007.jpg

Олександр Лисенко: Усі, від кого залежить життєдіяльність і безпека нашої громади, — на своїх місцях і працюють

Очільник Сумської міської ТГ Олександр ЛИСЕНКО в ранковому ефірі на Facebook поінформував про поточну ситуацію в громаді.

Дата публікації: 2023-02-07
Детальніше...

Олександр Лисенко: сумчанам про важливе (6 лютого)

Очільник громади Олександр ЛИСЕНКО інформує про актуальну ситуацію на території Сумської міської ТГ.

Дата публікації: 2023-02-06
Детальніше...

Олександр Лисенко: Міська дитяча клінічна лікарня готова повністю забезпечити пацієнтів киснем. ДОДАНО ВІДЕО

Очільник громади Олександр ЛИСЕНКО відвідав КНП «Дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди», де запрацювала киснева станція.

Дата публікації: 2023-02-01
Детальніше...

Сумські енергетики повідомляють про застосування графіків відключень (8 лютого)

АТ «Сумиобленерго» повідомляє про застосування в середу, 8 лютого, графіків вимкнення електроенергії. 

Дата публікації: 2023-02-07
Детальніше...

Новий навчальний рік кожна школа сумської громади розпочне з «класом безпеки»

У закладах загальної середньої освіти Сумської міської тергромади створюють «класи безпеки», в яких школярів навчатимуть основ цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.

Дата публікації: 2023-02-07
Детальніше...

Олександр Лисенко: Вдячні кожному сумчанину, котрий боронить майбутнє України

Очільник Сумської міської ТГ Олександр ЛИСЕНКО зустрівся з сумчанином, котрий приїхав додому з зони бойових дій на короткий відпочинок.

Дата публікації: 2023-02-07
Детальніше...

Важливо побачити: Сумчан запрошують на виставку 11-річного художника

Відділ мистецтв центральної міської бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка запрошує на відкриття нової художньої експозиції «Акварельний антистрес».

Дата публікації: 2023-02-07
Детальніше...

Сумчани генерували ідеї щодо вдосконалення бібліотечного простору

У рамках проєкту «Економічний RestART» у центральній міській бібліотеці ім. Т. Г. Шевченка пройшов ідеатон – креативна сесія з розробки ідей, які мають розширити звичний перелік функцій книгозбірні.

Дата публікації: 2023-02-07
Детальніше...

Олександр Лисенко: Кількісний склад бійців ДФТГ сумської громади не змінився. ВІДЕО

Очільник Сумської міської ТГ Олександр ЛИСЕНКО пояснив, що реформування ДФТГ міської тергромади не вплине на кількість бійців та не знизить їхню боєздатність.

Дата публікації: 2023-02-07
Детальніше...

Відділ «Служба 15-80» повідомляє про проведення регламентних і ремонтних робіт на будинкових мережах

Відділ «Служба 15-80» повідомляє про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які вимагають відключення води.

Дата публікації: 2023-02-07
Детальніше...

Сумські енергетики повідомляють про застосування графіків відключень (7 лютого)

АТ «Сумиобленерго» повідомляє про застосування у вівторок, 7 лютого, графіків вимкнення електроенергії. 

Дата публікації: 2023-02-06
Детальніше...

Навічно в пам'яті сумчан: Андрій Похилько, Сергій Шевченко

У вівторок, 7 лютого, сумська громада поведе в останню путь оборонців України Андрія Похилька та Сергія Шевченка.

Дата публікації: 2023-02-06
Детальніше...

Піротехніки Сумщини за минулий тиждень виявили сім вибухонебезпечних предметів

Минулого тижня піротехнічні підрозділи Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни) виявили на Сумщині сім вибухонебезпечних предметів.

Дата публікації: 2023-02-06
Детальніше...

Сумські водоканальці тримають комунальний фронт

Працівники КП «Міськводоканал» щодня працюють над забезпеченням стабільного водопостачання та водовідведення.

Дата публікації: 2023-02-06
Детальніше...

Сумський ЦНАП відновив надання послуг сервісного центру МВС України

Управління «Центр надання адміністративних послуг у м. Суми» інформує про відновлення приймання документів на оформлення послуг сервісного центру МВС України.

Дата публікації: 2023-02-06
Детальніше...

Виплата деяких видів допомог, компенсацій, грошового забезпечення та оплата послуг окремим категоріям населення за лютий 2023 року

6 лютого 2023 року були перераховані кошти 11 438 мешканцям громади для виплати державної допомоги

Пільги зі сплати земельного податку та орендної плати за землю на період дії воєнного стану та протягом півроку після його припинення

До відома платників земельного податку та орендної плати за землю.

1 січня 2023 року набуло чинності рішення Сумської міської ради № 3025-МР від 14 липня 2022 року «Про внесення змін до рішення Сумської міської ради від 24 червня 2020 року № 7000-МР «Про встановлення плати за землю» (зі змінами)», яким з 01.01.2023 на період дії воєнного стану в Україні та протягом півроку після його припинення або скасування встановлені ставки земельного податку (додаток 1 до рішення), пільги зі сплати земельного податку (додаток 2 до рішення) та ставки орендної плати за користування земельними ділянками (додаток 3 до рішення).

Детальніше

Оголошення про засідання по справі №480/7612/22

10.01.2023 о 13.00 год в приміщенні Сумського окружного адміністративного суду (суддя Шаповал М.М.) за адресою: м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 159, зал 103 призначена до розгляду у підготовчому засіданні судова справа №480/7612/22 за позовом Керівника Окружної прокуратури міста Суми в інтересах держави (вул. Герасима Кондратьєва, 79, м. Суми, Сумська область, 40000) до Сумської міської ради (пл.Незалежності, 2, м. Суми, Сумська область, 40000) з вимогою визнати протиправним та нечинним рішення Сумської міської ради від 27.10.2021 № 2050 - МР "Про затвердження містобудівної документації - "Детального плану території на земельній ділянці по вулиці Кринична, 8 у м. Суми".

 

Про проведення звіту міського голови

23 грудня відбудеться звіт міського голови Олександра ЛИСЕНКА перед Сумською міською територіальною громадою за підсумками діяльності виконавчих органів міської ради у 2021 році.

Про визначення виробників та виконавців комунальних послуг з постачання теплової енергії, постачання гарячої води, централізованого водопостачання та централізованого водовідведення

З метою вдосконалення системи управління житлово-комунальним господарством, підвищення ефективності та надійності його функціонування та забезпечення якісного і безперебійного надання послуг з постачання теплової енергії, постачання гарячої води, централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, виконавчий комітет ухвалив рішення про визначення виробників та виконавців комунальних послуг з постачання теплової енергії, постачання гарячої води, централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

Детальніше

До уваги споживачів послуг з теплопостачання та ГВП

Виконавчий комітет своїм рішенням від 27.10.2022 №476 встановив, що з 01.10.2022 року до кінця шостого місяця після місяця, в якому воєнний стан буде припинено або скасовано, застосовувати тарифи на теплову енергію (її виробництво, транспортування та постачання) і послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води для всіх категорій споживачів на рівні тарифів, що застосовувалися станом на 24 лютого 2022 року.

Докладніше

До уваги підприємців, які здійснюють пасажирські перевезення

На період дії воєнного стану для роботи на міських автобусних маршрутах загального користування, що тимчасово не обслуговуються, запрошуються суб’єкти господарювання (юридичні особи та фізичні особи-підприємці), які мають в наявності:

  • ліцензію на відповідний вид діяльності;
  • пасажирські автобуси загальною пасажиромісткістю від 23 місць.

Пропозиції надавати до відділу транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон для довідок: 700-667.

Сумчан запрошують на міжнародний молодіжний обмін

Адміністрація Любліна та Європейський Центр Вергеланда запрошують сумчан на молодіжний обмін, який відбудеться в грудні в Осло (Норвегія).

Це обмін для української, польської та норвезької молоді віком від 18 до 30 років. До участі в ньому запрошують тих, хто бере участь у діяльності, яка сприяє різноманіттю та міжкультурному взаєморозумінню; хоче організовувати заходи, що сприяють залученню інших до міжкультурного діалогу також після закінчення молодіжного обміну. Однієї з вимог є володіння англійською мовою (мінімум B1).

Обмін має на меті підвищити залучення молоді до громадської діяльності.

Програма обміну була розроблена спільно з молодими людьми в Норвегії та охоплює зокрема, семінари з розбудови громадянського суспільства та залучення молоді до життя місцевих громад, інтеграційну діяльність.

Участь в обміні безоплатна. Організатор забезпечує: переліт за маршрутом Варшава – Осло – Варшава, трансфери до/з аеропорту, харчування, три ночі в готелі в Осло.

Набір триває до 13 листопада.

Більше інформації про обмін та посилання на анкету.

Молодіжний обмін організовує Європейський центр Вергеланда разом з Центром міжнародної співпраці Адміністрації міста Люблін в рамках двосторонньої ініціативи «Молодь для міста, місто для молоді – проєкти та ініціативи, що заохочують та залучають місцеві громади», яка фінансується з коштів фондів ЄЕЗ та Норвегії.

Працівникам КП «Міськводоканал» потрібні засоби тактичного захисту

З метою забезпечення сталої, безперебійної та безпечної роботи працівників КП «Міськводоканал» (персонал аварійно-відновлювальних бригад мереж і об’єктів водопостачання та водовідведення, чергові електрики, охоронники) у період дії правового режиму воєнного стану керівництво підприємства звертається до гуманітарних і волонтерських організацій допомогти у постачанні засобів тактичного захисту, а саме:

- балістичний армійський шолом піхотний, клас IIIA NIJ STD 0106/01 (клас ДСТУ 8835:2019) – 45 комплектів;

- бронежилет не нижче 4 класу захисту (ДСТУ 8782:2018) – 45 комплектів.

Контактний телефон: 700-167.

Інвестиційна програма ТОВ «Котельня Північного промвузла»

ТОВ «КППВ» інформує споживачів про оприлюднення на своєму сайті проєкту Інвестиційної програми  ТОВ «КППВ» у сфері теплопостачання на 2022-2023 роки за посиланням https://kspu.frunze.com.ua/pro-nas/investicijna-programa

Пропозиції до проєкту Інвестпрограми споживачі можуть направляти на поштову адресу: 40030, м. Суми, вул. Іллінська, 2 або на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.