування житла.

Дата публікації: 2020-05-28
Детальніше...

Погода в Сумах: прогноз на завтра

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення з посиланням на обласний центр з гідрометеорології повідомляє, що у п’ятницю, 29 травня, в Сумах збережуться несприятливі погодні умови.

Дата публікації: 2020-05-28
Детальніше...

У Сумах відбувається конкурс на визначення перевізників побутових відходів

У Сумах відбувається конкурс із визначення суб’єктів господарювання – виконавців комунальної послуги з вивезення побутових відходів, що утворюються на території Сумської міської об’єднаної територіальної громади.

Дата публікації: 2020-05-28
Детальніше...

Онлайн-трансляція конкурсу на виконавців комунальної послуги з вивезення побутових відходів 28 травня 2020 року

28 травня о 13.05 на Інформаційному порталі Сумської міської ради smr.gov.ua розпочалася онлайн-трансляція конкурсу із визначення суб'єктів господарювання - виконавців комунальної послуги з вивезення побутових відходів, що утворюються на території Сумської міської об'єднаної територіальної громади.

 О 17.30 трансляцію завершено.

Дата публікації: 2020-05-28
Детальніше...

Сумчани вшанували пам'ять загиблого п'ять років тому бійця АТО Романа Атаманюка

Сумчани вшанували пам’ять земляка, учасника Майдану, добровольця та бійця АТО Романа Атаманюка, який п'ять років тому загинув у зоні бойових дій поблизу Донецького аеропорту.

Дата публікації: 2020-05-28
Детальніше...

У Сумах відкрили пам'ятник загиблому командиру 128-ої гірсько-піхотної бригади Євгену Коростельову

У Сумах на Алеї Слави відбулась церемонія відкриття пам'ятника на могилі командира 128-ої окремої гірсько-піхотної бригади Євгена Коростельова, який загинув торік під час виконання бойових завдань в зоні проведення ООС.

Дата публікації: 2020-05-28
Детальніше...

У Сумах вперше провели «двіж-квест» молодіжними місцями

Міський центр дозвілля молоді спільно з ГО «Молодіжне партнерство в дії» провів перший «двіж-квест» молодіжними місцями обласного центру.

Дата публікації: 2020-05-28
Детальніше...

Спостережна комісія: шанс на виправлення

У травні відбулось два дистанційних засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті міської ради.

Дата публікації: 2020-05-28
Детальніше...

Сумський ЦНАП відновив надання повного спектра адмінпослуг

Віднедавна управління «Центр надання адміністративних послуг у м. Суми» відновило надання адміністративних послуг мешканцям у повному обсязі.

Дата публікації: 2020-05-28
Детальніше...

«Служба 15-80» повідомляє про проведення регламентних і ремонтних робіт на будинкових мережах

Відділ «Служба 15-80» повідомляє про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які вимагають відключення води.

Дата публікації: 2020-05-28
Детальніше...

Про розгляд справи №480/3157/20 за позовом ТОВ "ХОРУЖІВ"

У провадженні Сумського окружного адміністративного суду знаходиться справа №480/3157/20 за позовом ТОВ "ХОРУЖІВ" до Сумської міської ради про визнання протиправним і скасування Порядку, а саме визнати протиправним (незаконним) та скасувати Порядок демонтажу незаконно встановлених/розміщених елементів благоустрою, тимчасових (металевих) гаражів, тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення на території м. Суми, затверджений рішенням Сумської міської ради від 06.02.2019 № 4505-МР.

Підготовче судове засідання призначене на "26" травня 2020 р. о 15:30 год, яке відбудеться у відкритому судовому засіданні в приміщенні Сумського окружного адміністративного суду за адресою: м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 159, зал. 109. Суддя Савицька Н.В.

Телефон довіри Держаудитслужби в Сумській області

В Управлінні Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області діє телефон довіри за номером (0542) 68-70-32, за яким можна звертатися зі скаргами, запитаннями та пропозиціями протягом робочого часу.

Також телефон довіри діє:

  • у Державній аудиторській службі України (м. Київ) за номером (044) 425-80-30;
  • у Північно-східному офісі Держаудитслужби (м. Харків) за номером (057) 725-85-24.

Крім того, громадяни можуть звертатися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545.

Про розгляд справи №480/2903/20

У провадженні Сумського окружного адміністративного суду знаходиться справа №480/2903/20 за позовом ОСОБА_1 до Сумської міської ради, третя особа - Управління архітектури та містобудування Сумської міської ради про визнання протиправними та нечинними рішень в частині, а саме:

Виплата компенсації ЧАЕС

14 травня 2020 року було перераховано в повному обсязі щомісячну компенсацію за пільгове забезпечення продуктами харчування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи І та ІІ категорії, за квітень 2020 року. Кошти можна отримати в установах банків вже 15 травня 2020 року.

Всеукраїнський онлайн-марафон «Перший тиждень енергоефективності та енергозбереження 2020»

З 18 по 22 травня 2020 року у режимі відеоконференції відбудеться Всеукраїнський онлайн-марафон «Перший тиждень енергоефективності та енергозбереження 2020».

Основною метою онлайн-марафону є доведення до відома та роз'яснення про державну політику і світові тенденції з енергозбереження та енергоефективності в різних сферах економіки та житловому секторі. Під час марафону учасники дізнаються про позитивний досвід реалізації політики енергозбереження та отримають інформацію про можливості заощадження енергії.

Серед спікерів відеоконференції відомі відчизняні та міжнародні експерти у сфері енергоефективності та енергозбереження.

Під час марафону проводяться наступні панелі:

• державна політика в сфері енергоефективності та енергозбереження;
• шляхи залучення інвестицій у проекти з підвищення енергоефективності
• енергозбереження у житловому секторі;
• енергоаудит та енергоменеджмент. Освітня діяльність у сфері енергоефективності;
• енергозбереження у промисловості та будівництві;
• енергоефективність комунальних підприємств;
• програми енергозбереження у закладах соціальної сфери;
• відновлювана енергетика: глобальні виклики та перспективи для України.

Організатор заходу: Громадська рада при Міністерстві розвитку громад та територій України.

Контактна особа: Анастасія Мельнічук +38 (067) 544-11-00.

Для участі у марафоні необхідна попередня реєстрація.

Детальна інформація, порядок денний, спікери, а також реєстраційна форма за посиланням: https://marafon.energy/ 

Повідомлення щодо необхідності встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2021 рік та проведення відкритого обговорення

До 1 червня поточного року КП “Міськводоканал” СМР зобов’язане подати до НКРЕКП розрахунки планових тарифів на 2021 рік, що передбачено Порядком формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, затвердженого постановою НКРЕКП від 10 березня 2016 року № 302.

Отже, комунальне підприємство інформує про необхідність встановлення з 1 січня 2021 року нових тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, розрахунки яких відповідали б плановим умовам ведення господарської діяльності підприємства у наступному році.

Виплата деяких видів допомог, компенсацій, грошового забезпечення та оплата послуг окремим категоріям населення

08 травня 2020 року були перераховані кошти для виплати державної допомоги у зв'язку з вагітністю і пологами, допомога при усиновленні дитини, допомога при народженні дитини, допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування, допомога на дітей одиноким матерям, тимчасова державна допомога дітям, допомога малозабезпеченим сім'ям, відшкодування послуги з догляду за дитиною до трьох років "муніципальна няня", допомога особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю, допомога особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю, допомога на догляд, щомісячна грошова допомога особі ,яка проживає разом з особою з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу, яка за висновком лікарської комісії потребує постійного стороннього догляду, тимчасова державна соціальна допомога непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, щомісячна компенсаційна виплата непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю I групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку, допомога на дітей, хворих на тяжкі перинатальні ураження нервової системи, тяжкі вроджені вади розвитку, рідкісні орфанні захворювання, онкологічні, онкогематологічні захворювання, дитячий церебральний параліч, тяжкі психічні розлади, цукровий діабет І типу, гострі або хронічні захворювання нирок ІV ступеня, допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім'ях, допомога на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за травень 2020 року (основне нарахування).