004.jpg

Олександр Лисенко: Вдячний усім, хто підтримав спрямування коштів на житло маленькому жителю нашого міста. ВІДЕО

У Сумах родина з дитиною, яка має рідкісне захворювання, завдяки підтримці та допомозі міської влади і громади придбала житло.

Дата публікації: 2020-06-02
Детальніше...

Олександр Лисенко: Усе, що ми робимо в цьому житті, ми робимо заради дітей! ВІДЕО

У перший день літа, 1 червня, міський голова Олександр ЛИСЕНКО привітав із Міжнародним днем захисту дітей сумських дітлахів, які найбільше потребують турботи та уваги.

Дата публікації: 2020-06-01
Детальніше...

Олександр Лисенко: Над розвитком медицини третинного рівня у Сумах працюємо консолідовано

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО спільно з головою обласної державної адміністрації Романом ГРИЩЕНКОМ проінспектували новий, готовий до експлуатації корпус «В» КНП «Сумська обласна клінічна лікарня», розташований на території Сумської міської ОТГ.

Дата публікації: 2020-05-29
Детальніше...

У Сумах організували підвезення до кладовищ у поминальні дні на Трійцю . ВІДЕО

Виконавчий комітет ухвалив рішення про організацію руху міського пасажирського транспорту на Троїцьку батьківську поминальну суботу, 6 червня, та безпосередньо на Трійцю, 7 червня.

Дата публікації: 2020-06-04
Детальніше...

У Сумах виконком послабив протиепідемічні заходи в частині роботи громадських закладів

Виконавчий комітет вніс зміни до рішення від 27 березня 2020 року № 172 «Про заходи під час карантину щодо запобігання розповсюдженню на території Сумської міської об’єднаної територіальної громади гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами) в частині надання дозволу на діяльність громадських закладів.

Дата публікації: 2020-06-04
Детальніше...

У Сумах визначили представників громадськості до Координаційної ради з питань громадського бюджету

1 червня відбулася загальна зустріч кандидатів до складу Координаційної ради з питань громадського (партиципаторного) бюджету м.Суми за квотою громадськості.

Дата публікації: 2020-06-04
Детальніше...

Онлайн-трансляція засідання виконавчого комітету 4 червня 2020 року

4 червня о 14.30 на Інформаційному порталі Сумської міської ради smr.gov.ua розпочалась онлайн-трансляція засідання виконавчого комітету Сумської міської ради.

 О 14.55 трансляцію завершено.

Дата публікації: 2020-06-04
Детальніше...

Онлайн-трансляція постійної комісії з питань архітектури та ін. 4 червня 2020 року

4 червня о 14.25 на Інформаційному порталі Сумської міської ради smr.gov.ua розпочалась онлайн-трансляція постійної комісії Сумської міської ради з питань архітектури, містобудування, регулювання земельних відносин, природокористування та екології.

 О 16.55 трансляцію завершено.

Дата публікації: 2020-06-04
Детальніше...

Комунальники – сумчанам (оперативний звіт за 3.06.2020)

Пропонуємо до уваги мешканців багатоквартирних будинків звіт про роботу підприємств з обслуговування житла.

Дата публікації: 2020-06-04
Детальніше...

Центр дозвілля молоді запрошує на «Байд – тур» Сеймом

Міський центр дозвілля молоді запрошує на «Байд – тур» Сеймом.

Дата публікації: 2020-06-04
Детальніше...

Сумчанка продовжує підкорювати Міжнародні вокальні фестивалі

Цього разу учениця ДМШ № 4 Таїсія ЄВТУХОВА взяла участь у Міжнародному дистанційному конкурсі-фестивалі творчості «Рro fest», який днями пройшов у столиці України.

Дата публікації: 2020-06-04
Детальніше...

У Сумах вшанували пам'ять загиблого чотири роки тому бійця АТО Дмитра Фоменка

Сумчани вшанували пам’ять бійця АТО Дмитра Фоменка, який чотири роки тому під час виконання бойового завдання загинув на Сході країни.

Дата публікації: 2020-06-04
Детальніше...

Сумський ЦНАП відновив прийом документів з паспортних питань

Управління «Центр надання адміністративних послуг у м. Суми» нагадує про поновлення прийому документів на отримання паспорту громадянина України для виїзду за кордон та паспорту громадянина України у формі ID-картки (незалежно від місця реєстрації).

Дата публікації: 2020-06-04
Детальніше...

Військовим про порядок видачі пільгового документа

Департамент соціального захисту населення інформує щодо порядку видачі пільгового документа – «Посвідчення особи з інвалідністю внаслідок війни».

Дата публікації: 2020-06-04
Детальніше...

«Служба 15-80» повідомляє про проведення регламентних і ремонтних робіт на будинкових мережах

Відділ «Служба 15-80» повідомляє про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які вимагають відключення води.

Дата публікації: 2020-06-04
Детальніше...

8 червня – урочистості з нагоди 100-річчя Івана Кожедуба

8 червня відбудуться урочистості з нагоди 100-річчя з Дня народження льотчика-аса часів Другої світової війни, маршала авіації Івана Кожедуба.

5 червня – LХХVІ сесія Сумської міської ради

5 червня відбудеться LХХVІ сесія Сумської міської ради. 

Виплата допомоги на дітей ФОП, які обрали спрощену систему оподаткування, та належать до І та ІІ групи платників єдиного податку, за рахунок коштів, які виділені із фонду боротьби з COVID-19 та її наслідками

04 червня 2020 року були перераховані кошти для виплати 502 громадянам допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування, та належать до першої та другої групи платників єдиного податку, за рахунок коштів, які виділені із фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-Co-2 та її наслідками на загальну суму 2,4 млн. грн.

Про формування складу конкурсного комітету для визначення осіб, які можуть виконувати необхідні обсяги перевезень

З метою формування складу конкурсного комітету для визначення на конкурсних засадах юридичних та фізичних осіб - підприємців, які можуть виконувати необхідні обсяги перевезень і забезпечувати якість надання послуг з перевезення пасажирів на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування у межах території Сумської міської об’єднаної територіальної громади, виконавчий комітету Сумської міської ради пропонує громадським організаціям надати кандидатуру представника для включення до складу цього комітету.

До складу конкурсного комітету не можуть входити представники суб'єктів господарювання - автомобільних перевізників, які є перевізниками-претендентами або які провадять діяльність на ринку перевезень пасажирів, а також представляють інтереси окремих автомобільних перевізників.

Для включення до складу конкурсного комітету громадські організації повинні надати перелік членів ГО.

Термін прийому звернень з 03.06.2020 до 12.06.2020.

Звернення надавати на ім’я міського голови за адресою: м. Суми, майдан Незалежності, 2, 1 поверх, каб. 7 (канцелярія).

Перевірте правильність персональних даних, внесених до Державного реєстру виборців!

З метою забезпечення реалізації конституційних прав громадян, покращення якості списків виборців, які будуть використовуватися в день проведення виборів, запрошуємо громадян перевірити правильність персональних даних, внесених до Державного реєстру виборців.

Не залишайте перевірку на останній день. У першу чергу це стосується виборців, які не виявили дані про себе або членів своєї родини та мали проблеми, пов’язані з неправильностями у списках під час попередніх виборчих кампаній, а також виборців:

• яким після останніх виборів виповнилося 18 років (будуть голосувати вперше);

• які після останніх виборів змінили прізвище, ім’я, по батькові;

• які змінили місце проживання;

• які під час останніх виборів у списках виборців виявили неточності або були відсутні в списках.

Також перевірити дані про себе та членів своєї родини можливо через сервіс "Особистий кабінет виборця", розміщений на порталі Державного реєстру виборців www.drv.gov.ua.

Для цього в розділі "Перевірити дані у реєстрі" необхідно заповнити всі поля у формі запиту повними та достовірними даними про виборця українською мовою. Відповідь на запит буде надіслано на вашу електронну пошту.

Кількість запитів обмежена. Протягом доби можна надіслати лише один запит.

Зверніть увагу! У випадку, якщо не підтверджено наявність у Державному реєстрі виборців запису з указаними у запиті персональними даними (запис відсутній або дані потребують уточнення), Вам необхідно особисто звернутися з паспортом до відділів ведення Державного реєстру виборців Зарічного або Ковпаківського районів м.Суми за адресою: майдан Незалежності, 2 (5-й поверх, каб. 71, 89), телефони: 22-00-55, 22-00-50, 60-01-64.

Час прийому: понеділок-четвер – з 8:00 до 17:15, п’ятниця – з 8:00 до 16:00, перерва – з 12:00 до 13:00.

Про розгляд справи №480/3157/20 за позовом ТОВ "ХОРУЖІВ"

У провадженні Сумського окружного адміністративного суду знаходиться справа №480/3157/20 за позовом ТОВ "ХОРУЖІВ" до Сумської міської ради про визнання протиправним і скасування Порядку, а саме визнати протиправним (незаконним) та скасувати Порядок демонтажу незаконно встановлених/розміщених елементів благоустрою, тимчасових (металевих) гаражів, тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення на території м. Суми, затверджений рішенням Сумської міської ради від 06.02.2019 № 4505-МР.

Підготовче судове засідання призначене на "26" травня 2020 р. о 15:30 год, яке відбудеться у відкритому судовому засіданні в приміщенні Сумського окружного адміністративного суду за адресою: м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 159, зал. 109. Суддя Савицька Н.В.

Телефон довіри Держаудитслужби в Сумській області

В Управлінні Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області діє телефон довіри за номером (0542) 68-70-32, за яким можна звертатися зі скаргами, запитаннями та пропозиціями протягом робочого часу.

Також телефон довіри діє:

  • у Державній аудиторській службі України (м. Київ) за номером (044) 425-80-30;
  • у Північно-східному офісі Держаудитслужби (м. Харків) за номером (057) 725-85-24.

Крім того, громадяни можуть звертатися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545.

Про розгляд справи №480/2903/20

У провадженні Сумського окружного адміністративного суду знаходиться справа №480/2903/20 за позовом ОСОБА_1 до Сумської міської ради, третя особа - Управління архітектури та містобудування Сумської міської ради про визнання протиправними та нечинними рішень в частині, а саме:

Виплата компенсації ЧАЕС

14 травня 2020 року було перераховано в повному обсязі щомісячну компенсацію за пільгове забезпечення продуктами харчування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи І та ІІ категорії, за квітень 2020 року. Кошти можна отримати в установах банків вже 15 травня 2020 року.