001.jpg

Олександр Лисенко: сумчанам про важливе (28 листопада)

Очільник громади Олександр ЛИСЕНКО інформує про актуальну ситуацію на території Сумської міської ТГ.

Дата публікації: 2022-11-28
Детальніше...

Сумські енергетики повідомляють про застосування графіків відключень. ОНОВЛЕНО

АТ «Сумиобленерго» повідомляє про застосування у понеділок, 28 листопада, графіків вимкнення електроенергії.

Дата публікації: 2022-11-28
Детальніше...

Олександр Лисенко: Консолідація та збереження національної пам'яті допоможуть протистояти ворожій навалі. ДОДАНО ВІДЕО

У Сумах вшанували пам’ять жертв Голодомору 1932 – 1933 років і масових штучних голодів 1921 – 1923 і 1946 – 1947 років.

Дата публікації: 2022-11-26
Детальніше...

Перший Сумський гуманітарний штаб повідомляє про продовження реєстрації на отримання допомоги сім'ями з дітьми

Перший Сумський гуманітарний штаб повідомляє про наступний етап реєстрації на отримання продуктової допомоги родинами з дітьми визначеної вікової категорії.

Дата публікації: 2022-11-28
Детальніше...

На часі: постійні депутатські комісії

Відбулося засідання постійної комісії з питань архітектури, містобудування, регулювання земельних відносин, природокористування та екології.

Дата публікації: 2022-11-28
Детальніше...

Магазини сумської громади створюють умови для роботи в умовах вимкнення світла

Відділ торгівлі, побуту та захисту прав споживачів інформує про забезпечення закладів торгівлі альтернативними джерелами електроживлення

Дата публікації: 2022-11-28
Детальніше...

Сумська громада вітає новонароджених

У неділю, 27 листопада, в Сумах народилося шестеро дітей.

Дата публікації: 2022-11-28
Детальніше...

Досвід та інновації сумських освітян здобули визнання на міжнародному рівні

Освітяни Сумської міської ТГ представили свої напрацювання на XIII міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» та XIV виставці «Інноватика в сучасній освіті», які проходили в онлайн-форматі.

Дата публікації: 2022-11-28
Детальніше...

Піротехніки Сумщини виявили за минулий тиждень 63 вибухонебезпечні предмети

Минулого тижня групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни) виявлено на Сумщині 63 вибухонебезпечні предмети.

Дата публікації: 2022-11-28
Детальніше...

Міські пасажироперевезення: робота транспорту

Начальник відділу транспорту, зв'язку та телекомунікаційних послуг Сергій ЯКОВЕНКО розповів про те, як працює міська транспортна система.

Дата публікації: 2022-11-28
Детальніше...

«Сумська осінь – 2022»: переможці та нагороди

У Сумах завершився ювілейний, XX, дитячий турнір з індорхокею «Сумська осінь», який зібрав вісім команд дівчат і чотири команди хлопців. 

Дата публікації: 2022-11-28
Детальніше...

Медицина Сум: актуальна інформація щодо функціонування галузі

Головний спеціаліст управління охорони здоров'я Наталія КІПЕНКО під час апаратної наради при міському голові Олександрові ЛИСЕНКУ доповіла про роботу галузі за минулий тиждень

Дата публікації: 2022-11-28
Детальніше...

Навічно в пам'яті сумчан: Олександр Шевченко

У неділю, 27 листопада, у Сумах поховають сержанта Олександра Шевченка. 

Дата публікації: 2022-11-26
Детальніше...

Сумська громада вітає новонароджених

У четвер, 24 листопада, в Сумах народилася одна дитина.

Дата публікації: 2022-11-25
Детальніше...

Зроби внесок у захист рідної громади – у Сумах діє фонд допомоги ДФТГ. ВІДЕО

В обласному центрі діє Благодійний фонд підтримки добровольчих формувань Сумської міської територіальної громади «За Суми».

Дата публікації: 2022-11-25
Детальніше...

Про визначення виробників та виконавців комунальних послуг з постачання теплової енергії, постачання гарячої води, централізованого водопостачання та централізованого водовідведення

З метою вдосконалення системи управління житлово-комунальним господарством, підвищення ефективності та надійності його функціонування та забезпечення якісного і безперебійного надання послуг з постачання теплової енергії, постачання гарячої води, централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, виконавчий комітет ухвалив рішення про визначення виробників та виконавців комунальних послуг з постачання теплової енергії, постачання гарячої води, централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

Детальніше

До уваги споживачів послуг з теплопостачання та ГВП

Виконавчий комітет своїм рішенням від 27.10.2022 №476 встановив, що з 01.10.2022 року до кінця шостого місяця після місяця, в якому воєнний стан буде припинено або скасовано, застосовувати тарифи на теплову енергію (її виробництво, транспортування та постачання) і послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води для всіх категорій споживачів на рівні тарифів, що застосовувалися станом на 24 лютого 2022 року.

Докладніше

До уваги підприємців, які здійснюють пасажирські перевезення

На період дії воєнного стану для роботи на міських автобусних маршрутах загального користування, що тимчасово не обслуговуються, запрошуються суб’єкти господарювання (юридичні особи та фізичні особи-підприємці), які мають в наявності:

  • ліцензію на відповідний вид діяльності;
  • пасажирські автобуси загальною пасажиромісткістю від 23 місць.

Пропозиції надавати до відділу транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон для довідок: 700-667.

Сумчан запрошують на міжнародний молодіжний обмін

Адміністрація Любліна та Європейський Центр Вергеланда запрошують сумчан на молодіжний обмін, який відбудеться в грудні в Осло (Норвегія).

Це обмін для української, польської та норвезької молоді віком від 18 до 30 років. До участі в ньому запрошують тих, хто бере участь у діяльності, яка сприяє різноманіттю та міжкультурному взаєморозумінню; хоче організовувати заходи, що сприяють залученню інших до міжкультурного діалогу також після закінчення молодіжного обміну. Однієї з вимог є володіння англійською мовою (мінімум B1).

Обмін має на меті підвищити залучення молоді до громадської діяльності.

Програма обміну була розроблена спільно з молодими людьми в Норвегії та охоплює зокрема, семінари з розбудови громадянського суспільства та залучення молоді до життя місцевих громад, інтеграційну діяльність.

Участь в обміні безоплатна. Організатор забезпечує: переліт за маршрутом Варшава – Осло – Варшава, трансфери до/з аеропорту, харчування, три ночі в готелі в Осло.

Набір триває до 13 листопада.

Більше інформації про обмін та посилання на анкету.

Молодіжний обмін організовує Європейський центр Вергеланда разом з Центром міжнародної співпраці Адміністрації міста Люблін в рамках двосторонньої ініціативи «Молодь для міста, місто для молоді – проєкти та ініціативи, що заохочують та залучають місцеві громади», яка фінансується з коштів фондів ЄЕЗ та Норвегії.

Працівникам КП «Міськводоканал» потрібні засоби тактичного захисту

З метою забезпечення сталої, безперебійної та безпечної роботи працівників КП «Міськводоканал» (персонал аварійно-відновлювальних бригад мереж і об’єктів водопостачання та водовідведення, чергові електрики, охоронники) у період дії правового режиму воєнного стану керівництво підприємства звертається до гуманітарних і волонтерських організацій допомогти у постачанні засобів тактичного захисту, а саме:

- балістичний армійський шолом піхотний, клас IIIA NIJ STD 0106/01 (клас ДСТУ 8835:2019) – 45 комплектів;

- бронежилет не нижче 4 класу захисту (ДСТУ 8782:2018) – 45 комплектів.

Контактний телефон: 700-167.

Інвестиційна програма ТОВ «Котельня Північного промвузла»

ТОВ «КППВ» інформує споживачів про оприлюднення на своєму сайті проєкту Інвестиційної програми  ТОВ «КППВ» у сфері теплопостачання на 2022-2023 роки за посиланням https://kspu.frunze.com.ua/pro-nas/investicijna-programa

Пропозиції до проєкту Інвестпрограми споживачі можуть направляти на поштову адресу: 40030, м. Суми, вул. Іллінська, 2 або на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Власникам нерухомого майна, яке було пошкоджено внаслідок збройної агресії російської федерації проти України

На території Сумської міської територіальної громади працює Комісія з визначення розміру шкоди власникам (користувачам, зберігачам, володільцям тощо) знищених та пошкоджених об’єктів нерухомого майна на території громади внаслідок війни (збройної агресії) російської федерації проти України.

Комісія розглядає заяви фізичних та юридичних осіб (власників, їх представників, користувачів, зберігачів тощо) про пошкодження та знищення нерухомого майна та відповідно до них проводить обстеження пошкодженого або зруйнованого нерухомого майна.

Заяви приймаються за адресою: м. Суми, вул. Харківська, 35, 2-й поверх, каб. 237.

До заяв фізичних осіб повинні бути додані копії: паспорта та картки платника податків власника; документа, що підтверджує право власності на нерухоме майно; технічного паспорта на об’єкт нерухомості.

До заяв юридичних осіб додаються копії: статуту, витягу (виписки) з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань; документа, що підтверджує право власності на нерухоме майно; технічного паспорта на об’єкт нерухомості.

Особи, які подали інформаційне повідомлення про пошкодження або знищення нерухомого майна з використанням порталу Дія, також повинні звернутися до Комісії з заявою про проведення обстеження, додавши до неї копії документів, які перелічено вище.

Наполегливо просимо осіб, чиє нерухоме майно було пошкоджено (зруйновано) у лютому-березні, звернутися до Комісії у строк до 15 листопада 2022 року (якщо особи мають потребу у компенсації за завдану шкоду).

Запрошуємо на тренінгово-консультаційну програму SURE: СТАЛЕ ТА СТІЙКЕ ПІДПРИЄМНИЦТВО

Шановні підприємці та керівники малих і середніх підприємств!

Запрошуємо представників бізнесу до участі в тренінгово-консультаційній програмі SURE: СТАЛЕ ТА СТІЙКЕ ПІДПРИЄМНИЦТВО, яка складається з 5 модулів: 22, 29 жовтня та 5, 12, 19 листопада.

Програма розрахована на керівників та власників бізнесу, які хочуть розробити стратегію стійкості власного бізнесу і залучити технічну або фінансову підтримку.

Захід відбудеться офлайн в Бізнес ХАБі Конгрес-центру СумДУ (м. Суми, вул. Покровська 9/1) з 10:00 до 14:00.

Детальна програма та форма заявки за посиланням

До уваги сумчан, які самостійно відновили житло, пошкодженого внаслідок війни (збройної агресії) рф проти України

Правове управління підготувало алгоритм дій для мешканців громади, які мають намір отримати матеріальну допомогу за самостійне відновлення житла, пошкодженого внаслідок війни (збройної агресії) російської федерації проти України.

Також розроблено примірну форму заяви на отримання такої матеріальної допомоги.

Ознайомитися з матеріалами

ГО «КРИМSOS» та Агенство ООН у справах біженців в Україні шукає проактивних переселенців

Зараз ми, команда ГО «КримSOS», активно співпрацюємо з 75 спільнотами ВПО у центральних та західних областях України. У спільноті ми бачимо людей, які прагнуть однієї мети, разом працюють і долають труднощі. Це проактивні люди, які мають ідеї, як покращити свою громаду, та готові вкладати в це ресурси та креативний потенціал.

КОГО МИ ШУКАЄМО?

Ініціативні групи внутрішньо переміщених осіб або неурядові організації, які допомагають внутрішньо переміщеним особам в таких областях: Львівська, Івано-Франківська, Чернівецька, Волинська, Рівненська, Київська, Житомирська, Вінницька, Хмельницька, Чернігівська, Полтавська, Сумська, Черкаська, Тернопільська.

Більш детально