006.jpg

з/п
Найменування структурного підрозділу Посада відповідальної особи Прізвище, ім’я та по батькові відповідальної особи Контактні телефони
1 Департамент фінансів, економіки та інвестицій головний спеціаліст - юристконсульт Курасов Антон Ігорович 700-396
2 Департамент інфраструктури міста

начальник відділу юридичного та кадрового забезпечення

начальник відділу по роботі зі зверненнями громадян та документообігом

Мельник Юлія Миколаївна

Грекова Маргарита Леонідівна

700-598

700-592

3 Департамент забезпечення ресурсних платежів заступник директора департаменту Михайлик Тетяна Олексіївна 700-405
4 Департамент соціального захисту населення

перший заступник директора департаменту

головний спеціаліст сектору кадрової роботи та контролю відділу організаційно-кадрової та юридичної роботи

Маринченко Світлана Борисівна

Прокопенко Наталія Вячеславівна

604-028

604-437

5 Департамент комунікацій та інформаційної політики

завідувач сектору забезпечення доступу до публічної інформації

начальник управління комунікацій та інформаційного забезпечення

Гонтар Ольга Петрівна

Моша Андрій Михайлович

700-611

700-620

6 Правове управління

завідувач сектору обліково-інформаційної роботи

головний спеціаліст сектору обліково-інформаційної роботи

Пявка Юлія Миколаївна

Верьовкін Сергій Васильович

700-629

700-629

7 Управління освіти і науки спеціаліст І категорії - юрисконсульт Стеценко Світлана Миколаївна 32-72-63
8 Управління капітального будівництва та дорожнього господарства начальник управління Шилов Віталій Володимирович 22-55-86
9 Управління «Центр надання адміністративних послуг у м. Суми»

адміністратор відділу дозвільних процедур

адміністратор відділу адміністративних послуг

Семьонова Тетяна Олександрівна

Віннік Валентина Миколаївна

700-575 

700-574

10 Управління з господарських та загальних питань начальник управління Коцур Микола Васильович 700-697
11 Управління «Інспекція з благоустрою міста Суми» головний спеціаліст сектору документообігу та кадрового забезпечення Котлярова Тетяна Сергіївна 700-608
12 Управління державного архітектурно-будівельного контролю секретар керівника управління Ситник Олена Миколаївна 700-096
13 Управління архітектури та містобудування

начальник управління

заступник начальника управління

Кривцов Андрій Володимирович

Бондаренко Ольга Олегівна

700-103

700-102 

14 Управління з питань праці головний спеціаліст відділу з питань праці Мала Ірина Василівна 701-579
15 Відділ організаційно-кадрової роботи начальник відділу Антоненко Андрій Геннадійович 700-564
16 Відділ з організації діяльності ради головний спеціаліст Лебідь Ірина Олександрівна 700-616
17 Відділ протокольної роботи та контролю головний спеціаліст Шуліпа Ольга Василівна 700-638
18 Архівний відділ заступник начальника відділу Гачкова Валентина Федорівна 700-515
19 Відділ торгівлі, побуту та захисту прав споживачів головний спеціаліст Мареха Людмила Данилівна 700-650
20 Відділ ведення Державного реєстру виборців Зарічного району м. Суми начальник відділу Фесенко Ольга Федорівна 632-719
21 Відділ ведення Державного реєстру виборців Ковпаківського району м. Суми заступник начальника відділу Мартиненко Олена Володимирівна 632-939
22 Відділ охорони здоров’я головний спеціаліст Руденко Ірина Миколаївна 650-274 
23 Відділ з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи

головний спеціаліст

головний спеціаліст

головний спеціаліст

Кацов Анатолій Соломонович

Козлов Ігор Ігорович

Левенець Микола Віталійович

700-519

24 Відділ культури та туризму

головний спеціаліст

бухгалтер централізованої бухгалтерії

Карсункіна Олена Миколаївна

Бутова Вероніка Теміртаївна

669-904

669-905

25 Відділ бухгалтерського обліку та звітності начальник відділу - головний бухгалтер Костенко Ольга Анатоліївна 700-634
26 Відділ у справах молоді та спорту головний спеціаліст Березенко Ірина Олегівна 700-517
27 Відділ транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг

головний спеціаліст

головний спеціаліст

Рудика Наталія Миколаївна

Андросова Наталія Борисівна

700-668

700-667

28 Відділ інформаційних технологій та комп’ютерного забезпечення головний спеціаліст Д’яченко Катерина Олександрівна 701-572
29 Відділ «Проектний офіс» головний спеціаліст Басанець Марина Олександрівна 701-574
30 Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення головний спеціаліст Тараненко Віталій Анатолійович 611-902
31 Відділ «Служба 15-80»

головний спеціаліст

Бойко Людмила Іванівна 620-352
32 Відділ з конкурсних торгів головний спеціаліст Подопригора Ірина Миколаївна 700-625
33 Служба у справах дітей головний спеціаліст Тютюнник Олена Анатоліївна 701-918
34 Сектор з питань забезпечення роботи адміністративної комісії

завідувач сектору 

головний спеціаліст 

головний спеціаліст

Качанова Олена Миколаївна,

Манжара Оксана Леонідівна

Васюра Наталія Олексіївна

700-666

35 Сумський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді юрисконсульт Ланська Юлія Миколаївна 700-609
36 Сумський міський центр дозвілля молоді завідуюча відділом інформаційно-ресурсного забезпечення молодіжних ініціатив Дубинська Діана Едуардівна 775-066