003.jpg

Олександр Лисенко: Будуємо в 12-му мікрорайоні унікальний дитсадок. ДОДАНО ВІДЕО

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО разом із головою обласної державної адміністрації Романом ГРИЩЕНКОМ, заступником міського голови Вірою МОТРЕЧКО та начальником управління капітального будівництва та дорожнього господарства Віталієм ШИЛОВИМ проінспектував перебіг будівництва сучасного дитячого садка у 12-му мікрорайоні.

Дата публікації: 2020-05-25
Детальніше...

Олександр Лисенко: Ми почали розбудовувати медицину у Сумах ще до впровадження медичної реформи. ВІДЕО

У рамках робочого візиту міський голова Олександр ЛИСЕНКО проінспектував хід виконання ремонтних робіт у відділеннях КНП «Центральна міська клінічна лікарня» та готовність медзакладу до можливого ускладнення ситуації у зв’язку COVID-19.

Дата публікації: 2020-05-22
Детальніше...

Олександр Лисенко: Можемо впевнено говорити про те, що футбольний клуб «Суми» існуватиме. ВІДЕО

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО відвідав перше після карантину тренування ФК «Суми».

Дата публікації: 2020-05-22
Детальніше...

Комунальники – сумчанам (оперативний звіт за 25.05.2020)

Пропонуємо до уваги мешканців багатоквартирних будинків звіт про роботу підприємств з обслуговування житла.

Дата публікації: 2020-05-26
Детальніше...

Погода в Сумах: прогноз на завтра

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення з посиланням на обласний центр з гідрометеорології повідомляє, що в середу, 27 травня, в Сумах будуть дощ і гроза.

Дата публікації: 2020-05-26
Детальніше...

Сумчанки стали призерами Всеукраїнського конкурсу з фігурного катання

Юні сумчанки – серед призерів і переможців онлайн-конкурсу із загальної фізичної підготовки «Зірка спорту», який проводила Всеукраїнська Ліга фігурного катання.

Дата публікації: 2020-05-26
Детальніше...

Відеозапис постійної комісії з питань законності та ін. 26 травня 2020 року

26 травня о 10.00 на Інформаційному порталі Сумської міської ради smr.gov.ua розпочалась постійна комісія Сумської міської ради з питань законності, взаємодії з правоохоронними органами, запобігання та протидії корупції, місцевого самоврядування, регламенту, депутатської діяльності та етики, з питань майна комунальної власності та приватизації.

 

Дата публікації: 2020-05-26
Детальніше...

Сумчан попереджають про небезпеку укусів кліщів

Відділ охорони здоров’я попереджає про небезпеку укусів кліщів.

Дата публікації: 2020-05-26
Детальніше...

Олександр Лисенко: Вечірні виїзні наради дозволяють краще контролювати роботу служб, що цілодобово забезпечують життєдіяльність міста

З метою посилення контролю за безперебійною роботою об'єктів життєдіяльності міста міський голова Олександр ЛИСЕНКО, у понеділок, 25 травня, провів першу вечірню виїзну нараду.

Дата публікації: 2020-05-26
Детальніше...

Планові відключення світла: що чекає на сумчан

Філія «Сумський міський район електричних мереж» АТ «Сумиобленерго» повідомляє про планові відключення електричної енергії 4 червня.

Дата публікації: 2020-05-26
Детальніше...

У Сумах керівники підприємств можуть укласти договір на проходження їх працівниками медогляду

КНП «Центральна міська клінічна лікарня» на базі поліклінічного відділення №1 проводить медичні огляди працівників організацій (установ, підприємств), зайнятих на важких роботах, роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці та потребуючих професійного добору.

Дата публікації: 2020-05-26
Детальніше...

Онлайн-трансляція засідання виконавчого комітету 26 травня 2020 року

26 травня о 10.20 на Інформаційному порталі Сумської міської ради smr.gov.ua розпочалась онлайн-трансляція засідання виконавчого комітету Сумської міської ради.

 О 15:15 трансляцію завершено.

Дата публікації: 2020-05-26
Детальніше...

Оновлення сумської медицини: підсумки тижня

Відділ охорони здоров’я інформує про проведені минулого тижня у лікувально-профілактичних закладах міста роботи, спрямовані на ремонти та придбання обладнання.

Дата публікації: 2020-05-26
Детальніше...

«Служба 15-80» повідомляє про проведення регламентних і ремонтних робіт на будинкових мережах

Відділ «Служба 15-80» повідомляє жителям міста про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які вимагають відключення води.

Дата публікації: 2020-05-26
Детальніше...

Комісія з ТЕБ і НС рекомендує далі послабити карантин

Міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій напрацювала низку пропозицій виконавчому комітету щодо подальшого виходу з карантину, запровадженого з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Дата публікації: 2020-05-25
Детальніше...

28 травня – відкриття пам’ятника на могилі Євгена Коростельова

28 травня відбудеться відкриття пам’ятника на могилі командира 128-ої гірсько-штурмової бригади Євгена Коростельова.

27 травня – LХХV сесія Сумської міської ради

27 травня відбудеться LХХІ сесія Сумської міської ради, яка проходитиме з дотриманням усіх санітарних норм. 

Про розгляд справи №480/2903/20

У провадженні Сумського окружного адміністративного суду знаходиться справа №480/2903/20 за позовом ОСОБА_1 до Сумської міської ради, третя особа - Управління архітектури та містобудування Сумської міської ради про визнання протиправними та нечинними рішень в частині, а саме:

Виплата компенсації ЧАЕС

14 травня 2020 року було перераховано в повному обсязі щомісячну компенсацію за пільгове забезпечення продуктами харчування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи І та ІІ категорії, за квітень 2020 року. Кошти можна отримати в установах банків вже 15 травня 2020 року.

Всеукраїнський онлайн-марафон «Перший тиждень енергоефективності та енергозбереження 2020»

З 18 по 22 травня 2020 року у режимі відеоконференції відбудеться Всеукраїнський онлайн-марафон «Перший тиждень енергоефективності та енергозбереження 2020».

Основною метою онлайн-марафону є доведення до відома та роз'яснення про державну політику і світові тенденції з енергозбереження та енергоефективності в різних сферах економіки та житловому секторі. Під час марафону учасники дізнаються про позитивний досвід реалізації політики енергозбереження та отримають інформацію про можливості заощадження енергії.

Серед спікерів відеоконференції відомі відчизняні та міжнародні експерти у сфері енергоефективності та енергозбереження.

Під час марафону проводяться наступні панелі:

• державна політика в сфері енергоефективності та енергозбереження;
• шляхи залучення інвестицій у проекти з підвищення енергоефективності
• енергозбереження у житловому секторі;
• енергоаудит та енергоменеджмент. Освітня діяльність у сфері енергоефективності;
• енергозбереження у промисловості та будівництві;
• енергоефективність комунальних підприємств;
• програми енергозбереження у закладах соціальної сфери;
• відновлювана енергетика: глобальні виклики та перспективи для України.

Організатор заходу: Громадська рада при Міністерстві розвитку громад та територій України.

Контактна особа: Анастасія Мельнічук +38 (067) 544-11-00.

Для участі у марафоні необхідна попередня реєстрація.

Детальна інформація, порядок денний, спікери, а також реєстраційна форма за посиланням: https://marafon.energy/ 

Повідомлення щодо необхідності встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2021 рік та проведення відкритого обговорення

До 1 червня поточного року КП “Міськводоканал” СМР зобов’язане подати до НКРЕКП розрахунки планових тарифів на 2021 рік, що передбачено Порядком формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, затвердженого постановою НКРЕКП від 10 березня 2016 року № 302.

Отже, комунальне підприємство інформує про необхідність встановлення з 1 січня 2021 року нових тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, розрахунки яких відповідали б плановим умовам ведення господарської діяльності підприємства у наступному році.

Виплата деяких видів допомог, компенсацій, грошового забезпечення та оплата послуг окремим категоріям населення

08 травня 2020 року були перераховані кошти для виплати державної допомоги у зв'язку з вагітністю і пологами, допомога при усиновленні дитини, допомога при народженні дитини, допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування, допомога на дітей одиноким матерям, тимчасова державна допомога дітям, допомога малозабезпеченим сім'ям, відшкодування послуги з догляду за дитиною до трьох років "муніципальна няня", допомога особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю, допомога особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю, допомога на догляд, щомісячна грошова допомога особі ,яка проживає разом з особою з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу, яка за висновком лікарської комісії потребує постійного стороннього догляду, тимчасова державна соціальна допомога непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, щомісячна компенсаційна виплата непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю I групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку, допомога на дітей, хворих на тяжкі перинатальні ураження нервової системи, тяжкі вроджені вади розвитку, рідкісні орфанні захворювання, онкологічні, онкогематологічні захворювання, дитячий церебральний параліч, тяжкі психічні розлади, цукровий діабет І типу, гострі або хронічні захворювання нирок ІV ступеня, допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім'ях, допомога на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за травень 2020 року (основне нарахування).

Сумський міський військовий комісаріат запрошує на військову службу за контрактом до Збройних Сил України!

На час дії карантинних обмежень введено спрощений режим зарахування громадян України до складу військових частин Збройних Сил України.

Дозволено направляти кандидатів, які мають перерву у службі більше п’яти років, а також громадян призовного віку, які не проходили військову службу безпосередньо, до військових частин без проходження навчання у навчальних центрах ЗСУ.

Скористайся нагодою, стань справжнім професіоналом!

Звертайтесь за адресою: м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 157, каб. 403.

Довідки за телефонами: 096-113-79-64 (Роман), 099-942-73-59 (Дмитро).

Виплата одноразової грошової допомоги у зв`язку з COVID-19

05 травня 2020 року до відділень АТ «Укрпошта» була перерахована одноразова грошова допомога у зв'язку з негативними наслідками поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.