005.jpg
Сайт працює в тестовому режимі

Олександр Лисенко: Вдячні оборонцям, котрі вартують спокій українського народу. ДОДАНО ВІДЕО

З самого ранку 14 жовтня, на Покрову Пресвятої Богородиці, в Сумах розпочались урочисті заходи, присвячені Дню захисника України. Вперше містяни святкували з військовим парадом.

Дата публікації: 2017-10-14
Детальніше...

Вітання міського голови з Днем захисника України

Шановні сумчани!


Із прадавніх часів на Покрову Пресвятої Богородиці козацтво вшановувало своїх вояків.

Нині ми продовжуємо славні традиції, і разом із усією
Україною 14 жовтня виявляємо шану до мужності та героїзму оборонців неньки-держави.

Разом із вами схиляюсь перед усіма, хто боронив і боронить рідну землю, хто захищав і захищає її суверенітет, територіальну цілісність і недоторканість, забезпечував і забезпечує захист державного кордону.

Ми не маємо морального права забути бодай одного з тих, хто пожертвував свої життям заради нас і України.
Наш священний обов’язок зберігати пам’ять про кожного, зробити все для того, щоб наступні покоління знали про Олександра Аніщенка, «Сєвєра», «Мєдка», і всіх тих, хто знайшов вічний спокій на Алеї Слави.

Дякую всім захисникам, котрі кожен за місцем своєї служби, охороняють мир та спокій нашої рідної України.

Ваші відвага, відданість і любов до Вітчизни, жертовність, як колись звитяги козаків, надихають нині на вірне служіння Україні та Українському народу.

Бажаю воїнам-оборонцям і всім сумчанам миру та злагоди, родинного затишку, здоров’я, щастя.

Слава Україні! Героям Слава!

 

З повагою
міський голова                                                                                                                       Олександр Лисенко

 

 

Олександр Лисенко: Послідовно виконуємо у кожному мікрорайоні те, чого чекають від нас люди. ДОДАНО ВІДЕО

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО проінспектував хід робіт із реалізації у Роменському мікрорайоні інфраструктурних проектів, що втілюються коштом міського бюджету.

Дата публікації: 2017-10-10
Детальніше...

Юні сумчани завітали до міської ради

У рамках Європейського тижня місцевої демократії відбулася вже традиційна пізнавальна екскурсія юних сумчан до міської ради.

Дата публікації: 2017-10-17
Детальніше...

Сумчани отримують пенсії без затримок

Сумське об'єднане управління Пенсійного фонду України Сумської області здійснює фінансування пенсійних виплат пенсіонерам Сум і Сумського району за жовтень.

Дата публікації: 2017-10-17
Детальніше...

Комунальники – сумчанам (оперативний звіт за 13-16.10.2017)

Пропонуємо до уваги мешканців багатоквартирних будинків звіт про роботу підприємств з обслуговування житла.

Дата публікації: 2017-10-17
Детальніше...

Сумські освітяни більше дізнались про надання безоплатної вторинної правової допомоги

Минулої середи, 11 жовтня, в рамках Меморандуму про співпрацю з управлінням освіти і науки заступники директорів з виховної роботи відвідали нараду, під час якої їм розповіли про надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Дата публікації: 2017-10-17
Детальніше...

Розриття: аварійні та планові

Управління «Інспекція з благоустрою міста Суми» впродовж минулого тижня оформило 19 дозволів на проведення земляних робіт.

Дата публікації: 2017-10-17
Детальніше...

Чим дихають сумчани – стан забруднення атмосферного повітря у вересні

Відділ екології, енергозбереження та розрахунків за енергоносії інформує щодо стану забруднення атмосферного повітря в місті у вересні поточного року.

Дата публікації: 2017-10-17
Детальніше...

Цифри тижня

Фінансовий і соціальний стан Сум (9 – 16 жовтня 2017 року).

Дата публікації: 2017-10-17
Детальніше...

У Сумах починають подавати тепло до житлового фонду

 Згідно з рішенням міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, відсьогодні в Сумах починається опалювальний сезон у житлових будинках.

Дата публікації: 2017-10-17
Детальніше...

26 жовтня – виїзний брифінг щодо перших результатів впровадження механізму дольової участі співвласників приремонтах у багатоквартирних будинках. ЗМІНИ У ДАТІ ПРОВЕДЕННЯ

26 жовтня відбудеться виїзний брифінг щодо перших результатів впровадження механізму дольової участі співвласників у поточному, капітальному ремонтах (реконструкції, модернізації) в багатоквартирних житлових будинках.

19 жовтня – виїзний брифінг щодо розбудови соціальної інфраструктури в районі Добровільної

19 жовтня відбудеться виїзний брифінг щодо розбудови соціальної інфраструктури в районі вул. Добровільної.

18 жовтня – засідання виконавчого комітету

18 жовтня відбудеться засідання виконавчого комітету.

Що б Ви хотіли бачити у приміщеннях будівлі «Романтика»?

Культурно-мистецький центр (виставковий зал, арт-простір, концерт-холл) - 11.6%
HUB-центр (коворкінг, центр соціальних інновацій, конференц-центр) - 7.8%
Ресурсний центр для громадськості - 2.7%
Молодіжний центр (концерт-хол, конференц-зал, хостел, educate-зона, тренажерна зала, кафе, вільний простір) - 21.2%
Розважальний центр - 5.4%
Льодовий каток - 36.6%
Спортивний комплекс - 4.8%
Ваш варіант - 8.3%

Кількість голосів: 372
Голосування за це опитування вже закінчилося Дата: 6 серпня 2017 року

Оголошення про проведення конкурсу на отримання фінансової підтримки суб'єктами малого і середнього підприємництва з міського бюджету

Департамент забезпечення ресурсних платежів Сумської міської ради оголошує про проведення конкурсу на отримання фінансової підтримки суб'єктами малого і середнього підприємництва з міського бюджету м. Суми шляхом відшкодування частини відсотків за кредитами, наданими суб’єктам господарювання (далі - Конкурс).

У Конкурсі мають право брати участь суб’єкти малого і середнього підприємництва, які зареєстровані як суб’єкти господарювання в м. Суми та здійснюють діяльність на території м. Суми.

Департамент забезпечення ресурсних платежів повідомляє

Департамент забезпечення ресурсних платежів Сумської міської ради повідомляє, що чергове засідання по справі за позовом ФОП Соколова О. О. до департаменту ресурсних платежів Сумської міської ради про зобов’язання реєструвати заяву на участь в аукціоні, конкурсі з приводу продажу нежитлового приміщення площею 81,8 кв. м по вул. Герасима Кондратьєва, 143 в місті Суми 26 вересня 2017 року не відбулось у зв’язку із сімейними обставинами позивача.

Увага! Місце проведення аукціону змінено!

З метою забезпечення належних умов для проведення аукціону 5 жовтня 2017 року аукціон з продажу нерухомого комунального майна буде проведено за адресою: майдан Незалежності, 2, 4-й поверх, каб. № 59. За додатковою інформацією звертайтесь до організатора аукціону департаменту забезпечення ресурсних платежів, що знаходиться за адресою: м. Суми, вул. Садова, 33 або за телефоном (0542) 700-404 та 700-406, а також дізнавайтесь більше за посиланням.

КП «Електроавтотранс» запрошує на навчання та пропонує роботу

Комунальне підприємство «Електроавтотранс» проводить набір слухачів на навчання за професією «Водій тролейбуса» і запрошує на роботу до підприємства начальника відділу охорони праці та інженера з безпеки руху.
Охочим пройти навчання необхідно подати наступні документи: заяву про вступ; копію довідки ідентифікаційного номера; документ про освіту оригінал або завірену копію; вступники пред’являють особисто документ, що посвідчує особу та громадянство (паспорт громадянина України, військовий квиток або посвідчення про приписку (відповідно до вимог статті 14 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу); особи, які направляються на навчання підприємствами, установами, організаціями, додають до заяви про вступ відповідний документ.

Акція "Чиста Україна - чиста Земля"

Асоціація міст України та Українське товариство охорони природи запрошують взяти активну участь у всеукраїнській акції «Чиста Україна – чиста Земля», яка відбудеться в період з 15 по 18 вересня 2017 року.

Стартував конкурс комфортних для життя міст України

Розпочався конкурс «Лейпцизька премія інтегрованого розвитку міст-2017!»

Тема цьогорічної «Лейпцизької премії» — комфортні для життя міста в Україні. Участь у конкурсі можуть взяти українські міста та громади, адміністративно-територіальні одиниці, спілки, комунальні підприємства, комерційні підприємства, громадські організації, які мають цікаві проекти інтегрованого міського розвитку за даною темою, що були реалізовані протягом останніх чотирьох років.

Конкурс «Лейпцизька премія» має мотивувати українські міста використовувати методику сталого розвитку та шляхом участі в конкурсі ділитись своїми проектами з широким колом громадськості.

Перерахування державної соціальної допомоги сім’ям з дітьми

7 вересня була перерахована державна соціальна допомога сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям – інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги на догляд за інвалідами І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу за вересень 2017 року.

Кошти можна отримати в установах банків вже 8 вересня.